Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Battlestar Galactica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.03.2006 22:07    Post subject: Battlestar Galactica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li je tko gledao ovaj fantastican film/seriju? Film mi je odlican, ali seriju nisam gledao jer ju nemogu nabaviti. Pa molim one koji imaju seriju da ako nije problem da me kontaktiraju preko private message da se dogovorimo za razmjenu. ja vama nesto sto vama treba, a vi meni srtiju. Bio bi jjjjaaaakkkoooo zahvalan ako bi netko bio zainteresiran. Hvala.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.03.2006 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nego, kaj mislite o ovom filmu (zapravo pilot serija ako se ne varam) ili seriji, ako je tko gledao? Meni izgleda da bi to mogala biti jedna od najboljih sf serija ikada. Obozavam star trek i sl. ali ovo mi izgleda kud i kamo zanimljivije i realnije (koliko god sf serija moze biti realna) i ima mi neku dubinu koja se rijetko srece u sf-u.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 15.03.2006 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

serija je vec na kraju druge sezone, i zavrsila je sa OGROMNIM cliffom...treca sezona krece u desetom mjesecu.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 06.04.2006 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aj imam ja sve, ak u medjuvremenu nisi nabavio.. druga sezona mi je malo ljig-ljig
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 06.04.2006 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hugama wrote:
aj imam ja sve, ak u medjuvremenu nisi nabavio.. druga sezona mi je malo ljig-ljig


Druga sezona je bas dobra..je da zandnji cliff nije kao onaj sa prve sezone ali je ope napet i postavlja masu pitanja...ja jedva cekam trecu sezonu. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 06.04.2006 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja isto imam sve, al jos nisam pocea gledat. Cekam da mi prika nabavi disk. Kaze da je predobro. Al imam jos cilog Poirota i zavrsit Joeya drugu sezonu...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.04.2006 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne vjerujem da se radi o "galaktika svemirska krstarica" a ja se sjecam samo te i bila sam jaaaaaaaaaaaaaaaako mala (super je bila!) Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 06.04.2006 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

navodno su ljudi iz BSG pljuvali po star treku zbog sapunicastih spika i ono kao "mi cemo biti drugaciji" i oke - to vrijedi za prvu sezonu, al moj osobni dojam je da se druga razvodnila i da su zakopali sami sebe tim izjavama..
nadam se da ce treca bit malo vise spicy i da ce starbuck rucno namlatit nekog robota Smile

a dal ste gledali "Surface" i "Taken"? toplo preporucam Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 06.04.2006 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i da... "the 4400"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 06.04.2006 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hugama wrote:
navodno su ljudi iz BSG pljuvali po star treku zbog sapunicastih spika i ono kao "mi cemo biti drugaciji" i oke - to vrijedi za prvu sezonu, al moj osobni dojam je da se druga razvodnila i da su zakopali sami sebe tim izjavama..
nadam se da ce treca bit malo vise spicy i da ce starbuck rucno namlatit nekog robota Smile


to sto ti zoves sapunicom, ja zovem dramom..meni je savka epizoda druge sezone bila na svoj nacina napeta...i kad nije bilo scena borbi.

@keye:to sto si gledala je vjerojatno ona stara galactica..ali to po izvedbi nije ni slicno ovom Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 29.09.2006 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo počelo na hrtu, nije loše ... cejlonci su zakon, sitija sam se stare serije koja je išla stvarno prije skoro 40 godina Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2006 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nda, je keye, isti su likovi, čak i nema onog "next generation"... ček, jel Adama izvorno bil Blake Carrington iz Dinastije il mi šteka memorija? Very Happy

u svakom slučaju nije baš usporedivo po izvedbi... iako su zadržali neke osnovne elemente... lonci, njihovi lovci, lovci s Galaktike, način lansiranja... ali onako, žestoko unaprijeđeno i vizualno i na svaki drugi način... otprilike ko da gledaš one prve Star Trekove s balon žaruljama na kontrolnim pločama i ove zadnje epizode... Very Happy

Nego, kad će nova verzija Blakeove sedmorke? : Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 29.09.2006 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
nda, je keye, isti su likovi, čak i nema onog "next generation"... ček, jel Adama izvorno bil Blake Carrington iz Dinastije il mi šteka memorija? Very Happy

u svakom slučaju nije baš usporedivo po izvedbi... iako su zadržali neke osnovne elemente... lonci, njihovi lovci, lovci s Galaktike, način lansiranja... ali onako, žestoko unaprijeđeno i vizualno i na svaki drugi način... otprilike ko da gledaš one prve Star Trekove s balon žaruljama na kontrolnim pločama i ove zadnje epizode... Very Happy

Nego, kad će nova verzija Blakeove sedmorke? : Laughing Laughing


ma normalno da je vizualno ( rekao bi i sadržajno ) bolja, ima san onaj lovac od cejlonaca kad sam bija mali ... donija mi rođak iz merike. I ispaljiva je crvene plastične kuglice ...

eee blejkova sedmorka ... captain trevor.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 29.09.2006 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ne vjerujem da se radi o "galaktika svemirska krstarica" a ja se sjecam samo te i bila sam jaaaaaaaaaaaaaaaako mala (super je bila!) Very Happy
aaaaaaaargh!!! i ja se sjećam!!! galaktika je bila vrhunac tjedna Very Happy

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group