Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koji 23" -24" lcd za 10.000 kn?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 14.08.2006 19:28    Post subject: koji 23" -24" lcd za 10.000 kn? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupujem monitor za pc... dao bi oko 10.000 kn

Najvise radim u photoshopu, ilustracije i obrada fotografije, te dizajn u illustratoru, i nesto malo obrada videa, ne igram igrice...
htio bi da je 24", ili najmanje 23"
Isplati li mi se uzeti appleovu 23" cinemu ili ne?

Frend mi je preporucio 24" dell. Trazio sam malo kod prodavaca u zagrebu i nisam vidio da ga ima za kupit. Samo u ve-milu za 9.747,15 kn i to model 2405FPW, a u americi vec ima noviji 2407FPW i kosta skoro duplo manje?? To mi nije jasno... jel to normalno da su tolike razlike u cijeni kod nas i vani?
Jel zna netko gdje ga se moze nabavit u zg?

Ili mi preporucite neki treci brand za lcd istih dimenzija za koji mislite da je dobar a za tu lovu. Bitno mi je da se moze nabavit u zg i da je odmah dostupan (da mu ne treba tri tjedna da stigne, jer imam hitan posao koji moram zavrsit do 14. 9. i treba mi novi monitor cim prije)

fala Smile

Kupujem i novi komp hitno ali za to sam pokrenuo drugi thread
Back to top
View user's profile Send private message
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 14.08.2006 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, ja mislim da se definitivno isplati uzeti apple ako se (kao što si rekao planiraš baviti grafikom)...

I ako imaš nekoga u nekoj državi gdje apple.com vrši shiping definitivno ti se isplati preko njega uzimati jer tamo je cinema 23'' $999 što je ispod 7000kn, dok za malo više od 12 000kn možeš kupiti 30''

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 14.08.2006 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi definitivno preporucio Apple posto sam imao prilike raditi na njemu, doduse bio je 20".
23" je kod nas oko 11000 kuna ako se ne varam.
Alternativa ti je Dell, koji je isto jako dobar, ali malo ruzniji Smile Mozes pogledati na http://www.kodeks.hr/dell/monitor.html
Mislim da bi Apple mogao nabaviti prije posto nemaju bas svi ducani takve stvari na lageru, dok kod apple.hr dosta toga ima.

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.08.2006 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple je podebljao specifikacije CinemaDisplaya, i smanjio im cijene.
23" (inače best buy za kvalitetu slike, stabilizacija boja za 15min i jebeno ali jebeno širok gamut) sada vani košta $999... kod nas se očekuje pojeftinjenje istih paralelno s dolaskom Mac Proa... drugi dio 9. mj.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
ON AIR
Guest





PostPosted: 14.08.2006 20:44    Post subject: Reply with quote

ma kakav dell, apple brate, apple !
Back to top
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 15.08.2006 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Apple je podebljao specifikacije CinemaDisplaya, i smanjio im cijene.


A je li se to odrazilo i kod nas, hocu reci jel se i kod nas moze kupiti taj monitor "podebljanih" specifikacija i smanjene cijene? Jer ja sam gledao cijene appleovih monitora kod nas prije nekoliko mjeseci i mislim da se nisu promjenile... a za specifikacije ne znam..


I jos, ima li netko prijedlog u kojem od zagrebackih ducana mi je najbolje da kupim monitor...
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 15.08.2006 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Želiš li vrhunski monitor navedenih dijagonala preporučam Eizo. Tri klase iznad po meni posve neopravdano razvikanih Cinema displaya. No tu kvalitetu i dijagonalu ćeš morati i platiti. Provjeri u Melcompu trenutnu ponudu i cijene.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group