Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Fotomontaža ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 20.09.2006 21:59    Post subject: Fotomontaža ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dali je moguće da je slika koja će se sljedećih dana prikazivati kao Jadranka Kosor za vrijeme izbora fotomontaža ? Kak Vam se čini slika ? Moje mišljenje je da je vrlo lagano moguće da su "čika Kužeta" "izrezali lasom" i stavili u Favorit Very Happy !


_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 20.09.2006 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima negdje neka veca reza???

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2006 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO fejk.

Poradi toga što je lik u pozadini ''zabluran'' i tako, dok je Kuže kristalno čist.
Back to top
View user's profile Send private message
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 21.09.2006 07:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh kuže, kuže...šta fali internet kladionicama?

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 21.09.2006 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ove dvije su kao originalne s 24 sata
imho već po razlici i obradi ove dvije fotografije u istom članku da se naslutiti petljanje u fotografiju


_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 21.09.2006 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam siguran da bih mogao reći: 100% je fotomontaža... ali bih mogao primjetiti da je fotka dirana na svim mjestima i da postoji jako puno nelogičnosti...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 21.09.2006 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon detaljnog pregleda utvrđujem da je priložena fotografija autentična.
Jedino mi je onaj tip u pozadini sumljiv, ali OK je ako se kladi na hokej...

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 21.09.2006 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da nije autentična ne bi se Kuže ovako izvlačio...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 21.09.2006 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
nisam siguran da bih mogao reći: 100% je fotomontaža... ali bih mogao primjetiti da je fotka dirana na svim mjestima i da postoji jako puno nelogičnosti...


ja ne vidim bas puno nelogicnosti i ne vidim nikakav razlog da bi ovo bila fotomontaza...

da nas malo prosvjetlis?? Idea

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 21.09.2006 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mirza wrote:
IMHO fejk.

Poradi toga što je lik u pozadini ''zabluran'' i tako, dok je Kuže kristalno čist.


nisi cuo za dubinsku ostrinu i to...

ma fotka je original, samo je pitanje kad je slikana...
Back to top
View user's profile Send private message
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 21.09.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni izgleda dosta autentično, al mi nije jasno kak ovaj tip u pozadini ima tak velku glavu?

Ne bih dao ruku u vatru niti da je original, ali niti da nije.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 21.09.2006 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brijem da je prava...ne vidim nista sumnjivo...doduse ja ne gledam s nekog strucnog stajalista. da li se povecavanjem kontrasta u fotoshopu mogu uociti neke nepravilnosti ako je bilo nekakvih rezova ili tak nesto?

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 21.09.2006 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo vam veca pa analizirajte :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 21.09.2006 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon pogleda na vecu rezu, cudno mi se cini celo, odnosno kosa koja pada na celo. Ma nemam pojma...vjerojatno se to sad tak nosi Very Happy

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 21.09.2006 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm.. moglo bi biti fotomontaza... no mislim da nije..
sto se tice frajera iza.... pa on je zbluran jer je iza vrata. znaci ide Kuze, koji je u fokusu, pa vrata (pretpostavljam, skoro sam ziher da su vrata) pa onda ide frajer kojem je DOF napravio ovo zamucenje...
Ma mislim da je original
Back to top
View user's profile Send private message
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 21.09.2006 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja mislim da je original.

A sta on radi ispred kladionice? Mislim da se radi o industrijskoj špijunaži (statistika)! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 21.09.2006 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znate kaj se meni čini? Kao da gleda iznad ponude...

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 21.09.2006 18:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Znate kaj se meni čini? Kao da gleda iznad ponude...


da, da, vidija je lipe spotice iznad ponude, pa je iša viditi i pitati di su ih uzeli da uzme i on za doma.

ako ga je zanimala ponuda i koeficijenti moga je pogledati na webu, a opet s druge strane, ko mu brani dati nekom da se kladi za njega, tako da je stvarno blesav kad se da uvatiti ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group