Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
webote.com - Novi forum za developere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.08.2006 00:10    Post subject: webote.com - Novi forum za developere Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima!

Već dugo razmišljam o ovakvoj ideji, na kraju sam napokon ulovio vremena i postavio stvar na svoje noge.

Radi se o forumu na adresi http://www.webote.com/forum/ koji je zamišljen kao mjesto okupljanja svih onih koji programiraju za web, kao i sve drugo vezano uz dotični.

Mišljenja sam da trenutno u hrvatskoj nema kvalitetnog mjesta na kojem bi se okupljali kvalitetni ljudi koji će nadam se napokon dobiti ono što žele. Od druga dva foruma u hrvatskoj, jedan je mi3 i previše je dizajn orijentiran za moj ukus Smile (ipak se radi o dizajn zajednici), a na drugom ima jednostavno previše početničkih pitanja, a premalo znalaca koji bi mogli raspravljati i uključivati se i u njima zanimljiv temama, a ne prežvakavati stvari koje je moguće naći pomoću pretraživaća u roku 5 minuta. (ne mislim na niti jedan od foruma posvećenih PHPu)

Srdačan pozdrav svima.

Nadam se da nikoga ne smeta ovakvo reklamiranje pošto se ipak radi o projektu od interesa svima nama.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 02.08.2006 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol za domenu! gl sa siteom!

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.08.2006 02:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vrijeme da si dodaš još jedan link u sig Wink

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.08.2006 06:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Otvorio site, vidio da postoje rasprave o pristupaćnosti, ugasio i ne mislim se više vraćat. Zaista good luck sa siteom.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.08.2006 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na tipfeller reportu, kuha se već neko vrijeme, no nakon nekih stvari jučer sam odlučio da to mora "van" - tko radi taj i griješi.

Nadam se samo da neće svi biti ovako "hostile" raspoloženi prema ovom projektu... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2006 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Treba ti neki vizualni identitet, ovako izgleda kao svaki forum

To i smajlići su ružni Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.08.2006 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tnx, nisam baš dizajnerski nastrojen Sad a smjaliće skupljam sa http://smileys.on-my-web.com/ pa će valja biti nešto uskoro...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2006 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domena ti je guba, ali forum baš ne buba! Smile

Nije baš da si se ubio od "postavljanja na noge"...

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.08.2006 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što ne valja sa forumom?

p.s. Jasno mi je da većina ljudi ne vidi da sam dobar dio SMF-a morao prevesti i prilagoditi, što zbog nove verzije sa novim stringovima, što zbog "zanimljivih" prijevoda dosadašnje verzije...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
shola



Joined: 04 Dec 2005
Posts: 9
Location: Dubrovnik

PostPosted: 07.08.2006 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A valjda treba pričekati dok se ne dosegne kritična masa na forumu.

Nadam se samo da se ne dogodi učlanjenje općih početnika i nadobudnih programera tipa 'koji je jezik najbolji za početak', što bi rezultiralo masom postova koje najobičniji Google riješi u prvih 20sec pretraživanja.

Odavno nisam bio na forumu gdje bi netko recenzirao npr. razlike između ZendGuard-a 2.6 i 3.0 ili pravilnu implementaciju AJAX-a za za 'naše' hieroglife, implementacija iconv, MagicWand, itd...

_________________
I drink WHAT?
Socrates
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 07.08.2006 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

shola wrote:
Nadam se samo da se ne dogodi učlanjenje općih početnika i nadobudnih programera tipa 'koji je jezik najbolji za početak', što bi rezultiralo masom postova koje najobičniji Google riješi u prvih 20sec pretraživanja.


Mislim da neće, nisam baš reklamirao previše foruma baš iz tog razloga. Uostalo, pročitaj i moj prvi post u ovoj temi vezan uz traženje na googletu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 07.08.2006 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
To i smajlići su ružni Confused


Uredio sam i smajlije, i većinu ikona... Nego, jesu li PhpBB smajlići pod GPL-om? Znam da Subsilver tema nije, no ovi smajliji se koriste i u Wordpressu, a koristi ih i http://www.markshuttleworth.com/ na svom blogu...

Zna netko?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group