Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodajem opremu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 19.12.2006 10:26    Post subject: Prodajem opremu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prodajem opremu. Trebam lovu Smile
Sve je jos pod garancijom. Kupljeno krajem 8. mjeseca. Stativ pocetkom 10.
Imam i kutije i manuale i sve Smile

Uz Canon obavezno ide i baterry grip koji inace fino kosta, ali kak je 350ica mala onda se s gripom bolje barata aparatom. Bolje lezi u ruci.
Daljinski je kao poklon Smile

Tamron je kupljen u Londonu, jer kod nas nema... Ali odlican... U rangu Canon objektiva samo puno jeftiniji. Na testovima po netu i photo casopisima je d best za makro... ili dijeli prvo mjesto s Canon 60 i to ne zbog manje cijene vec zbog kvalitete. Dobije se "kozna vrecica (kompaktna dosta) + sjenilo. Kako sam uz njega kupio polarizator za njega i to ide u kompletu.

Stativ je odlican. Nije high end profesionalni ali je high end consumer. Aluminijski, ima glavu, ali nema libelu. 2m visok... Kompaktan i stabilan. Uz njega ide i vreca za prek ramena.

Super bi bilo kad bi sve frknuo u kompletu ali moze i ovak. Popusta na sve nema.

Sve je u mint stanju.
Pa eto... razveselite se za Bozic

______________________
Canon 350D + 18-55mm (kit) (4900 u HGSpotu) + 1GB SanDisk kartica (400 kn)
+
baterry grip (1000 kn) + Daljinski okidac (80 kn)
=
4000 kn

______________________
Tamron 90mm Macro (2800 kn) + torbica + sjenilo
+
Polarizator (300 kn)
=
2500 kn

______________________
Manfrotto stativ + glava (800 kn u Prizmi)
=
500 kn

Ponude na pm...
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 19.12.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šteta što nemam viška para trenutno... vrlo primamljivo zvuči

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 19.12.2006 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
šteta što nemam viška para trenutno... vrlo primamljivo zvuči


Digni kredu Smile
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 19.12.2006 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe nisam od takvih... volim imati čiste račune a i neku rezervu za svaki slučaj. no da mi sad treba novi digitalac kupila bih... ali danas sam recimo milju dala za novi eksterni hard jer mi GB-a uvijek fali. i to mi stvarno trenutno treba... ovo će morat pričekat još pola godine godinu
u svakom slučaju gl!

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group