Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zadovoljstvo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bOrkudin
Guest





PostPosted: 07.08.2006 21:53    Post subject: Zadovoljstvo Reply with quote

...sve je već viđeno, koliko god se god trudili spucat svoj neki štih na fotku ipak rijetki samo to uspjevaju...točnije samo maistori to uspjevaju; naravski ne smatram se tim dijelom populacije već bi volio čut vaš stav o tome- koliko ste zapravo zadovoljni svojom umjetnoću, svojom fotografijom......onako u globalu heh =))
ps. nadam se da nije glupa tema; u suprotnom samo zanemarite =))
Back to top
ON AIR
Guest





PostPosted: 07.08.2006 22:00    Post subject: Re: Zadovoljstvo Reply with quote

bOrkudin wrote:
...sve je već viđeno, koliko god se god trudili spucat svoj neki štih na fotku ipak rijetki samo to uspjevaju...točnije samo maistori to uspjevaju; naravski ne smatram se tim dijelom populacije već bi volio čut vaš stav o tome- koliko ste zapravo zadovoljni svojom umjetnoću, svojom fotografijom......onako u globalu heh =))
ps. nadam se da nije glupa tema; u suprotnom samo zanemarite =))

ja preeZadovoljan !
Back to top
bOrkudin
Guest





PostPosted: 07.08.2006 22:21    Post subject: Re: Zadovoljstvo Reply with quote

[quote="ON AIR"][quote="bOrkudin"]...sve je već viđeno, koliko god se god trudili spucat svoj neki štih na fotku ipak rijetki samo to uspjevaju...točnije samo maistori to uspjevaju; naravski ne smatram se tim dijelom populacije već bi volio čut vaš stav o tome- koliko ste zapravo zadovoljni svojom umjetnoću, svojom fotografijom......onako u globalu heh =))
ps. nadam se da nije glupa tema; u suprotnom samo zanemarite =))[/quote]
ja preeZadovoljan ![/quote]

...ja sretan zbog tebe =) =)
Back to top
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 07.08.2006 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, ponekad sam zadovoljan ali, znam da još uvijek nije to-to...
učim, učim i dalje, gledam, upijam, fotkam, radim...vjerojatno nikada neću biti skroz zadovoljan...
skužio sam da su fotke najbolje kad malo "odleže"...tek naknadno vidim njenu pravu vrijednost, rijetko kad me na prvu zadovolji i razveseli..
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 08.08.2006 09:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam zadovoljan kad klikam,kad ne klikam kao da sve stoji,fotografija mi pruza puno toga,
neopipljivog,dobrog u svakom pogledu,probam naci svoj put,svoje motive,svoje boje,
uzivam jako u tome,dostici to o cemu ti govoris je vrh,da te ljudi poznaju po slikama,
to uspije samo rijetkim sretnicima,u globalu mogu reci da slikanje zauzima jako veliki i jako vazan dio mog zivota,
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 08.08.2006 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja još svladavam neke osnovne stvari budući da se fotografijom bavim manje od godinu dana tako da još ni ne mogu govorit o nekom svom stilu il ičem sličnom.... al učim polako, valjda će to s vremenom doć Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 08.08.2006 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trenutno nisam zadovoljna.
a inace.. dobro je kad napravim ono sta si zamislim al opet sve ovisi
ak sam nabrijana na neku fotku kak cu ju napravit, uglavnom glupo ispadne :/
a kad opalim bzvz onda je odlicna.tak je to kod mene..
al zadovoljna sam, ove 4 godine kaj fotkam, mogu rec da jesam.
Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Marinshe



Joined: 01 Jul 2006
Posts: 60
Location: Osijek

PostPosted: 08.08.2006 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Happy sam kad fotkam. Tada vrijeme stane i mogu provesti sate čekajući neki trenutak ili namještajući kadar. Fotkanje me jako zabavlja. Nekad mi je za dobru fotku dovoljan jedan klik, a nekad 100 ali to nije važno. Znam da je fotka dobra kad sam zadovoljna s njom, jednostavno kad osjetim da fotka ima ono nešto i kad me "zaokupi". Inace nisam tehnicar, pravi art nastaje i na mom ultra kompaktu starom tri godine. Mogu reci da se ozbiljnije bavim fotkanjem zadnjih 6 mjeseci, a sad sam u mukotrpnom biranju nikonovih objektiva. Za aparatić sam se odlučila, to će biti Fuji Fine Pix S3 Pro. Eto, zadovoljna sam sa svim fotkama koje sam objavila na mom foto blogu http://marinshe.bloger.hr i volim ih dijeliti s svijetom. Very Happy

_________________
web: http://www.marinshe.com // photo blog: http://marinshe.bloger.hr // dA: http://marinshe.deviantart.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
daddo



Joined: 14 Dec 2005
Posts: 34
Location: behind the screen ;)

PostPosted: 09.08.2006 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nikad nisam i necu bit zadovoljan svojim fotkama... mislim da je to... nesto sto nijedan zaljubljenik u fotografiju ne moze bit... Knock je to dobro rekao... fotkas, fotkas, fotkas... iz gusta... slazes slike u glavi i trazis ih u prirodi... treniras oko za detalje, zlatne rezove...

neki uce iz knjiga neki iz prakse... spoj je najljepsi...

i ne... ne mogu bit zadovoljan sobom... ocem jos vise i jos bolje...

_________________
proud to be tolerant.... plead to be ignorant...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.08.2006 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zadovoljna kuda idem s fotografijom, nezadovoljna tekućim računom Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ON AIR
Guest





PostPosted: 11.08.2006 19:24    Post subject: Reply with quote

kakarinac wrote:
zadovoljna kuda idem s fotografijom, nezadovoljna tekućim računom Very Happy

e baš to !
Back to top
bOrkudin
Guest





PostPosted: 11.08.2006 21:51    Post subject: Reply with quote

...pa kaks šefice digitalija ti je budućnost, a i paše uz tekući =)
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.08.2006 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bOrkudin wrote:
...pa kaks šefice digitalija ti je budućnost, a i paše uz tekući =)

ma kakva digitalija, film je film ... Very Happy a još kad kaks sredi svoju tamnu komoru, pa ćo nema većeg gušta Smile
a i da pređem našla bi načine za izjednačit trošak Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group