Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
miranda help

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 05.09.2005 17:42    Post subject: miranda help Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako se mjenja skin u mirandi? u opcijama nema nista.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 05.09.2005 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa odi na stranicu od mirande i tamo ih imas masu za skiniti.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 05.09.2005 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sam vec napravio al kako da ga sad instaliram?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 05.09.2005 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa imas tamo na sajtu help, knowledge base i forum...mora negdi u tome pisat.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 06.09.2005 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo malo pomoći
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 11.07.2006 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i tutoriala koji je mene uvalio u govna... Very Happy

Pokusao sada nakon vise od godine i pol koristenja mirande konacno prihvatiti frendov prijedlog i izmjeniti si malo mirandu, gledam i sve se cini jednostavno, sve pet, sve kako pise... I tap... Ne vidim listu korisnika desno... Sve moguce u opcijama sam pregledao ali ne ide... I onda da stvar bude veca, aninstaliram ju, snimim si samo profil.dat, instaliram onu za jednu stariju, prebacim profil.dat i ostale neke gluposti sa toga... I sad mi sve nest sjeb*no...

I jel to samo meni i ovima okolo javlja da se ne moze spojiti na ICQ server?

I jel netko zna mozda zasto kada (dvo)kliknem na nekog usera desno u svojoj miranda prozoru nece dam i otvori poruku za pisanje... Isto tako desni klik -> message ne radi, jer nema toga Crying or Very sad

Evo vec satima se oko toga patim, al ne ide... Rolling Eyes

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 11.07.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:

I jel to samo meni i ovima okolo javlja da se ne moze spojiti na ICQ server?

I jel netko zna mozda zasto kada (dvo)kliknem na nekog usera desno u svojoj miranda prozoru nece dam i otvori poruku za pisanje... Isto tako desni klik -> message ne radi, jer nema toga Crying or Very sad

Evo vec satima se oko toga patim, al ne ide... Rolling Eyes


nisi sam..ni meni nece..ali sam procitao da je nesto oko passworda, svi koji su izmjenili pass radi im ponovno...ali meni nece ni da ucita icq stranicu da mogu to napravit.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 11.07.2006 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aa miranda, cura prava :) iako sad koristim gaim, bolji je u dosta stvari i zapravo je presao brojku 1 za razliku od mirande koja je jos 0.x verzija

nego skinovi
dakle citiram iz svog super uber kul tuta koji sam napisao za svoju super uber kul wlan udrugu (za jabber!hurej)

Quote:
Operacija: Plastična

"Ovakova mi je Miranda ružna, ja bi želio da mi bude sexy kao i tvoja Joe."
"Uf."

Daklem, kako je gotovo sve u Mirandi Yet Another Plugin tako je i s kontakt listom (clist_classic.dll), a ta "difoltna" lista ne podržava skinove ni nikakve veće zahvate što se estetskog izgleda tiče. Tu (pogađate) uskače drugi plugin - clist_modern *ta-da!* Znači skinite si taj plugin (modernclear.rar), otpakirajte ga u mirandin_direktorij/Plugins, restartajte Mirandu i nakon toga enable-ajte clist_modern u Options->Plugins (isključite clist_classic i uključite clist_modern).


nakon ovog ide hrpa slika koja su na internom webu :) a ja trenutno nemam hosting da to negdje uploadam :D uglavnom ovaj skin (modernclear) je jako dobar ali treba puno toga ustimat

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 08:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam isto prešao na Gaim odavno, radi se ICQ-om kak spada, za razliku od Mirande. A da ne spominjem da ne otvara novi prozor za svaki chat. Jedino se zna tu i tamo zblesati sa MSN-om, no to je možda i do postavki mog internet gatewaya.

BTW, trošim Gaim 2 beta 2 i radi čisto fajn....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 12.07.2006 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
A da ne spominjem da ne otvara novi prozor za svaki chat.


stavis plugin i sve ti bude u jednom prozoru, a za svakog usera skojim pricas se otvori novi tab.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 12.07.2006 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene i dalje pati sada... I dalje ne radi ICQ, a kada napravim dvoklik na nekog usera online nece da mi otvori prozor za slanje poruke Mad Rolling Eyes

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 12.07.2006 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
Mene i dalje pati sada... I dalje ne radi ICQ, a kada napravim dvoklik na nekog usera online nece da mi otvori prozor za slanje poruke Mad Rolling Eyes


imas na mirandinom forumu o tome...skini novi icq protokol i u optionsima od icq-a izgasi secure MD5 login...ne radi bas svakom, ali probaj. meni radi.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 12.07.2006 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm ovaaaaaj... trillian? Very Happy po meni definitivno najbolji! kakve mirande i gaimovi, trillian rules. (ukoliko baš volite te multi-instant-msg programčiće)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
Mene i dalje pati sada... I dalje ne radi ICQ, a kada napravim dvoklik na nekog usera online nece da mi otvori prozor za slanje poruke :x :roll:


yap, ja upravo sebi skinuo novi icq protokol plugin i radi onda normalno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
stavis plugin i sve ti bude u jednom prozoru, a za svakog usera skojim pricas se otvori novi tab.


Da, samo što to i dalje ne riješava probleme koje sam dugo imao, a to je da mi prođe svaka 10 poruka koju pošaljem na ICQ.

GAIM rula jer ga koristim i na linuxu, lijepo je imati crossplatform aplikacije kada radiš cross platform Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 12.07.2006 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
DiGiTaL wrote:
Mene i dalje pati sada... I dalje ne radi ICQ, a kada napravim dvoklik na nekog usera online nece da mi otvori prozor za slanje poruke Mad Rolling Eyes


yap, ja upravo sebi skinuo novi icq protokol plugin i radi onda normalno.


http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=1683

Skinio i ja... Radi sada icq protokol... Ali i dalje sam si nesto sjeb*o, pa mi dvoklikom na usera nece da otvori ono za slanje poruke... Zna li netko di da to vratim u normalu? Smile

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 12.07.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Chali wrote:
hm ovaaaaaj... trillian? Very Happy po meni definitivno najbolji! kakve mirande i gaimovi, trillian rules. (ukoliko baš volite te multi-instant-msg programčiće)


trilllian sucks, open source rules Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Miranda je car sto se customizacije tice i to se tesko moze pobit. Zato ju ja koristim negdje 3 god(+meebo.com u zadnje vrijeme) i nezamislivo mi je pricat preko messengera koji se ne da pinnat na desktop(i access preko ctrl+D).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, car customizacije uz brdo hackova...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tu si pogrijesio, nisu potrebni neki hackovi za dosta customizacije. Dovoljno je nekoliko plugina instalirati i sve se da fino sredit iz grafičkog sučelja.
Pardon, carica, ne car.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 12.07.2006 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa to, to je jednio sto gaimu fali, customizacija :) miranda ima stvarno brdo pluginova i svega, no dosta njih su nestabilni a i ona sam :S najvise sto mi se dopada u gaim-u je njegov odnos prema accountovima za razliku od mirandinog gdje je svaki plugin/protocol ujedno i acc. to je bezveze, npr. imam 3 jabber accounta i sad bi trebao c/p jabber plugin u mirandi da bi imao sva tri odjednom....

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 12.07.2006 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fruitlord wrote:
+meebo.com u zadnje vrijeme.


Ne treba ti ni ovo ako imas usb stick, samo si stavis portable mirandu i picis. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
imam 3 jabber accounta

...i svaki od njih je unique Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 12.07.2006 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
unique wrote:
imam 3 jabber accounta

...i svaki od njih je unique :D


hehe :) i na oba* ste mi samo ti i garden :D al to je upravo moca gaima :)

*jedan je vgw, tam imam dosta ljudi

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2006 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
Sulien wrote:
unique wrote:
imam 3 jabber accounta

...i svaki od njih je unique Very Happy


hehe Smile i na oba* ste mi samo ti i garden Very Happy al to je upravo moca gaima Smile

*jedan je vgw, tam imam dosta ljudi


Vish, ja obojicu imam na msn i icq al ne na jabberu(ilitiga google accountu, ipak nisam toliko tech savy). Mozda bas zato sto na mirandi ni nemam jabber plugin nego jabberu pristupam solely preko gmail-a i meebo.com (tj. netvibes.com sa modulom koji implementira www str.).
Sto se tice portable mirande, ne treba mi to, jer se pokusavam lagano prebacit na internet servise(da izbjegnem pojam web 2.0 Cool ) pa cu lagano meebo-u dat sve vise prilike jer je to jedan sasvim fini projekt koji se konstanto razvija i ima vec poprilicno golemu zajednicu.
Sto se customizaije tice, garantiram da nema ravne Mirandi, svjestan sam na sto je sve licila u njenoj povijesti na mojem racunalu(ali naravno sa hrpom modifikacija dolazi i nestabilnost).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group