Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Moja prva Web prezentacija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TheHacker



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 8
Location: Beograd

PostPosted: 03.11.2006 01:54    Post subject: Moja prva Web prezentacija Add user to your forum ignore list Reply with quote

WebPage

Prvo da pozdravim sve forumase posto sam od skoro ovde!
ovo je moj prvi rad....koji je okacen na domenu moje ex skole racunara....
bio sam veoma ogranicen sa velicinom(mb) i vremenom.....pa bacite pogled i naravno svaki komentar je bitan!!! Very Happy
mala napomena kontakt forma nazalost ne funkcionise jer nisam znao da isprogramiram u php-u pa ako neko zna nek se javi da mi malo pomogne...posto uskoro imam u planu da podignem i normalnu stranicu sa registrovanim domenom!
HVALA i nadam se da cemo imati lepo druzenje ovde!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Steppin' Out....Steppin' Out.......Steppin' Out..........
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 03.11.2006 02:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm, ovo ti je prva web stranica i vec nudis usluge? jesi li siguran da mozes za tu cijenu ponuditi kvalitetu?
ne impliciram na odgovor, vec me cisto zanima tvoje iskreno misljenje.

Da komentiram samu stranicu, ona je tipicna "moja prva stranica". crna pozadina + jarka slova (i nedovoljan kontrast izmedju obicnog teksta i linkova), nepraktican logo, tablice unutar tablica unutar tablica, koristenje bgcolor="#000000" atributa na istima, nepotrebni flash efekti... i moja je bila sve navedeno, samo bez flasha Razz

kontakt forma: http://inobscuro.com/tutorials/read/34/

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TheHacker



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 8
Location: Beograd

PostPosted: 03.11.2006 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za usluge i ostalo sto je napisano na stranici je krivac nepostojanje teme tj.nisam se mogao odluciti o cemu bi radio stranicu tako da sam samo nesto nabacao texta a ostalo naravno traba raditi i usavrsavati...naravno ovo stoji i nigde ne mrda...a uskoro pocinjem rad na sledecoj......sto se cena tice to je manje vise prekopiran cenovnik...odnosno cene koje su prepolovljene sa cenovnika koji sam gledao.......hvala za koment Razz Embarassed

_________________
Steppin' Out....Steppin' Out.......Steppin' Out..........
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 03.11.2006 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
hmm, ovo ti je prva web stranica i vec nudis usluge? jesi li siguran da mozes za tu cijenu ponuditi kvalitetu?
ne impliciram na odgovor, vec me cisto zanima tvoje iskreno misljenje.

Nenade, kolega Nel'chee ti samo pristojno želi reć da je ovo više nego jadno. Al s druge strane, mi se ne razumijemo u Web Desing koji prodaješ, ja prvi put vidim tu riječ. Prvo sam mislio da je tipfeler, ali budući sam je samo na naslovnici vidio 4 puta mora da je to neka skroz nova disciplina.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.11.2006 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo dobrodošao!

drugo: reference? nikakve?

Quote:
za usluge i ostalo sto je napisano na stranici je krivac nepostojanje teme tj.nisam se mogao odluciti o cemu bi radio stranicu tako da sam samo nesto nabacao texta

Zašto si ju onda radio ovakvu

moja preporuka: ctrl+n ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 03.11.2006 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Nemate svoju stranicu,ili samo želite da redizajnirate postojeću obratite nam se! Stvorite snažnu sliku i ostavite dobar utisak koristeći naše ideje i rešenja za uspešnu reklamu i prezentaciju! Neka vas prepoznaju svuda u svetu!
ovo je prvoklasni treš...

ako nisi mogao naći temu, evo ti prijedloga: napravi web o svom kućnom ljubimcu.
ukoliko ti i uleti neki posao, ovo trenutno riješenje ti baš ne ide u prilog, a ne ide niti 'prepolovljeni cjenik'.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 03.11.2006 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ili još bolje, posjeti CSS Zen garden, downloadaj sample html i css fileove, i napravi svoju temu za garden, baziranu na svojem ljubimcu. S obzirom da si početnik, ovo je najbolji način da naučiš hodati po pravom putu.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 03.11.2006 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Ili još bolje, posjeti CSS Zen garden, downloadaj sample html i css fileove, i napravi svoju temu za garden, baziranu na svojem ljubimcu. S obzirom da si početnik, ovo je najbolji način da naučiš hodati po pravom putu.

kad napraviš otprilike 5 ili 6 tema, sedmu postaj ovdje na review (onda možeš smatrati da imaš dovoljno iskustva), u prosjeku 10. tema postaje ozbiljna, a ti imaš iza sebe 6. mjeseci iskustva. Plus, teme koje izradiš, uvijek možeš staviti u portfolio.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 03.11.2006 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Nenade, kolega Nel'chee ti samo pristojno želi reć da je ovo više nego jadno.

Nel'chee mrzi kad joj se stavljaju rijeci u usta Laughing

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.11.2006 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

javili su mi da se decko bacio sa balkona nakon sto je sve ovo procitao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.11.2006 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brick wall
Budite blagi ljudi...
Svi smo imali ove faze, šta ste zaboravili.
Back to top
View user's profile Send private message
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 04.11.2006 02:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A svaki početak je težak ja znam jel sam ja isto u počtecima,dajte ipak malo nekog optimizma da čovjek ne posustane odma....vjerovatno su i vaše prve stranice ovak zgledale Confused
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.11.2006 02:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ljude nervira sto se svojek nabrijao na toda dijeli usluge i misli da je sad profi a zna da nije. (ima cak i cjenik!)
a ovdje ima dosta ljudi koji zive od tog posla pa im ovo vjerojatno izgleda kao ismijavanje struke.
ko kad skuzis sta je scapula i mislis da si lijecnik Smile

ko sto netko rece "napravi prije stranicu o kucnom ljubimcu", puno je ozbiljnije.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 04.11.2006 02:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

KAMI wrote:
A svaki početak je težak ja znam jel sam ja isto u počtecima,dajte ipak malo nekog optimizma da čovjek ne posustane odma....vjerovatno su i vaše prve stranice ovak zgledale Confused


jos i gore:) sto ne znaci da ti sad drugi trebaju laskati...nista nemas od toga.
Nemoj posustati...procitaj komentare, surfaj, gledaj, citaj, pitaj i radi...pa ce ti i kritike s vremenom biti pozitivnije...ali polako i strpljivo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 04.11.2006 04:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je je slažem se s tim ,od kritika se najviše da i naučit al hebiga malo potpore nikad ne škodi Very Happy
A kaj se tiče davanja cijenika za usluge...čuj ak je neko spreman platit za neku sprdačino od stranice njegov problem...to nikako ne baca lošu sliku na nekog ko stvarno zna odratit posao.Svako ko ima dvije čiste u glavi i zna šta hoće znat će šta plača...
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.11.2006 04:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kami sve kul, ali zamisli sad da onaj sa scapulom dodje pred lijecnike i da ih pita stomisle o njegovoj novoj ordinaciji Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 04.11.2006 05:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kami, skyward i cosmos, nije mi jasno sto se pjenite - dobio je iskrene komentare i dobre savjete sto da radi dalje. ako se s time ne bude znao nositi, onda to nije za njega. prirodna selekcija Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.11.2006 05:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
kami, skyward i cosmos, nije mi jasno sto se pjenite - dobio je iskrene komentare i dobre savjete sto da radi dalje. ako se s time ne bude znao nositi, onda to nije za njega. prirodna selekcija Smile

pa znaš da se ovdje s ljudima uvijek u rukavicama Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 04.11.2006 05:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uf jeste opaki... megabelj
kaj bi se pjenio pa niste moju stranicu popljuvali meni tak svejedno.
Peace love and happiness Cool
Back to top
View user's profile Send private message
TheHacker



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 8
Location: Beograd

PostPosted: 04.11.2006 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo:hvala svima na izdasnim komentarima....i naravno uvek je bolja kritika nego pohvala...samim tim zelis da uradis bolje...
drugo:@lekke tek kad sam sad pogledao provalio sam kakvu sam katastrofalnu gresku napravio..Embarassed .ali sta je tu je da stranicu menjam ne mogu jer ne mogu da pristupim serveru....
trece:sto se cena tice svi komentari su na mestu...i postujem sve koji rade ovo i zaradjuju od ovog...sto naravno i ja zelim da radim....samo sto kao sto ste videli trebace mi jos rada mnogo rada i truda da bih dostigao nivo dobrog web dizajnera nisam imao zelju da nikog tim uvredim....
toliko od mene za sad.....
jos jednom za design joj kakva greska.................. Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Steppin' Out....Steppin' Out.......Steppin' Out..........
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.11.2006 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
kami, skyward i cosmos, nije mi jasno sto se pjenite - dobio je iskrene komentare i dobre savjete sto da radi dalje. ako se s time ne bude znao nositi, onda to nije za njega. prirodna selekcija Smile


mene si kvotala bez potrebe,, ja sam se samo nasalio. ali nisam rekao da se ne salzem sa tobom ili ostalo.. jel te jos peku oci od onog sitea malo prije ivansikiric ha?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group