Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako prezentirati...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mirda



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 59
Location: Croatia

PostPosted: 01.12.2006 03:22    Post subject: Kako prezentirati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako ljudi: Jedna financijska firma ponudila mi je poslovnu suradnju. Dali su mi temu tj. što oni to žele kao novu vizualno-marketinšku akciju... e sad kako da taj grafički predložak ja njima prezentiram, mislim ono, dal u powerpoint, flash, ili čak u html-u ... CD ne dolazi u obzir kažu da im dostavim prezentaciju predloška isključivo online... nemam iskustva pa pitam.

_________________
Carpe diem, jer svaki dan je dobar za...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1sthing



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 67

PostPosted: 01.12.2006 03:52    Post subject: Re: Kako prezentirati... Add user to your forum ignore list Reply with quote

bate u pitanju je koliko ja znam storyborad, mislim da tako to zove se, ja nebavim se produkcijom!, ali znam, jer vidio sam kako to nama (radim u banci) dostavljaju, naime u pitanju bude powepoint prezentacija od par "kljucnih" scena po kojima mi kao klijent mozemo pokusati shvatiti sta to autor hoce reci .. itd itd

sretno Wink

edit: da, imaju nekada i obicaj samo doci sa par isprintanih listica vjeovatno iste powerpoit prezentacie ... samo bitno je bate da se moze zakljuciti o cemu rijec je ..

_________________
Best Greetings!
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.12.2006 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najpametnije bi bilo napraviti PDF prezentaciju i postaviti je online. Netko će ju skinut i forwardat ostalima po firmi.

Međutim... 6 čulo mi kaže da tu nešto ne štima... ako je financijska firma onda MORA shvaćati važnost face 2 face meetinga i prezentacija... stay on your toes, try not to get ripped off Wink

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 01.12.2006 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. ima lekke pravo.

Prvo trazi od njih pismeni poziv za prezentaciju u kom se obavezuju da nece bez tvoje suglasnosti upotrijebiti tvoj dizajn, ili djelove dizajna u slucaju da ne uzmu tebe kao dizajnera.
Pa onda vidis kako ce reagirati.
Back to top
View user's profile Send private message
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 29.12.2006 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RHnC wrote:
.. ima lekke pravo.

Prvo trazi od njih pismeni poziv za prezentaciju u kom se obavezuju da nece bez tvoje suglasnosti upotrijebiti tvoj dizajn, ili djelove dizajna u slucaju da ne uzmu tebe kao dizajnera.
Pa onda vidis kako ce reagirati.


e,to mene zanima,kak napisat neku vrstu ugovora koji te zaštiti od toga da ti netko ne plati ili da ti ukrade ideju ili nešto slično,a da to bude pravno gledano priznato?
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 29.12.2006 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj nazalost neznam da li negdje postoji predlozak ugovora ili slicno ali ako im posaljes pismenu ponudu gdje stoji cijena i obim posla koji im nudis, onda ispod napises da sva prava ostaju kod tebe do potpune isplate honorara. isto tako da su ti duzni isplatiti cijeli honorar ako neka druga osoba ili oni sami naprave bez tvoje suglasnosti nesto slicno tvom prijedlogu.
cekas na potpis i onda vidis da li se isplati raditi. mozes im naplatiti rad odnosno dizajn i koncept ovisi o tome sto traze od tebe
Back to top
View user's profile Send private message
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 02.01.2007 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja prezentacije uvijek odrađujem f2f... radim makete, printam materijale - što god treba da bi pokazao ono što želim... naravno, sastavim i neki materijal u elektroničkom obliku da se mogu slat i onima koji nemaju šta radit na prezentaciji Very Happy

Najlakše ti je progurat svoju ideju kad je sam objasniš... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
add2



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 34

PostPosted: 02.01.2007 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kres0000 wrote:
ja prezentacije uvijek odrađujem f2f... radim makete, printam materijale - što god treba da bi pokazao ono što želim... naravno, sastavim i neki materijal u elektroničkom obliku da se mogu slat i onima koji nemaju šta radit na prezentaciji Very Happy

Najlakše ti je progurat svoju ideju kad je sam objasniš... Smile


tocno to... isprintani materijal nakeljit na kapu...fino to upakirat da se ostavi dojam...ispricat pricu kak spada... svaki se proizvod moze prodat, ali ga treba "prodat"...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group