Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Jeli ima itko išta od http://tychomusic.com/

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 08.12.2006 01:18    Post subject: Jeli ima itko išta od http://tychomusic.com/ Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://tychomusic.com/


Ima li iko išta od njih ili zna gdje ima da... kupim.. Cool

Muzika je.. ma baca u trans.. neznam cudan feeling pravo Confused
Back to top
View user's profile Send private message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 08.12.2006 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakat znam kako ti je i ja bih volio da imam album, probao sam vec sa torentom ali nema ga nigdje, sveti audiogalaxy Sad

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 08.12.2006 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nemam ništa, niti sam nelegalno skinuo taj album na emule-u!
Shocked

Al tko hoće nek mi pošalje mejl adresu na pm. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 08.12.2006 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar sound Very Happy

Adriane daj digni to sto nemas negdje pa da skinemo Wink

Koliki je filesize?

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.12.2006 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Platio 10$ i downloadao jutros. 140+ MB
Svira cijeli dan na repeatu Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 08.12.2006 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako da to logički formuliram:
Exclamation (ni ja ne želim skinut to što ti nisi skinuo )

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 08.12.2006 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Platio 10$ i downloadao jutros. 140+ MB
Svira cijeli dan na repeatu Smile


nije feeeer Shocked ja vidio prvi pik moje... Very Happy

I wannaa I wanaaaa I waaanaaa
Back to top
View user's profile Send private message
ze



Joined: 11 Sep 2006
Posts: 10
Location: st

PostPosted: 08.12.2006 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeste pogledali plakate u galeriji na sajtu? super su
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 08.12.2006 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako netko nema i ne zna gdje se može nabavit na pm Very Happy

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 08.12.2006 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ze wrote:
jeste pogledali plakate u galeriji na sajtu? super su



Moraju biti super kad je Tychomusic ustvari: S.Hansen > http://www.iso50.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 09.12.2006 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
http://www.iso50.com/


Shocked Shocked Shocked

predobro ...

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ze



Joined: 11 Sep 2006
Posts: 10
Location: st

PostPosted: 09.12.2006 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loodi.sale wrote:
Moraju biti super kad je Tychomusic ustvari: S.Hansen > http://www.iso50.com/


aaa..fantastik
Back to top
View user's profile Send private message
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 09.12.2006 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi ja naručio pa kad stigne...prž....ovaj...posudim Laughing
Inače...među boljim soundovima koje sam čuo u zadnje vrijeme...ne znam kak je vama ali mene jaaaaako potiče na kreativni rad ! Još kad vidim njegove radove......... Rolling Eyes bit ću bolji ! Smile

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 09.12.2006 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jao napravih epidemiju sa ovim topicom.. Svima zaraženim se ispričavam Embarassed

Nego a sound je prelood, nekkako relaxirajući i hipnotizirajući.. sinoć sam 5 puta pušta iz početka čitav soundtrack.. ono neki čudan feeling kad zvrši a imam osječaj da sam sad tek "pirstavio" da svira...

sve u svemu jakko dobro!
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 09.12.2006 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zaspema sve gore @navedene (osin onog sa 10$). imate prajvt.

a tajko u mojoj kolekciji vec long time ago. momak rastura. nema sta!

Last edited by keko on 09.12.2006 11:43; edited 2 times in total

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 09.12.2006 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim ima još dobrih ljudi.. šta je ovo jel vas to vec sve obuzeo xmass spirit ili..?? Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 09.12.2006 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije alkohol, jos se nekako triznin od sinoc ilitga jutros, mora rano se dignit jer ako ocu opet danas vanka moran sve sve napravit Smile sve.sve Very Happy

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 09.12.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iskreno....keko mi je danas uljepšao dan ali ne time što je poslao prajvt sa linkom na rapidshare nego sa namjerom da podijeli svoju radost sa drugima ! Laughing
svaka čast...ne poznajem te uopće a ti tako ! Laughing

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 09.12.2006 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

genius wrote:
iskreno....keko mi je danas uljepšao dan ali ne time što je poslao prajvt sa linkom na rapidshare nego sa namjerom da podijeli svoju radost sa drugima ! Laughing
svaka čast...ne poznajem te uopće a ti tako ! Laughing


heh... baš upravo to.. i ja sam se iznenadio. gledam ko je sad "šta `oće.." Very Happy

svaka čast keko..
Back to top
View user's profile Send private message
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 09.12.2006 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?p=109980#109980
Cool

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 09.12.2006 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

điniju, loodi, - enitajm, enitaj.. ako van triba jos sta pitajte Cool loool

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 09.12.2006 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čudno da ljudi (i većina ovdje) nije čula za scotta hansena (iso50) i za njegov mjuzik lejbl tycho. pa sva ta priča i fama o njemu traje jače u posljednje dvije godine...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 09.12.2006 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
čudno da ljudi (i većina ovdje) nije čula za scotta hansena (iso50) i za njegov mjuzik lejbl tycho. pa sva ta priča i fama o njemu traje jače u posljednje dvije godine...



Ma znam ja za "iso50" dosta otprije.. strawa lik sta radi.. ali nikad mi nije palo na pamet kliknuti na onaj dole link na njegovoj stranici "tychomusic".. neznam zasto et neki dan kliknem i skontam da je to ustvari njegov label... frajer je king!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group