Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Isti layer za vise slika

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
File



Joined: 05 Apr 2006
Posts: 64
Location: HR

PostPosted: 05.11.2006 15:21    Post subject: Isti layer za vise slika Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!

Zanima me kako automatizirati da kada napravim jedan layer s copryrightom da zalijepim na 100 slika, a da ne moram svaku sliku otvarati u Photoshopu i onda ukljuciti layer i spremiti sliku?

Sve su slike u istoj rezoluciji 640x480 i napravio sam layer u kojem sam stavio neki tekst u donjem desnom uglu.

Treba mi to hitno! Hvala! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 05.11.2006 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napravi akciju u photoshopu i onda automate

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
File



Joined: 05 Apr 2006
Posts: 64
Location: HR

PostPosted: 05.11.2006 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako da napravim akciju?
Ajd mi pojasni malo.

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 05.11.2006 23:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Akcija tog tipa spada medju napredne akcije pa je malo teze objasnit. Dugo bi trajalo. Ali imas alternativu koja poprilicno pristojno radi!

http://www.multipleimageresizer.net/

Samo moras pratiti korak po korak, tj. oni koraci koji ti ne trebaju moraju biti odcheckirani jer inace neces dobiti rezultat koji zelis. Mislim to je jasno, ali ja sam prvi put malo vremena izgubio bas na tome jer sam mislio da to nije vazno, a nakon toga stavljanje watermarka na slike je djecja igra, doduse za moje klijente.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 06.11.2006 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

File wrote:
Kako da napravim akciju?
Ajd mi pojasni malo.

Hvala!


ides na Window - Actions (Alt + F9)
na kartici Actions sa desne strane stisni gumbic desni Create new Action pa record i onda napravi operaciju koju zelis, kada si zavrsio stisni gumb Stop recording
onda otvori novu sliku na kojj zelis ponoviti isto sto i na prethodnoj i sam stisni play na kartici Actions

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 07.11.2006 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

killa wrote:

onda otvori novu sliku na kojj zelis ponoviti isto sto i na prethodnoj i sam stisni play na kartici Actions

i tako 100 puta?
tnx but no tnx.

File > Automate > Batch
I tamo se igraj s opcijama koje su prilicno selfexplenatory da sad tu ne piskaram korak po korak.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 09.11.2006 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
killa wrote:

onda otvori novu sliku na kojj zelis ponoviti isto sto i na prethodnoj i sam stisni play na kartici Actions

i tako 100 puta?
tnx but no tnx.

File > Automate > Batch
I tamo se igraj s opcijama koje su prilicno selfexplenatory da sad tu ne piskaram korak po korak.


afaik prije automate batch treba sloziti akciju,ne?
i tek ju onda ukljucis u batch-u

lp

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group