Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Problem s Indesignom CS2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 10.11.2006 13:21    Post subject: Problem s Indesignom CS2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle,

neznam dal se netko susreo s ovim problem ali na MacBooku Pro nemogu pokrenut Indesign CS2. Photoshop i Illustrator rade OK od kad sam updejtal MacOs na v10.4.8 ali Indesign se uopce nece pokrenut. Googlao sam dosta ali nisam nigdje nasao da se nemoze pokrenut Indesign, ljudi obicno imaju problema s performansama (sporije im radi, rusi se i sl.) Ako se netko susreo s ovim problemom i ima rjesenje bio bih mu beskrajno zahvalan Very Happy

P.S. updejtal sam QuickTime jer pise po forumima da verzija 7.1.1. uzrokuje rusenje CS2 paketa pa ga treba staviti na 7.1.3 ili veci

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 10.11.2006 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda zvuci glupo ali skini taj indesign i instaliraj ga ponovno da nalegdne prilikom instalacije na v.10.4.8

ja imam dva mac-a u uredu na jednom je intel na jednom g5 i oba imaju 10.4.8. i CS2 full i nema problema nikakvih....

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 10.11.2006 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok probat cu, samo bi te zamolio da mi u par koraka objasnis kako deinstalirat CS2 kompletan ili kako mogu maknut samo Indesign. Nisam bas strucnjak za Mac tako da bi mi kratki opis u par koraka kako deinstalirat program dobro dosao.

hvala

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 10.11.2006 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u applications folderu imas foldere za svaku pojedinu aplikaciju od cs2 paketa. mozes odvuci indesign folder u trash i poceti instalaciju novog indesigna a instalacija ce ti prepoznati da vec imas illustrator ili photoshop ili stajaznam instalirano pa ce ti oznaciti samo da instaliras indesign sto je ok...

meni se na intel macu srusio prvi put kad sam ga pokrenuo poslije instalacije ali poslije tog nikad i radi ko beba...

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 11.11.2006 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehehehe...
zlobno, ali pada mi na pamet parafraza popularnog odgovora od prije godinu-dvije-tri:
deinstaliraj to i stavi quark.
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
LizaLica



Joined: 18 Jul 2006
Posts: 4
Location: Vojvodina Vrsac

PostPosted: 11.11.2006 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zlobno ja InDesign ne bi menjala ni za sto na svetu.

_________________
OPUSTENO
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 09.12.2006 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako ja isto imam malih problema sa indesignom,ali ne te prirode već malo druge.
Kada pokušam sejvat u pdf-u na slici pdf-a mi se pokazuju male crtice,tj. okviri od svake slike koje se nebi smjele vidjet. Nije mi jasno zašto,sve postavke pri prebacivanju u pdf su mi standardne.....hm...baš čudno... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 09.12.2006 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
Ovako ja isto imam malih problema sa indesignom,ali ne te prirode već malo druge.
Kada pokušam sejvat u pdf-u na slici pdf-a mi se pokazuju male crtice,tj. okviri od svake slike koje se nebi smjele vidjet. Nije mi jasno zašto,sve postavke pri prebacivanju u pdf su mi standardne.....hm...baš čudno... Confused


evo rješen je problem,našla sam na netu,bilo je do samih postavki pdf-a...
evo ako će netko imat sličnih problema pa da zna

rješenja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 09.12.2006 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
Ovako ja isto imam malih problema sa indesignom,ali ne te prirode već malo druge.
Kada pokušam sejvat u pdf-u na slici pdf-a mi se pokazuju male crtice,tj. okviri od svake slike koje se nebi smjele vidjet. Nije mi jasno zašto,sve postavke pri prebacivanju u pdf su mi standardne.....hm...baš čudno... Confused


ja sam sa time isto imao problema, tj kada je tek izasao AR7, onda se to vidjelo, ali na full zoomu nije i naprintu nije, a sve je bilo napravljeno kako treba, no nije mi bilo svejedno.

to se desavalo zbog nekog dal novog rendera u 7-ici ili nesto, ne bi znao, al fora je sto su ver5 i 6 dokument pokazale odlicno. a sedmica nije.

nije bilo lako objasniti ekipi u tiskati, znate to se vidi samo u ver7, tisak ce biti OK.. onako 'ooookkkkk' Smile

edit: u ID pc verzija
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 10.12.2006 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sam mislila da se linije ne vide pri tisku,ali očigledno su neki ljudi imali i pri samom tisku tih problema...problem se rješio kad sam kod 7-ice u postavkama maknula opcije da mi se vide te linije: preferences > page display > smooth text > smooth line art > smooth images...
te sam sve opcije maknula i sad je sve kako treba....konačno!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.12.2006 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
I ja sam mislila da se linije ne vide pri tisku,ali očigledno su neki ljudi imali i pri samom tisku tih problema...problem se rješio kad sam kod 7-ice u postavkama maknula opcije da mi se vide te linije: preferences > page display > smooth text > smooth line art > smooth images...
te sam sve opcije maknula i sad je sve kako treba....konačno!! Smile


hahahah ozbiljno?
ja iskreno to vise ne vidim, jer sam instalirao sve updejtove na 7icu.
i ja sam cuo da je netko spomenuo, ali eto, do sada nisam imao problema sa time, jer na full zoomu kako rekoh se ne vide, tako da je ipak sve nama u glavi, hocu reci pregledniku Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group