Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
bazaar.com.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 10.11.2006 14:52    Post subject: bazaar.com.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.bazaar.com.hr je online, portal za kupnju, prodaju i razmjenu - izmedju oglasnika i bulletin boarda.
zanima me vaše mišljenje. Dizajn, funkcionalnost site-a, nedostaci, prednosti etc.
thnx!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 10.11.2006 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi to proširila za nekih 200 px-a. oni box-ovi dolje (na naslovnoj stranici na idućima mi se sviđa onaj horizontalni prikaz) mi djeluju nekako uštogljeno.
inače je ok. dakle najviše mi sveta što je sve nakako malo i stisnuto. možda i ova crvena nije najbolje rješenje u odnosu na ovu boju u bcg-u - ne znam.
u formi (ključne riječi, max. cijena...) bih malo smanjila razmak, odnosno skinula new line između elemenata i podesila visinu retka sa stilom paragrafa ili line-height-om.
toliko...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 10.11.2006 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...
preusko je definitivno - nema smisla radit site za 800x600. Font je u srednjem dijelu presitan u odnosu na desni izbornik. Na 1400x1050 layout je pomaknut u lijevo - pretpostavljam da bi trebao bit centriran. Boje i sam design još mogu proć, al ovakav "ćušpajz" od koda već dugo nisam vidio... Nemaš ni doctype... Font tagovi? Geez... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2006 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene smeta što je "Bazaar prvi portal za kupnju, prodaju i razmjenu". Jednostavnije rečeno, Bazaar bi onda bio prvi online oglasnik, što definitivno nije Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.11.2006 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ću samo komentirat da je dizajnerski dio posla traljavo napravljen.. nema dovoljno jasne unifikacije boja i nekakve vizualne urednosti.. također mi nije jasno zašto bazaar.com.hr - bilo bi jednostavnije da je bazaar.hr (bazaar.com već postoji) - a kad smo već kod toga - zašto uopće naziv "bazaar" za nešto što nije internacionalno.. ali pretpostavljam da taj naziv nije ovisio o tebi

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 10.11.2006 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx na komentarima!. za programski dio se slazem, kao i za primjedbe o "prenatrpanosti" (vec sam cuo primjedbe u vezi toga)
btw nisam programer sajta , niti dizajner (design je radio covjek u kojeg imam apsolutno povjerenje), ja sam u principu narucitelj projekta, pa me zanimalo misljenje ljudi na ovom forumu

.hr domene mozes registrirati samo ako ti je to ime firme, pa onda zavrsava na .hr (imefirme.hr), naravno ukoliko nisi coca cola ili slican formiran brand.
tako da je jedina opcija bila .hr domena
govorilo se o otvaranju .hr domena za firme, da imaju opciju do cini mi se, 4-5 naziva koji nisu nazivi firme, ali to jos nije krenulo

ime "bazaar" je odabrano bas zato sto je internacionalno.

btw sto je doctype i font tagovi ? kazem, nisam programer, a tim dijelom smo svi skupa relativno nezadovoljni. pokusavam pohvatati stvari da bih imao vece razumijevanje tog dijela posla.

Sulien: doista jesmo prvi portal (ili idemo u tom smjeru), jer poput ostalih ne nudimo samo gole oglase. Ali razumijem ono sto zelis reci.

thnx na super komentarima! feel free to continue, prosjek ovog foruma je jako visok pa me zanima svaki input.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 10.11.2006 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw što mislite o pop-upima ?
da li su vam nepregledni, da li mislite da je font prevelik? smatrate li da je nedovoljno "vizualno" u usporedbi s ostatkom sajta? da li je fotka premalena? etc., etc.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 10.11.2006 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pop-upove bi definitivno trebalo maknut i implementirati prikaz vijesti u ostatak sitea.
Što se tiče doctypea i font tagova proslijedi svom developeru ovaj link - to mu je više nego dobar početak za učenje pravilnog pisanja koda!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2006 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site je sirok za 1024 Smile jer je 990px Smile zato izgleda da je malo pomaknut, jer ce vjerovatno tamo doci oni oglasi van glavnom containera, jel? Smile

meni je simpaticno, naizgled css site Smile
meni je ugodno oku, no moram pitai, zar jos jedan takav portal?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group