Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Trazim prijatelja/ljicu designera

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vjero



Joined: 15 Mar 2005
Posts: 11

PostPosted: 13.10.2006 16:05    Post subject: Trazim prijatelja/ljicu designera Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok,
Razz

Programiram u asp.net i tu sam jako dobar!! kuzim sve do asp.net 2.0 (od client side tehnologija javascript full css full xml i xsl takorec skoro sve!!!)
Imam projekata na vidiku pa bi htio nac dizajnera koji bi htio radit samnom u timu...

Ja svoj dio posla odradjujem super pa bi htio radit isto tako sa covjekom koji zna svoj dio posla. Sto se tice zahtjeva ovo bi mi bilo idealno: ja dobijem projekt, napravim dokumentaciju sve dogovorim sto treba > dizajner napravi svoj dio posla, napravi html css koji je crossbrowser friendly i koji je kolko tolko kompatibilan sa ukljucenjem u server side. Radimo uglavnom sa html tehnologijom bez flasha. NIje lose da ta osoba zna flash ali to mi nije glavna stvar. Glavno je da ovo ostalo bude besprijekorno i da se s vremenom ufuramo u zajenidcke stvari da se s vremenom izgradi baza koda itd...

Potencijalni kandidati mi moraju:
pokazat radove - ako ih nemaju onda bi morali napravit nesto da vidimo kolko su vjeshti...
ma to mora bit pro dizajn sve ostalo mi ne odgovara jer takve stvari mogu i sam!!
racunat na suradnju i zajednicke ideje i ciljeve
shareat potencijalne povoljne poslove

mailove saljite na vjivicic@globalnet.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group