Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Plakanje preko Interneta - opet!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
n10tiny



Joined: 02 Aug 2005
Posts: 153
Location: Kisstown

PostPosted: 20.07.2006 12:25    Post subject: Plakanje preko Interneta - opet! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zar sam ja to napisao "Plakanje" - mislio sam "Placanje"
Vjerojatno ce ovako post zainteresirati vas koji ovo upravo citate...

Znam, ove teme sigurno ima na forumu, ako ne na ovom onda sigurno na nekom drugom, ali ipak za sve one koji zele vise nauciti i saznati postavljam pitanje:

Nemam kreditnu karticu a htio bih kupovati neke stvarcice na Internetu.
Kako to najjednostavnije izvesti??? (PayPal i ostali servisi - ali objasnite i postupak otvaranja accounta i sve ostalo sto jedan low lavel korisnik treba znati)

Hvala ekipo ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 20.07.2006 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nabavi kreditnu karticu.

Paypal zaboravi, on radi "on top" tvoje kreditne kartice, ali Hrvatska nije podržana pa ga ne možeš koristiti s kreditnima izdanim u ovoj zemlji.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 20.07.2006 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako bas nikako nemas uvjete za kreditnu, nadji frenda kojem ces placati a on neka ti kupuje.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 21.07.2006 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam to izveo tako da sam si otvorio devizni račun.
dobio visa electron karticu, na račun uplatio 15€.

otvorio account na moneybookersu, i da bi ga aktivirao, moraš uplatiti neku sitnu svotu što oni sami uzmu s deviznog.
kad to uzmu, account ti je aktivan, i onda sam si fino za 10€ kupio kredita za skype Smile

vrlo jednostavno u biti...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group