Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tatoo salon?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 10.02.2005 12:01    Post subject: tatoo salon? Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ima netko za preporučiti neki dobar u Zagrebu??? super bi bilo da ima web i neke primjere tetovaža da si malo ... vidjeh u gradu nekoliko njih, dva u Tratinskoj, ali ne znam u koji da odem...koji ima najveći izbor tetovaža?...cijena nije toliko bitna, koliko kvaliteta rada i izbor!

eto Smile

danke Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.02.2005 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod Švalja u Tratinskoj 28.
People really like him.. ne znam za web.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.02.2005 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam svoje pikao u Tattoo Studiu Zagreb, dok je Eror jos tamo bio. Samo pohvale imam.
http://www.zagreb-tattoo.com/
Doduse, Eror je otvorio svoj studio koliko se sjecam, i to negdje oko Sheratona mislim. Web ako i imaju, ne znam adresu.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 10.02.2005 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ides u tratinsku onda ides u tattoo ZAgreb kod ZELETA jel....definitivno je najkvalitetniji u zagrebu . to ti je onaj prvi gledano iz smjera Cibone prema remizi

http://www.zagreb-tattoo.com/

prije je na ribnjaku bio i Gandalf u kojemu je radio covjek svima dobro poznat pod nickom
BUNCEK(valjda zato sto je mesario dok je tettovirao=))) koji sada igrom slucaja radi u tatto zagreb sa zeletom stoga to su 2 definitivno najkompetentnija tatto artista u zagrebu a usudio bih se rec i u Hrvatskoj


drugi u tratinskoje je

http://www.robytattoo.com/

iskreno o njemu nemam pojma ali sam cuo od ljudi da je ok...

imas recimo novi tatto studio isto tako jako kvalitetan koji je otvorio covjek(nadimkom error ) koji je taj zanat izucio od Zeleta u tatto zagreb i on ti se nalazi ako se ne varam u onoj ulici koja vodi od sheratona do djamije(25 godina tu zivim i ne znam kak se ta ulica zove)

znaci po meni su ti opcije
ili studio zagreb iili error i bit ces zadovoljan---

i ne stedi na parama to nosis f gröb

=)))) zivio

e da da ne bi bilo ja se nisam tetovirao ovo govorim samo iz iskustva razgovora sa jedno 300 tettoviranih frendova=)))
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 10.02.2005 12:42    Post subject: Reply with quote

zytzagoo wrote:
Ja sam svoje pikao u Tattoo Studiu Zagreb, dok je Eror jos tamo bio. Samo pohvale imam.
http://www.zagreb-tattoo.com/
Doduse, Eror je otvorio svoj studio koliko se sjecam, i to negdje oko Sheratona mislim. Web ako i imaju, ne znam adresu.


eto uzeo mi rijec iz usta...
o eroru samo najbolje i savjetujem ti da ti on bude prvi izbor...
decko zna svoj poso!
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.02.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
eto uzeo mi rijec iz usta...
o eroru samo najbolje i savjetujem ti da ti on bude prvi izbor...
decko zna svoj poso!


djipi jel ti decko nacrtao jos nesto osim onog JNA sto si mi pokazao? Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 10.02.2005 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eror je sada u Kneza Mislava (ne znam koji broj) , Tatoo salon Misfit.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
djipster
Guest





PostPosted: 10.02.2005 12:58    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
djipster wrote:
eto uzeo mi rijec iz usta...
o eroru samo najbolje i savjetujem ti da ti on bude prvi izbor...
decko zna svoj poso!


djipi jel ti decko nacrtao jos nesto osim onog JNA sto si mi pokazao? Razz


LOL...a sidro nisi vidio Razz Wink

ja nemam tetovaze-.al ima frendica...i sve je kod njega radila...on bolesno radi...
imo sam cak i fotke njene negdi na disku al sam formatiro 'ard pa neam to vise Sad
ugl..jaaaako dobro!!!!
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.02.2005 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj star/search i nadji te fotke Smile
imas i sidro, fak, valjda sam krivi guz gledao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 10.02.2005 13:05    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
daj star/search i nadji te fotke Smile
imas i sidro, fak, valjda sam krivi guz gledao Smile

bas sam tio rec da mi je na dupetu Smile
i ispod jna...datum pise...

i to sve u pantpne skali Smile Smile Smile
Back to top
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 10.02.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thx m8s Smile
em brzi em efikasni ....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Corto



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 31

PostPosted: 10.02.2005 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.tattoo-crni.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 10.02.2005 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zele i buncek su ok likovi, ali ne znam kako rade.
roby & senf su mi zakon. imam 4 tetovaže koje sam radio kod njih počevši prije nekoliko godina i prezadovoljan sam. a decki su isto gala.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
fenix



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1
Location: Zagreb

PostPosted: 04.12.2006 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haj, evo ja sam nova na ovom forumu!
Što se tiče tetoviranja, prvi put sam tetovirana kod BUNCEKA (mesara), a sad nedavno sam otišla do ERORA koji me oduševio. Tetoviranje je trajalo 4 i pol sata, al sve pohvale njemu. Odlično dečko radi - perfekcionist. Vidjela sam njegove radove prije nego sam se odlučila za njega i svi su bezprijekorni. FANTASTIČNO!! Sve preporuke. Najnovije informacije su da više nije u ul. Kneza Mislava već je momentalno u selidbi, gdje točno ne znam, al naravno da ću saznat... Pozdrav svima!!
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 04.12.2006 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
zele
Back to top
View user's profile Send private message
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 04.12.2006 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Corto wrote:
www.tattoo-crni.hr


bravo!

crni je odličan i ovo je prava preporuka.

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group