Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
upišite na youtube israel + criminal + libanon + children
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.07.2006 14:01    Post subject: upišite na youtube israel + criminal + libanon + children Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam da se ne priča često o politici na mi3-u.. ali ne mogu ostat nepristran.. kad sam pogledao se te video clipove..

evo jedan primjer:

http://www.youtube.com/watch?v=5-j4rmu_X88&search=israel%20criminal

ovakve video slipove nečete često visdjeti na televiziji..

prezauzet sam zadnjih dana.. volio bi da imam vremana napravit neki rad kao osvrt na groznu situaciju u Libanonu - situaciju koja je ogledalo cijele svjetske politike.. ubij, prodaj, ubij, zaradi, ubij, zaštiti se

zanimaju me vaši komentari

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 07.08.2006 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel me netko trazio ? Smile

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 07.08.2006 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Totalno ne podržavam ovo što Izrael sada radi, ali treba znati kompletnu povijesnu pozadinu prije nego se odluči što je crno, a što bijelo... Izrael svakako pretjeruje sa reakcijom na Hezbolahove akcije, ali Hezbolah isto izaziva već nekoliko mjeseci, a bijesnog psa nije teško izazvati...

Inače, razlozi sadašnjeg rata postoje još iz vremena Biblije i tamo nikada neć biti mira iz jednostavnog razloga što je to sjecište naroda i kultura svaki sa sasvim drugačijim svjetonazorom. Tamo su djeca stoljećima odgajana da ratuju i to je sve što znaju i imaju.

A ovaj videoclip - nisi još ništa niti vidio... Sad

Trenutno je najveći problem što se Hezbolah namjerno skriva u strogo civilnim četvrtima grada, pa se često dešavaju ovakve stvari kakve se ne bi trebale dešavati.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 07.08.2006 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo se sjesti i raspravljati o tome; jest da malo tko zna u dubinu što se dolje dešava, ali ako se pravimo dovoljno pametni i zabrinuti možda rješimo situaciju Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 07.08.2006 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
ajmo se sjesti i raspravljati o tome; jest da malo tko zna u dubinu što se dolje dešava, ali ako se pravimo dovoljno pametni i zabrinuti možda rješimo situaciju Rolling Eyes


Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mali_od_palube



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 91
Location: Atlantik

PostPosted: 07.08.2006 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

" Make Cup-Cakes
not War! "
Back to top
View user's profile Send private message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 07.08.2006 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali_od_palube wrote:
" Make Cup-Cakes
not War! "

lol
btw ovo što se događa je strašno ali samo dokazuje koliko su ljudi glupi i koliko su spremni napraviti radi šake zveckavih novčića Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Marinshe



Joined: 01 Jul 2006
Posts: 60
Location: Osijek

PostPosted: 07.08.2006 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo vam jedan zanimljiv site za proučavanje Very Happy

http://www.galaksija.com


Sad idem gledati Columba Razz

_________________
web: http://www.marinshe.com // photo blog: http://marinshe.bloger.hr // dA: http://marinshe.deviantart.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 07.08.2006 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marinshe wrote:
Evo vam jedan zanimljiv site za proučavanje Very Happy

http://www.galaksija.com


Sad idem gledati Columba Razz


Kad bi Arthur C. Clarke bio Jehovin svjedok...
Very Happy

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 07.08.2006 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijeve religije, NLO i teorije zavjere, wohoo! Very Happy Stvarnost je davno svima dosadila, idemo je ponovno izmisliti!!

Wheeee
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 07.08.2006 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smrtonosni valovi, opasnosti od cjepiva ... Twisted Evil Rolling Eyes

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 07:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naravno da treba poznavat i sto se prije toga događalo ... kad izrael i nije imao takvu jaku vojsku a onda je primao teske udarce od "susjeda" kojima ovi nisu bili dobro dosli.

Izrael je nakon uspjesne obrane se organizirao i vise nije dao a pretpostavljam da nece nikad vise dati da se ponovi genocid nad njegovim narodom.

Nejasna mi je tu jedna stvar a to je da ovih ima 7-8 puta vise nego izraelaca samo sto su oduvijek djelovali kao neorganizirana banda, vise kao plemensko ratovanje.

Ne opravdavam Izrael jer neke stvari nisu uredu, napadati ruralne djelove gađati civile po meni niposto nije nacin ratovanja ... zato sam ja za peticiju da se vrati ratovanje kao prije.

Dogovori se fino polje gdje ce se ratovati .. datum, sat lijepo se skupe ... porokaju i mirna bosna. A ne ovako ...

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.08.2006 09:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sjeti se samo da su izraelci uletili u palestinu a ne palestina njima i sve to uz pomoc engleza i USA koji su si pod isprikom da zidovi trebaju drzavu napravili utvrdu na bliskom istoku i sad ratuju okolo zamaskirani u izraelce.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne simpatiziram niti jednu od navedenih .... tesko je tu reci ko je kriv a tko nije ....

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da usput glede zemlje na kojoj je Israel :

http://en.wikipedia.org/wiki/Palestine_Mandate

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 08.08.2006 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo sto keye veli su i mene ucili u skoli...
make love not cup-cakes
Back to top
View user's profile Send private message
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
ovo sto keye veli su i mene ucili u skoli...
make love not cup-cakes


mos li mi molim te pokazati gdje i sta te to uce u skoli ???

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 08.08.2006 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liban0n wrote:
eh da usput glede zemlje na kojoj je Israel :

http://en.wikipedia.org/wiki/Palestine_Mandate


Ma ovdje je opisan samo dio - jako mali dio... Prava povijest počinje u vremenu od prije Biblije - u vrijeme ranih civilizacija na području Eufrata i Tigrisa i problema stvaranja nekoliko naroda na području od nekoliko stotina kilometara. Već stoljećima deseci naroda polažu pravo na to područje svima bogato i sveto. Ameri, Englezi itd spadaju tek pod noviju povijest tog područja.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ON AIR
Guest





PostPosted: 08.08.2006 17:22    Post subject: dajte mi polugu dovoljno dugu, kuglu zemaljsku dignuti mogu Reply with quote

Sulien wrote:
Lijeve religije, NLO i teorije zavjere, wohoo! Very Happy Stvarnost je davno svima dosadila, idemo je ponovno izmisliti!!

Wheeee


- i mnogima mišljenja sličnog :

krenimo redom i iz početka ..
92' počeo sam da živim i pamtim, iako sam premlad bio za interakciju vrste takve ..
možda pak znam više od Vas o ratu, i opusu života nakon noči neprospavanih, a dijete sam bio, tako da trenutno iz dna duše svoje sanjam da budem jedan od onih koji će ne birajuči sredstva konačno krenuti na stranu suprotnu od Amerike silovite, i svih, ama baš svih ljudi njenih. Nek' je Bog na pomoći svim, ama baš svim ljudim na bliskom istoku, jer nije ni stavnocima Izraela lako jer kao takvi, utučeni, zapušeni, zapušteni, i nemaju snove njima daleke, i ktomu još neznaju da žive pod dirigentskom palicom još neznanih ljudi, ali znati će, znati će ako Bog da ..
najteže mi pada što znam da tamo negdje.. ljudi žive životom kojim ja četiri godine živjeh, a ja iza kulisa danima čekam prilike vrle, i razmišljam kako napraviti korake sitne, pisati o ovome korisna je stvar, ali kako Ainsetin reče: "Ovaj svijet je opasno mjesto za življenje, ne zbog onih ljudi koji su zli, nego zbog onih ljudi koji u vezi toga ništa ne poduzimaju."
ljudi zar Mi danas bili nebi "druga zemlja Njemačka", da se slična situacija nedesi i Nama. Nacionalizam, b, nevjerujem ...
na ovom topicu ljudi palestine zahvalni bi bili jedino kada bi se nešto i promijeniti moglo, stoga preporučujem da ako neko ima želju štogod promjeniti neka ostavi eventualno rješenje trenutnih blisko istočnih problema, znam da Vam svima smiješno zvuči ovo, ali znajte da je smiješno ono što se razumjeti nemože, stoga komunicirajmo, i ako Bog da i nešto dobro može biti ishod topica ovoga..
Sve najbolje Vama braderz i Sisterz !
Back to top
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

promjeniti ???

dati knjige neukim ljudima i obrazovat ih ... a ne da budu taoci svoje vjere i vođa koje krivo tumaceci vjeru tjeraju ljude na mrznju ... a da ne ulazim o stvarima oko vjere.

Dakle situaciju je NEMOGUCE rijesiti ....

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 08.08.2006 17:26    Post subject: Reply with quote

liban0n wrote:
promjeniti ???

dati knjige neukim ljudima i obrazovat ih ... a ne da budu taoci svoje vjere i vođa koje krivo tumaceci vjeru tjeraju ljude na mrznju ... a da ne ulazim o stvarima oko vjere.

Dakle situaciju je NEMOGUCE rijesiti ....


recimo da si dobro počeo, idemo dalje ..
Back to top
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 08.08.2006 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije to stvar situacije, nego sudbine.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 08.08.2006 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Nije to stvar situacije, nego sudbine.


kakve sudbine o cemu pricas .. stvar je mentaliteta ljudi i sredine koja kao takva pada pod utjecaj vjere ... nazalost.

I nema smisla ova tema niti malo ...

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 08.08.2006 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liban0n wrote:
0viking0 wrote:
Nije to stvar situacije, nego sudbine.


kakve sudbine o cemu pricas .. stvar je mentaliteta ljudi i sredine koja kao takva pada pod utjecaj vjere ... nazalost.

I nema smisla ova tema niti malo ...


Stari moj, nema to veze sa mentalitetom. Tamo se ratovalo i prije nego št je čovjek bio svjestan mentaliteta...

Stoji - ova tema ovdje nema smisla...

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 08.08.2006 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovu temu sam načeo iz nekog hira, frustracije, ne znam više.. taj dan je bilo poginulo više civila nego inače.. moje skromno mišljenje je da taj problem zaslužuje mjesto čak i na ovakvom jednom community-u

nisam započeo ovu temu sa pitanjem.. i bilo bi suludo očekivati ikakav smislen odgovor na sva ta sranja.. ali mene su samo zanimali komentari i razmišljanja.. a usput mi je bio zanimljiv onaj link sa wikipedie..

ovo je ffa.. ljudi postaju svakakve stvari.. ovo je moj prvi topic na mi3-u.. a ako vam nema smisla o tome pričat - nemojte

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group