Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
intel i mac

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 02.07.2006 01:51    Post subject: intel i mac Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=RwHMIxdDdu8
ne znam jel bilo.. ako je sorry, ako nije MUST SEE.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 02.07.2006 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam toga novoga iMac-a sa Intelom.. na poslu + dodatnu memoriju.. moj PC star dvi ipo godine.. plaćen svega 3500kn sa duplo manje Rama brži je od njega.. a ova reklama je totalno gay

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 03.07.2006 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Imam toga novoga iMac-a sa Intelom.. na poslu + dodatnu memoriju.. moj PC star dvi ipo godine.. plaćen svega 3500kn sa duplo manje Rama brži je od njega.. a ova reklama je totalno gay


daj dead ne njajke ... Very Happy postaj neke fakte

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.07.2006 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne serem za kurac.. ono stvarno mi je neugodno radit kad psd fajl od nekih 6 MB (nekih 40-ak layera).. stvarno sporo se sve vrti.. najjednostavniji nudge kasni po nekoliko sekundi.. općenito sve komande kasne po nekoliko sekundi.. tako da to s vremenom jako iritira.. već dugo radim i prije ovog posla na Macovima (na fasku, na različitim poslovima) i mislio sam da će ovaj intel biti iti malo bolji.. ne razumjem se u harware kod Mac-a ali ne vidim razliku između ovoga i onog starog Maca bez intelovog procesora.. meni ovo izgleda samo kao marketinška baza

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.07.2006 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zaboravio sam reći da srušio već nekoliko puta.. a kupljen je nema nti 3 tjedna

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 03.07.2006 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o tome smo već raspravili odi ... problem je što je CS paket još uvijek samo za PowerPC, dakle na intelu radi pod rossetom, tj. radi u emulaciji što ga čini sporim i nestabilnim za pro primjenu ... (btw iMac je po definiciji stroj za po doma zato i jesu PowerMacovi još uvijek na G5 ici) ...

CS za intel OSX izlazi tek početkom 2007. (i još neki pro programi) tako da te kužim ... jebiga ja imam 2 god. staru G5 icu pa radi ko zmaj u CS-u ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 03.07.2006 18:21    Post subject: Reply with quote

Dead, ajde priznaj lipo nama da si ti najveća trollčina što se tiče svega vezanoga uz macove i da jedva čekaš nešto prisrati o njima da "ljudi vide kako su macovi precijenjeni i navaljaju"...

BTW, Adobe CS2 je još uvijek PPC aplikacija i malo se grči u Rosetti, univerzalni binary će doći u sljedećem paketu.
Back to top
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 03.07.2006 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kužim da iritira rosseta, al to je trebalo znati kad se kupovao iMac ... u svakom slučaju PS na CS3 će biti bitno brži od tvog PCja Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 03.07.2006 18:29    Post subject: Reply with quote

BTW, da se vratimo na reklamu koja je i bila tema ovog threada, ja sam doslovno odvalia na kraju kad sam je prvi put vidia, ludilo...
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.07.2006 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne želim da se ovo opet pretvori u raspravu o Mac-u Pc-u.. vi se očito više razumite u hardware a ja jebiga očigledno nemam sreće sa Mac-ovima jer još nisam našao jedan za kojeg nemam prigovora

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 03.07.2006 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
ne želim da se ovo opet pretvori u raspravu o Mac-u Pc-u.. vi se očito više razumite u hardware a ja jebiga očigledno nemam sreće sa Mac-ovima jer još nisam našao jedan za kojeg nemam prigovora


nema frke, ako ti više paše pc - opet dobro...čisto da ljudi znaju zašto ti se čini (i vjerojatno je) spor u nekim programima ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
rotkva



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 20

PostPosted: 09.07.2006 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tako je.. cekamo da dodje cs3 ...mmmmnjam
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group