Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
peticija za zaštitu životinja---POTPISUJTE!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.07.2006 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Applause

Ovom forumu definitivno fali gamerskog stiha
Back to top
View user's profile Send private message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 06.07.2006 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
. one s dlacicama zadnjih 5 godina ne mogu vise jesti jer od pesticida na kori dobijem neku zescu alergiju i pocinjem se gusiti (isto mi se dogadja sa ljesnjacima). a nedavno mi se slicna stvar dogodila i sa tresnjama.
krastavci su puni vode (citaj hormona), paprike pustaju crvenu i zelenu boju kad ih rasjeces a rajcice s okusom nisam srela godinama (osim u vrtu mog svekra). jedino sto kupim su jos one male sitne ko tresnje, jedine kojima je ostao okus.
zakljucak?
kupujem sve vise bioloske stvari koje imaju certifikat AB.a najvise jaja i ono malo mesa sto jedemo..
ne zato sto su postedjene antibiotika, hormona i pesticida nego zato sto se njihova upotreba regulira. ljudi ce postajati sve bolesniji i alergicniji. a sto je najbolje ljudi gube smisao za okus i jedu svasta (amerikanci su primjer).
sve ce nam to doci glave pa cemo kad tad ispocetka.
ah gdje je ono vrijem ekad si u tresnji sreo crva a u breskvi skarice
Smile

za to je sve kriv naš tempo života i globalno zagađenje koje je krivo za sve alergije kojima smo podložni. will fuckin kill ourselves Brick wall

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
babyka



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 5
Location: with love Split

PostPosted: 06.07.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
bitno da svi vi volite jesti šnicle. da je itko od vas prisustvovao kolinju vidli bi da je to ista muka za životinje kao i experimenti.
al ne, budimo licemjeri, pa ćemo jesti šnicle i istovremeno se zgražat nad ubojstvima životinja. jer kolko ja znam, ubojstvo je ubojstvo, bez obzira prethodilo mu nekakvo "mučenje" ili ne.

zato ovdje uvažavam odgovore samo vegetarijanaca, koji po definiciji jedini nisu licemjeri (kada pričamo o ovakvim temama.

back to the future do you feel lucky, punk? (kill that poor little chicken!)


Ja sam vegetarijanac oko 13 godina.

potpisujem peticiju,jer me ništas ne košta dapače Very Happy

volonter sam u udruzi za zaštitu životinja Arka

čovječanstvo tako funkcionira da je nemoguče izbječ,i kao vegetarijanac/vegan ,konzumaciju životinjskih sastojaka...jednostavno su tu jadnu životinju razložili na milion prostih faktora da danas ni sam ne znaš da jedeš ili koristiš nešto s životinjskim sastojkom,,,,,npr,kako izbječ bit fotograf sa etikom u vremenu kad nije bilo digitalije?pa u filmovima je sastojak životinjskog porijekla-želatina je iz hrckavice malih telića-

bit je u osvještavanju sebe,i najbližih ljudi do tebe jer na prošlost ne možemo više utjecati al na sadašnjost koja je pretpostavka budučnosti-možemo!

jer tehnologija napreduje,ne živimo više u kamenom dobu kad se jedino moglo preživjeti od mesa i kože bizona

evolucija u duhu automatski poteže sve ostale evolucije pa i prehrambenu

zato radite na sebi,povečanjem vaše osobne vibracije,jednostavno počinjete tražiti hranu,ljude,situacije,posao koje su istovjetne vašoj osobnoj vibraciji

(meso btw ima jako nisku vibraciju)

teško je radit i na samome sebi a kamoli svijet promjeniti preko noći

prvo krenuti dakle od sebe----->zatim slijedi domino efekt,pozitivni dakako Very Happy

budite dobri prema sebi pa ćete i prema drugima

volite sebe pa ćete i druge

poštivajte sebe pa ćete i druge
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 06.07.2006 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wise man Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 06.07.2006 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
Kažu da je dobro piti kravlje mlijeko. Ma da, svako toliko zamišljam sebe kako ležim mirno na livadi i cuclam kravlju sisojku....prava nirvana! U biti...to svi radimo, samo iz tetrapaka. A onda me uvjere da kravlje mlijeko uopće nije zdravo. Ok, piti ću sojino mlijeko...samo zakasnio sam, jer kažu da je 95% soje GMO. Pa jemti...gdje da točam fakn napolitanke?


ok, sad će se svi zgrozit al baš me briga...

nije mi jasno niti logično da je kravlje mlijeko super-fantastično zdravo i sl., a ljudsko mlijeko se svima gadi. kaj nije logičnije da bi ljudi trebali piti mlijeko od svoje vlastite vrste, a ne tamo neke nesrodne krave??? jeste li se ikada to zapitali? zašto se odraslim ljudima gadi majčino mlijeko??? a od neke zmazane usrane krave ne... Confused

može li mi netko dati smisleni odgovor...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 06.07.2006 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko je rekao da im se gadi? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 06.07.2006 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Tko je rekao da im se gadi? Smile


onda uglavnom glume, a doma se samo prištekaju na cicu i Drool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
supergroove



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 118
Location: Banovići

PostPosted: 06.07.2006 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

done
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 06.07.2006 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
gog wrote:
Tko je rekao da im se gadi? Smile


onda uglavnom glume, a doma se samo prištekaju na cicu i Drool

zapravo ti bi htio imat farmu golih žena prikopčanih na stroj za mužnju po cjele dane.
ianče ako neznaš kad žena završi dojiti djete ona prestaje proizvoditi mlijeko Brick wall

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 06.07.2006 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spooch wrote:
zapravo ti bi htio imat farmu golih žena prikopčanih na stroj za mužnju po cjele dane.
ianče ako neznaš kad žena završi dojiti djete ona prestaje proizvoditi mlijeko Brick wall


dobro to znam, žena mi je trudna (drugi put) tak da te neke osnovne stvari znam.. Cool
isto tak znam da žena može proizvoditi mlijeko dokle god dijete siše. znaći, to može potrajat godinama. do menopauze.
kaj se tiče farme, ne trebaju nam farme, svakom je dovoljna jedna žena da se namire potrebe za mlijekom unutar kučanstva.

a ja sam počeo previše srat i ode ovo u OffTopic.

ajmo radije peticiju "Pijmo ljudsko mlijeko!". kik es!

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 06.07.2006 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevezano:
ne bi bio vegač da mi netko plati! informacija za one koji su muški vegači, u soji ima puno ženskih hormona! Shocked

svi oni koji mislite da ste zaštitili životinje potpisivanjem ove peticije, to je čista glupost!
ako mislite stvarno pomoć, skinite se goli i idite živjet u pećinu i jedite bobice (ustvari nemojte niti to, jer ptice neće imat šta za jest)
npr. ne želite kupit kožne cipele O.K. nemojte si niti kupiti najobičniji stol na kojem držite komp. jer, kad su srušili bukvu sigurno su uništili dom i nekoj vjeverici il slično...
evo, zamislite da su pračovjeci bili za zaštitu životinja, svi do jednog bi se posmrzavali i poumirali od gladi... ima li se tu šta više dalje raspravljati?

nevezano:
najviše mi idu na živce one babe koje imaju pse p*zdolizce, tipa ono, ceeezaaareee jesil se pokakal, kad idem po pločniku moram pazit kao da sam u minskom polju...

neću potpisivat glupe i nezrelim razmišljanjem napravljene peticije!
Back to top
View user's profile Send private message
versus



Joined: 21 May 2006
Posts: 3
Location: slavonski brod

PostPosted: 06.07.2006 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mjau
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.07.2006 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Tko je rekao da im se gadi? Smile


meni se gadi! ma bljak!!!! Shocked
ja svoje osobno mlijeko nikad nisam probala Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.07.2006 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:

A keye poklonim plantažu nektarina ako se vrati u Istru materinu. Laughing


ide screenshot da se ne bi poslije izvlacio da nisi rekao Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 06.07.2006 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
dablbabl wrote:

A keye poklonim plantažu nektarina ako se vrati u Istru materinu. Laughing


ide screenshot da se ne bi poslije izvlacio da nisi rekao Laughing

♫♫♪♥♫♪♥♪♫♫♪♥♫♪♥♥♫♪♫♪
_______ LaughingMr. GreenLaughing _______


Tek sada pukni screenshot.
Povisio sam ulog u obliku regije.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 06.07.2006 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
keye wrote:
dablbabl wrote:

A keye poklonim plantažu nektarina ako se vrati u Istru materinu. Laughing


ide screenshot da se ne bi poslije izvlacio da nisi rekao Laughing

♫♫♪♥♫♪♥♪♫♫♪♥♫♪♥♥♫♪♫♪
_______ LaughingMr. GreenLaughing _______


Tek sada pukni screenshot.
Povisio sam ulog u obliku regije.

a jel mogu ja dobit metar? Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.07.2006 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e moram se vratiti na mlijeko, crnce i intoleranciju na laktazu Very Happy

upravo sam ispitala mojekolege (3 afrikanca Wink ) piju li mljieko, svi kazu da, jedan od njih pije svaku vecer litru mijeka jer ga obozava, i kad sam im rekla za foru "ako si crn ne pij mljieko" ljudi su me pogledali ovako Shocked Shocked Shocked Shocked

kazu da u dijelovima afrike ljudi zive od uzgajanja krava i mlijeka, da ga mozda opcenito piju manje od bijelaca (ako je vruce i nemaju frizidera sasvim je normalno) ali za tako nesto prvi put cuju Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 07.07.2006 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svi ste si krivo zabrijali,nije u pitanju crna rasa već žuta,što se tiče mljieka....evo linka ako ne vjerujete,to mi je malo za crnu rasu bilo i čudno jer sam bila uvjerena da je žuta rasa u pitanjju....
Peppy-- će vam reć... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 07.07.2006 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
Svi ste si krivo zabrijali,nije u pitanju crna rasa već žuta,što se tiče mljieka....evo linka ako ne vjerujete,to mi je malo za crnu rasu bilo i čudno jer sam bila uvjerena da je žuta rasa u pitanjju....
Peppy-- će vam reć... Very Happy

ali ovo je fakat već off topic
dajte onda bar započnite novu temu o problemima u svijetu pa ćemo da raspravljamo. ovdje je riječ o životinjama. inače sad si mi srušila dilemu da li je prvo bilo jaje ili back to the future
PROKLETA BILA Evil or Very Mad
lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.07.2006 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
Svi ste si krivo zabrijali,nije u pitanju crna rasa već žuta,što se tiče mljieka....evo linka ako ne vjerujete,to mi je malo za crnu rasu bilo i čudno jer sam bila uvjerena da je žuta rasa u pitanjju....
Peppy-- će vam reć... Very Happy


ne ne, po netu brije da su afrikanci pogodjeni 80% a azijci 90% Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 07.07.2006 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam... sve mi je to nekak... čudno... to s crncima i mlijekom.. pa sad još i azijati! Shocked
nikad nisam imao problema zbog mlijeka i sad mi više niš nije jasno...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 07.07.2006 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wiki it Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.07.2006 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
keye wrote:
dablbabl wrote:

A keye poklonim plantažu nektarina ako se vrati u Istru materinu. Laughing


ide screenshot da se ne bi poslije izvlacio da nisi rekao Laughing

♫♫♪♥♫♪♥♪♫♫♪♥♫♪♥♥♫♪♫♪
_______ LaughingMr. GreenLaughing _______


Tek sada pukni screenshot.
Povisio sam ulog u obliku regije.


ha, sad vidim, jos si mi i osmjeh razvuko po avataru Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.07.2006 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma dajte ljudi n'importe quoi! ovo sa wikija!
pa jeste li vidjeli tablicu i broj ljudi na kojima se napravio taj "studij" Laughing ??

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2006 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
svi ljudi ih gube odrastanjem.

e ne, gen je mutirao (kod nekih); evo mile je iskopao super resource

Wikipedia rules Very Happy

keye: pa da, "studija" nije baš neš Laughing ali ostalo se sve čini na mjestu... samo što koliko vidim ne spominju Indiju, a siguran sam da sam davno pročitao da su osim Europljana i oni dosta mutirali Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group