Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
na njubije džonom?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 10.08.2006 13:02    Post subject: na njubije džonom? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne želim nastavljati raspravu na dotičnom radu jer tome komentari ne služe...
no dosada je to izgledalo otprilike ovako
Quote:
jooj ma kak je ovo divno. boje, font sve....ijaao..da bar ja znam takvo nesto radit Sad ti si moj UZOR..

daj krepaj ........

Quote:
Može li se tvoj iq (not image quality!) uopće vidit u čvrstom stanju pri sobnoj temperaturi ili se mora ić ispod nule za to? Krivi sajt faco, dutchdesignz.com za takve "ja san faca odjebi znan šta je gradient" odgovore na kritike.

Moja prva jedinica u barem pola godine.

Quote:
pa ja mislim da nekome tu ne valja IQ
to ide automatski.
tko moze pomislit da ovo stavi tu?

pitam se... ono.. kud je otisao ovaj mi3?
nije mi jasno. ...

Uvjerili smo se već kako izgleda kad se nekoga grupno vrijeđa jer mu radovi nisu na razini ostatka galerije mi3-ja - dobili smo nezrelo čudovište koje ide okolo i ripa i mjesecima se iznova vraća samo pogoršavajući stvar.
a što je uopće ta "razina"? oh come on, svi znamo da se 10tke dijele baš za svakakve pizdarije.

mi3 vam nije nikakav laboratorij, a ljudi nisu štakori zato čemu "samo provjeravati reakciju"?
rad je loš.
okej, recite da je rad katastrofa. jer je to istina.
ali je li to razlog da nekoga vrijeđate osobno?
iskreno, je li vaš prvi rad u image editoru bio puno bolji od toga?
sad će netko reći i moj je rad bio loš, ali ja ga barem nisam pokazivao okolo. aha, i to te automatski čini boljom osobom.

naravno da je osoba koja prvi put nešto složi ponosna na sebe jer je napokon napravila nešto. slažem se da bi za njegov ego bilo bolje da se drži njubijevskih foruma gdje će mu svi govoriti "oooooh, kako si to super napravio", ali hoće li tamo išta naučiti? sumnjam.

sudeći po ovome, neće ni tu ništa naučiti, samo da početnici ovdje nisu poželjni.
osim kad je u pitanju fotografija.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 10.08.2006 13:39    Post subject: Reply with quote

hahahaha. postadoh poznat Smile

Inače, skrivila mi ništa nisi pa se neću puno raspravljat s tobom, jednostavno si krivo protumačila moj komentar na taj rad. Ako želiš mogu ti napravit totalno banalnu onako logičku determinaciju po kojoj sam doša do zaključka da je taj moj komentar čak i primjeren ako želiš. I molija bi te da ne pljucaš po ostatku članova jer nitko ne "provjerava reakciju" osim mene i samo jednom san to napravija jer me zanimalo kako će cura odgovorit, i odgovorila je totalno očekivano. I ponovit ću ono šta san napisa na radu oko kojeg je nastala debata- "From the Bible, Galatians vi. 'Whatsoever a man soweth, that shall he also reap.' "


"oh come on, svi znamo da se 10tke dijele baš za svakakve pizdarije."
Topla voda, svi već znamo.

A da ti ja sad malo kažen kako stvari stoje s mog gledišta. Neću ić sad blebetat detaljno o tome kako se mi3 kolektiv ponaša prema ljudima s obzirom na njihov datum pridruživanja, već o ovom slučaju, dakle mi3 members vs newcomers. Ako me pamćenje dobro služi, mene nitko nije popljuvao kad sam tek doša, i vidija sam ja ljudi koji su tek došli i recimo da su loši jer su početnici, ali su imali taj određeni stav zbog kojeg nisu bili popljuvani. Taj određeni stav je čisto normalan i primjeren- otvorenost prema kritikama, savjetima.
A sad, šta napravit kad ti netko popljuca rad, a ti nov na tom forumu/sajtu? Pa vratiš, ali ne vratiš sa "ma daj, rad je meni baš dobar", nego sa "dobro aj, mogao/la si se suzdržat od komentiranja onda ili mi bar dat savjet šta da promijenim". Taj odgovor proizaša je iz onog primjerenog početničkog stava, i ka takav će bit uvažen od većine članova (bar na mi3-u). Ako ništa, ljudi će prestat pljucat. Ako ne prestanu, eto baza za prijavit člana adminu. Zašto ne, ako je taj član faca, nek bude faca negdje drugdje onda.

I opet ponavljan, ako ti nije jasno još uvijek zašto je moj komentar bija onakav, slobodno pitaj, odgovor ne može bit jednostavniji i smisleniji.
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.08.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam siguran je li ono newbie ili je ono samo zajebancija nekog od postojećih članova.. toga je već bilo

nisam siguran je li ono neki zalutali zajebavator.. toga je već bilo

ljudi nemojte ispaljivat frustracije na nekome koga ide loše.. iako se i ja volim ponekad posrat po nečemu što pretendira da je dobro a nije

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 10.08.2006 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

noiz wrote:
. Taj određeni stav je čisto normalan i primjeren- otvorenost prema kritikama, savjetima.
A sad, šta napravit kad ti netko popljuca rad, a ti nov na tom forumu/sajtu? Pa vratiš, ali ne vratiš sa "ma daj, rad je meni baš dobar", nego sa "dobro aj, mogao/la si se suzdržat od komentiranja onda ili mi bar dat savjet šta da promijenim". pitaj, odgovor ne može bit .


najveći je problem u tome što ekipa često baci pljuvanac i onda ni ne želi komentirati dalje ili davati konstruktivne kritike.
koji k****c se mora od početka pljuvati?
ako imaš namjeru popljuvati sliku nemoj ju uopće komentirati, a ako misliš dati dobru kritiku sam daj.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 10.08.2006 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ponekad se na neki trashy rad ne može dati konstruktivna kritika nego samo "it sucks, start over"

ali vrijeđati ljude, to nikako Exclamation btw nisam vidio dotični rad niti komentare, ali mislim da bi se usijane glave trebalo sankcionirati

na forumu vlada red jer tko god radi gluposti zaradi ban, ali u komentarima nije tako jer sumnjam da admini čitaju sve komentare, a i kad ih čitaš nije ti baš jasno tko je počeo, tko koga zna, što je dobronamjerna zezancija a što nije...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 10.08.2006 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je šiti rad netrebaš dati komentar tipa retardirani rad nemoj davati takav.
jednostavno ga preskoči pa će autor shvatiti da ničemu ne valja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
noiz
Guest





PostPosted: 10.08.2006 14:26    Post subject: Reply with quote

Sulien wrote:
ponekad se na neki trashy rad ne može dati konstruktivna kritika nego samo "it sucks, start over"

ali vrijeđati ljude, to nikako Exclamation btw nisam vidio dotični rad niti komentare, ali mislim da bi se usijane glave trebalo sankcionirati

na forumu vlada red jer tko god radi gluposti zaradi ban, ali u komentarima nije tako jer sumnjam da admini čitaju sve komentare, a i kad ih čitaš nije ti baš jasno tko je počeo, tko koga zna, što je dobronamjerna zezancija a što nije...


http://www.mi3dot.org/gallery/showcase/403/

Eto izvoli, on ti je i specijaliziran za bananje juzera, znaš ime mog accounta, ako ti smetam, opali brate.
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 10.08.2006 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Franjo wrote:
ako je šiti rad netrebaš dati komentar tipa retardirani rad nemoj davati takav.
jednostavno ga preskoči pa će autor shvatiti da ničemu ne valja


actually, neće. nego će se uvrijediti.
da je sposoban shvatiti da je šiti ne bi ga niti objavljivao.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 10.08.2006 14:30    Post subject: Reply with quote

lekke wrote:
Franjo wrote:
ako je šiti rad netrebaš dati komentar tipa retardirani rad nemoj davati takav.
jednostavno ga preskoči pa će autor shvatiti da ničemu ne valja


actually, neće. nego će se uvrijediti.
da je sposoban shvatiti da je šiti ne bi ga niti objavljivao.


actually, ne. Da je sposoban shvatit da je šiti objavija bi ga ali se ne bi vrijeđa jer bi skužija nakon šta mu već deseti zaredom član s puno boljom galerijom od njegove kaže da mu je rad šiti.
Back to top
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 10.08.2006 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

noiz je izletio s mi3ja zbog svojih komentara. tko je slijedeći?

vrijeđanje po bilo kojoj osnovi neće se tolerirati.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 10.08.2006 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

noiz, ne upirem prstom vec govorim u mnozini jer nisi jedini koji se tako ponio, bilo je vise njubija u proslosti i vise-manje se prema njima odnosilo ovako.

nitko ne voli da mu se pljuje rad, logicno.
osoba koja je napravila rad ne moze objektivno sagledati njegove greske, logicno.
rezultat: newbie je "in denial" jer on sam ne vidi da mu rad ne valja, i nakon sto je 10 ljudi reklo da ne valja, on kaze "a dobro, meni je bas super".

je li to dovoljan razlog da mu se vrijedja IQ i govori da krepa?

ti citiraj bibliju, a ja cu jednu staru narodnu: ki z dicun spi, zbudi se popisan. ako nemas takta, radije se nemoj petljati s ljudima koji te ne razumiju.

[EDIT] oops, too late.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group