Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zivotinjski trash

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crap



Joined: 23 Oct 2005
Posts: 5
Location: Sesvete

PostPosted: 03.10.2006 11:42    Post subject: Zivotinjski trash Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidio sam na ulici plakat, rekoh da vidim kad ono Smile

http://www.kunespasi.org/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.10.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a bolje i ov nego ništa.. malo mi je u kurcu stavljat bilo kakve "dobrotvorne" stvari na stup srama u trash kategoriju

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 03.10.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niš ne kužim o čemu trkelja lik...

"osnovni podatak je da je planet zemlja 4* veći od hrvatske, a kune ima 250* manje nego ljudi" Shocked Shocked Shocked

jebale te kune... Cool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2006 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam primjetil da mi kune uvek izumru prije prvog u mjesecu, zahvaljujem svima koji donacijama pomognu suzbijanju ovog tragičnog trenda... Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2006 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
a bolje i ov nego ništa..

zapravo, bolje je ništa nego ovo Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.10.2006 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
a bolje i ov nego ništa.. malo mi je u kurcu stavljat bilo kakve "dobrotvorne" stvari na stup srama u trash kategoriju

Samo zato šta je dobrotvorno ne znači da može bit loše napravljeno ... ako je nešto trash, onda je trash ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.10.2006 09:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:

jebale te kune... Cool


TZAR!!1 Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 11.10.2006 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Dead Man wrote:
a bolje i ov nego ništa..

zapravo, bolje je ništa nego ovo Sad


mislim da smo svi ovdje malo izgubili osjećaj za prave vrijednosti i bit weba...moje mišljenje je definitvno da je bolje ovo nego ništa...bilo kakav pomak u dobrom smjeru je dobar...

kakarinac wrote:
ako je nešto trash, onda je trash ...


a i drago mi je uvijek pogledat dobar trash Smile

bilo bi bolje da je bolje Smile

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 11.10.2006 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pljujte po stranici koliko hoćete samo nemojte pljuvati po akcij spašavanja kuna. Ugrožene su a ljudi ih istrebljuju bez veze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 11.10.2006 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dissident wrote:
Ugrožene su a ljudi ih istrebljuju bez veze.

Nikad u povijesti ljudi nisu istrijebili neku vrstu "bez veze". Uvijek postoji dobar razlog, i na žalost taj razlog je jači od onog zbog kojeg bi trebalo štititi te životinje.

Kad smo već kod toga, zna li itko razlog zašto bi trebali čuvati vrste? Nije da fali životinja na svijetu Confused

Quote:
pljujte po stranici koliko hoćete samo nemojte pljuvati po akcij spašavanja kuna.

Stranica odražava akciju kao što npr. odijelo odražava čovjeka. Ako hoćeš da te se ozbiljno shvati onda na poslovni sastanak ne dođeš u poderanoj trenirci nego u čistom i ispeglanom odijelu i kravati. Isto tako ako hoćeš da netko ozbiljno shvati tvoju akciju onda ne stavljaš na web totalni shit. Ova akcija je, nažalost, vjerojatno vrijedna kao i njen web sudeći po snalaženju na njoj i glupavim tekstovima
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 11.10.2006 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ugrožene su a ljudi ih istrebljuju bez veze.[/quote]
.[/quote]Nikad u povijesti ljudi nisu istrijebili neku vrstu "bez veze". Uvijek postoji dobar razlog, i na žalost taj razlog je jači od onog zbog kojeg bi trebalo štititi te životinje.[/quote]
wrong
ljudi iz totalno krivih razloga ubijaju životinje i istrebljuju ih. pogledaj malo pticu dodo, kitove, vukove, medvjede, tigrove i sl.
ili na rubu istrebljenja ili istrebljene, a zašto radi ljudske pohlepe.


[quote]Kad smo već kod toga, zna li itko razlog zašto bi trebali čuvati vrste? Nije da fali životinja na svijetu Confused
Quote:

da u ovaj monitor po cjeli dan ne buljiš i da pogledaš malo oko sebe vidio bi možda koliko sreće ljudima životinje donose. i nikada nema previše životinja

Quote:
pljujte po stranici koliko hoćete samo nemojte pljuvati po akcij spašavanja kuna.

Stranica odražava akciju kao što npr. odijelo odražava čovjeka. Ako hoćeš da te se ozbiljno shvati onda na poslovni sastanak ne dođeš u poderanoj trenirci nego u čistom i ispeglanom odijelu i kravati. Isto tako ako hoćeš da netko ozbiljno shvati tvoju akciju onda ne stavljaš na web totalni shit. Ova akcija je, nažalost, vjerojatno vrijedna kao i njen web sudeći po snalaženju na njoj i glupavim tekstovima

a što se stranice tiče nisi li možda razmislio da ta udruga nema novca da si priušti dobrog dizajnera i da najvjerojatnije onaj ko ju je radio nema neko veliko znanje. prenje će poruku sa stranicom i to je najvažnije.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 11.10.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Kad smo već kod toga, zna li itko razlog zašto bi trebali čuvati vrste? Nije da fali životinja na svijetu Confused


Very Happy Very Happy Very Happy

btw. mislim da smo svi malo fulali, jel kolko sam shvatio čitajući textove na tom sajtu, akcija kao da se odnosi na spašavanje kuna u novčaniku! lol

and then again - u idućim odlomcima ipak priča o životinjama (al možda samo figurativno)

možda nismo dovoljno pametni da bi shvatili što je autor htio reći.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 11.10.2006 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Kad smo već kod toga, zna li itko razlog zašto bi trebali čuvati vrste? Nije da fali životinja na svijetu Confused

sulien ne voli životnije Twisted Evil

dissident wrote:
a što se stranice tiče nisi li možda razmislio da ta udruga nema novca da si priušti dobrog dizajnera i da najvjerojatnije onaj ko ju je radio nema neko veliko znanje. prenje će poruku sa stranicom i to je najvažnije.

svejedno je problem što ljudima nije ugrađen osjećaj za estetiku, oni koji ne razlikuju trash od svega iole normalnog su jednako krivi kao i oni koji taj trash proizvode, iako njima je i svejedno (neznam puno o estetici i filozofiji, al nek bude Smile)

uostalom, zar ćemo za svaku ugroženu vrstu imat hrpu udruga bez ikakvog autoriteta i bilo čega Confused (jeste da raspravljamo o dizajnu, al nek i ovo bude Smile)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 11.10.2006 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
zar ćemo za svaku ugroženu vrstu imat hrpu udruga bez ikakvog autoriteta i bilo čega

amen, brother Smile

Quote:
ljudi iz totalno krivih razloga ubijaju životinje i istrebljuju ih. pogledaj malo pticu dodo, kitove, vukove, medvjede, tigrove i sl.

Imaš pravo, ovaj svijet bi zaista bio ljepši sa pticama Dodo Very Happy

Kad smo već kod toga, bio bi još ljepši da nam oko kuća obilaze vukovi, medvjedi i tigrovi Smile naša bi se djeca igrala u šumi sa tim životinjama dok bi mi brali zlatne jabuke iz voćnjaka ispod duge Rolling Eyes

Okej, sad za ozbiljno - tebi stvarno fali ptica Dodo? I koliko često plivaš sa kitovima i sa sredozemnim medvjedicama? Ne kužim te ni tebi slične, zagovaraš nešto a ne znaš ni sam zašto. Tu plačeš za 3-4 vrste samo zato što si za njih čuo. Za ostalih više od 1000 životinjskih i biljnih vrsta koje su ugrožene u Hrvatskoj nećeš nikad ni čuti, a kamoli proliti suzu za njih. Kad jednom budu nestale, nitko neće to ni skužiti, ni ti ni ja ni tvoja djeca ni aktivisti iz neke treće udruge.

Meni su super mace, medvjedi, risovi, gušteri, puhovi i druga stvorenja. Neka od njih bi pojela mene, neke bih ja pojeo. Naravno da niti jednu životinju ne bih imao jer ne bih volio ni da neka od njih ima mene. Kad jedno od tih stvorenja umre u šumi ne plačem ni ja ni ti. A pogotovo mi je teško plakati za pticom Dodo koju je samo šačica ljudi u cijeloj povijesti čovječanstva vidjelo svojim očima i koja po svemu što se zna o njoj nije ništa posebno.

Nakon ove kratke digresije vratimo se natrag na site i dizajn:

Ako udruga nema resursa da plati dizajneru tisuće kuna za dizajn i kodiranje istog, ne mora. Neka stavi samo tekst gore, neka pristojno objasni što su oni, što rade, kakva im pomoć treba, kako sudjelovati... Ali ova udruga očito nije imala ništa pametno za reći kad je stavila fullscreen slike u prvi plan i nesuvisle, nepovezane fragmente teksta pobacala bez ikakvog smisla i reda. To nije u redu i ne govori dobro o njima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 11.10.2006 21:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina da... A možda se uhvatio neko radit web ko nema pojma, a oni rekli tolko da imaju pa...
nastalo ovo

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group