Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Samsung LCD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mfloyd



Joined: 25 Jan 2006
Posts: 57
Location: Zagreb <-> Orahovica

PostPosted: 08.09.2006 09:40    Post subject: Samsung LCD Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam problem sa Samsung 19" LCD monitorom.

Kada ga upalim slika je u potpunosti crna, a nakon sekund dvije polako od ruba prema sredini prijeđe u potpunosti u bijelu.

Prvo šta mi je palo na pamet da je problem u VGA kablu, i promjenio sam ga. Kada sam upalio komp dobio sam sliku i radio normalnu na računalu, završio i ugasio ga. Mislio sam da je stvar riješena, ali uslijedilo je razočaranje!

Slijedeći put kada sam ga upalio više nikako nisam uspio dobiti sliku, nego mi se ponovno javio isti efekt (crno -> bijelo).

Ostavio sam monitor na servis u zel-cos i opisao im problem kao i u postu. Tamo su utvrdili da je otišao ekran i da je popravak neisplativ, te da mi je isplativije kupiti novi monitor.

Osobno ne vjerujem u njihovu dijagnozu budući da je monitor jednom prilkom prikazao potpuno ispravnu sliku???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2006 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ne vjeruješ ovima onda:

Imaš ovlašteni samsungov servis http://www.servis.europatrade.hr/

A imaš i samsung servis: M SAN, Buzinski prilaz 10, Buzin, Zagreb

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mfloyd



Joined: 25 Jan 2006
Posts: 57
Location: Zagreb <-> Orahovica

PostPosted: 08.09.2006 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thx,

nisam htio nosit u europatrade ili msan, jer mi je zel-cos pod nosom pa sam odnio njima. Sad im moram platiti 100kn za dijagnozu.

Prije nego odnesem monitor u neki drugi servis, zanima me da li je netko možda imao sličnih problema.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group