Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Genijalci

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.11.2005 12:48    Post subject: Genijalci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo jucer sam gledao i pisao od smjeha. Nekad su mi bezveze tj. Gobac mi tako-tako ali Pirš i Zuhra fakat znaju izvalit sranje da je to za ne povjerovat.

glupo mi je kad Gobac pocne teoretizirat "DRAGA NACIJO" spike.. dude, face it - it's over and past.

Sjecam se jednom prije kad je emisija pocela i uleti voditelj a pirš ga drito odmah pita; "Jesi se pokakio?". Very Happy
Toaletni humor, al kaj ces...

Jucer je Zuhra spustio nesto Gobcu (nakon sto je Gobac rekao da nije ovo Vecernja skola) kao; "Ovaj dečko iz parnog valjka ne zna kaj priča". Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlican koncept emisije.
Cini mi se da se neki od njih medusobno bas i ne vole previse, pa ponekad se zanesu spustanjem jedno drugom.
Gledao sam ovaj show na njemackom SAT1 i smjesniji su mi od nasih. Nadam se da je to samo u pocetku dok se ne uhodaju. Applause

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.11.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bilo zakon kad je gobac reko:"ja čekam...", a zuhra dobacio:"da mu neko donese mozak.." Laughing Laughing Laughing pirš i zuhra su mi najjaci jer seru zesca sranja, al se prave ful ozbiljni.... šuputica mi višak, al bolje ona neg onaj lik s dugom kosom iz Colonie Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LudSkroz



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 1
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 11.11.2005 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ona žena-konj je fakat bila totalno suvišna u prvoj emisiji, al šta se može.. Dobro je što se ti neki gosti mijenjaju iz emisije u emisiju..
Zuhra i Piro su do jaja jel valjaju fore i pritom ostaju potpuno ozbiljni što čini njihovu provalu 3 puta smiješnijom..
Gobac fakat malo previše forsira, ali sve skupa ekipa je fakat dobro sklepana i kad ju uspjem ulovit na telki stvarno imam provale smijeha..
Ženama (mojoj curi) čini mi se ta vrsta humora i nije baš jako smiješna.. Meni osobno nema ništa bolje od dobrog stand-upa (živio Pablo Francisco!). Pa čak ni ovako masovnog i totalno improviziranog što čini "Genijalce" stvarno drugačijima i posebnima.

LudSkroz Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.11.2005 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bacila oko jednom/dvaput/triput .... Zuhra kao i obično oduševio, a ostatak ekipe: žešći isfur .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.11.2005 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, nisam očekivao ovakve komentare, slučajno prebacio jučer, zgrozio se na što se troše novci ljudi koji plaćaju tv pretplatu i promijenio tv program...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 12.11.2005 12:50    Post subject: Re: Genijalci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
.. dude, face it - it's over and past.


hahha! nicely said ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 13.11.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se cini da vecina njih forsira neke fore i onda misle ispast smijesni. Nasmijalo me nekoliko puta i to je to - nist' posebno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.06.2006 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebenti HRT- da im majku krvavu jebem.. koliko oni para ispljunu na ovakve loše koncipirane emisije.. koliko para daju za Studio 9, koliko para je dobijao prepušeni Joško Lokas za onu svoju debilanu, koliko dobiju Zlikavci, ovi Genijalci su samo jedna u nizu lošeg zabavnog programa HRT-a.. ludi moji, mi to sve plaćamo, mi ili naši starci..
Mislim da je HRT prepun nestručnih ljudi koji ne znaju radit svoj posal.. jedini kome skidam kapu je Đelo

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 11.06.2006 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
jjedini kome skidam kapu je Đelo

vezano uz ovaj komentar... (blog.hr je trenutno dolje pa pejstam tekst iz keša)
SadisticoShy wrote:
Kad narastem želim biti ĐELO HADŽISELIMOVIĆ!
E pa stvarno, pa nećete me valjda pitati 'ko ti je sad taj Đelo? Pa gledate valjda taj jebeni HRT kad ga već toliko vas financira!
E, pa svaki put kad gledate recimo neki jebenodobar dokumentarac, BBC-ev recimo na kraju vam fino piše Odabrao Đelo Hadžiselimović. A Đelo zna odabrat- ali ono mrak, za popizditi.

Ja sam eto horrorskopski – Vaga, i jebeno sam neodlučan. I kad idem u neki šoping, rado bi poveo Đelu sa mnom, da mi bar pomogne odabrati – tako je opak Đelo.
A zamisli da radim posao kao Đelo. Jeeebote koji đob.
Uvijek zamišljam ovakvo Đelino radno mjesto: Fotelja i onaj mali tabure za ispružiti si noge. Pokraj fotelje je noćni ormarić gdje Đelo odloži očale.
A ako očale ima na nosu onda tu stavi zdjelu s kokicama i limenke pive. Piva je sigurno neka jebena. Dobrog okusa. Mislim ne može biti neko žuja like sranje, ipak Đelo zna odabrati. I tako Đelo otvara limenku pive dok se druga runda kokica krčka lagano u mikrovalnoj. A pred njim ogroman plazma screen tv.
I hrpa dvd-ova. Ali ono dvdova ekskluzivno iz BBC-a ili iz HBO-a, wildlife kanal itd... Na kutiji piše za mister Đelo eyes only!

I gleda Đelo DVD-ove i kaže jebemti, koje sranje. I onda se digne, ode po kokice iz mikrovalke i stvavi drugi DVD i zicne se natrag u fotelju. Pritisne PLAY i gleda jebeno dobar dokumentarac o dinosaurusima.
Ispije pivu, potiho podrigne (bečka škola), kad na teveju renderirani tiranosaurus reks stane na bodljikavi rep brontosaurusu i oštrim zubima mu iščupa grkljan uz odmjereno intonirani Kaaa-i uzvik .
Zagrabi onda Đelo još šaku kokica i otpije gutljaj pive te posvjedoči da je to fakat jaaako dobar dokumentarac i kaže HRT-u da bi bilo OK da to i ljudi vide jer i da je on baš taj odabrao, pa ćemo ga svi skupa gledati u jesenskoj shemi i za vrijeme ostalih dvadesetak repriznih prigoda.
I onda uzmeTajni život mozga i mačke pod zvijezdama, pa stavi u DVD plejer.

Šteta što je samo jedan Đelo. Šteta što je 88% ostalog na HTV-u smeće. No možda Đelo ima dobar komp pa nam može divixirati par dobrih stvari koje je odabrao , a za koje HRT sere da nema love.

Jebemti Imamo sad i HRT jedan i dva, i ono sranje od satelitskg HRT-a i švaboliko-hrvatski RTL i Novu i ono sranje od OTV-a koje ionako nitko ne gleda, pa čak više ni pijani precednik Malnar i ekipa, a ni ona dva frika sa salotepiranim facama ne mogu privući ekipu.
A zakaj nemamo TV ĐELO H.
Imat ćemo Z1 ilti TV sljeme, sa istom OTV bagrom i mafijom, znači po svojoj prilici još jedna 24 sata TV prodaja televizija i pun kurac radnih ljudi koji ne dobivaju plače. Baš ko OTV i slični... Grzbišičpašalićkutletutlekuracpalac show
A zakaj nemamo TV ĐELO H ????

Daj zamisli tu telku. Ono 24 sata dnevno samo mrak serije i dokumentarci. Đelo nas sigurno nebi zajebavao sa glupim terminima za reprize ko HRT sa STAR TREK-om, ko urednica Ranka Horvat.
dabogdaihgajgerovimbrojačempočernobilutražila!

Pa mislim, jadni Mirel Komad to prevede i obradi i mora koristiti glupe kvazihrvatske riječi poput NADNEVAK i objasniti nam što je to event horizont,a idioti to repriziraju od ponoći do 5 ujutro.
Pa ti onda gledaj cijelu noć, pa dan poslije vozi do Hvara i ostani živ! Pa to je pravi genocid s strane HRT-a!
Sigurno se idioti smiju jadnim trekerima koji zbog želje vide svoju seriju ostaju bez posla, živaca, života...
A glavonje na HRT u onako mrtvo hladno kažu, evo gotov vam je dip spejs najn, sad ćemo vam opet reptizirati Vojađer za sve one koji ga nisu mogli gledati prije točno godinu dana.

A vi bi još koji SF, pitaju HRT glavonje. Stargate? Odessey5? One Galaktiku cajlonce? Ma nee. Pa ne može HTve imati toliko puno SF-ova. Pa svi ljubitelji SF-a imaju fino onu seriju PLEME. Ajde gledajte sada još malo sporta.

E, pa HRT, nabijem vam pleme u guzice zajedno sa svim mogučim sportom i skijamaJanice Kostelić d' kvin, da vam ni jedan diuretik neće pomoći.
Ko je uopće izabrao pleme kao SF, sigurno nije Đelo. Ko' je izabrao bogohulne, genocidne termine, za ST, sigurno nije Đelo. Đelo zna izabrati!
Ma da se Đelo kandidira na izborima ja bi izabrao Đelu!

Prišijet MR. Đelo the odabirač! (dali bi ste mi htjeli odabrati i brojeve lota za sljedeće kolo?)

Ja mislim da su Đelo i Đeri Brukenmajer, ono, kompiči sam tak!

Jednino, ono..prezime mu je jebeno komplicirano za izgovoriti...ko mu je to izabro ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 11.06.2006 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol..đelo.. Very Happy

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 11.06.2006 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je i vrijeme da ih ukinu.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.06.2006 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ukinuli su ih.. fala kurcu.. radije bi gledao zasjedanje sabora nego njih

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Marinshe



Joined: 01 Jul 2006
Posts: 60
Location: Osijek

PostPosted: 09.08.2006 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
ukinuli su ih.. fala kurcu.. radije bi gledao zasjedanje sabora nego njih


Ah šteta, bili su mi baš dobri.

_________________
web: http://www.marinshe.com // photo blog: http://marinshe.bloger.hr // dA: http://marinshe.deviantart.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 10.08.2006 04:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Genijalci su solidni...pod uvijetom da ništa slično niste gledali. No, ako ste gledali Qi sa BBC-a onda su vam genijalci jednostavno katastrofalno loši.

Par klipića:
http://www.youtube.com/watch?v=_c1bJRE6Nl0
http://www.youtube.com/watch?v=2JWV2OyUNYI&mode=related&search=

Službeni site:
http://www.qi.com/

Men jedna od zabavnijih emisija uopće. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group