Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
UPOMOOOOC

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2007 18:46    Post subject: UPOMOOOOC Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joj jadan li sam, prijatelj mi je posudio fotoaparat analogni, yashicu i nisam ga uspio ni isprobati, ni film staviti a on se pokvario, ne radi mu okidac, najvjerojatnije je problem u opruzi za okidanjenje. Dal netko zna gdje ima servis ili tko to moze popraviti.
Fala vam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 13.01.2007 20:41    Post subject: Re: UPOMOOOOC Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
Joj jadan li sam, prijatelj mi je posudio fotoaparat analogni, yashicu i nisam ga uspio ni isprobati, ni film staviti a on se pokvario, ne radi mu okidac, najvjerojatnije je problem u opruzi za okidanjenje. Dal netko zna gdje ima servis ili tko to moze popraviti.
Fala vam
Fotomehanika, Zagreb, u Ilici. .....Ilica mislim 61, 63 ili tak nešto... (s ljeve strane ak ideš od Jelačićevog trga, u dvorištu, ima ploča na cesti, malo prije Britanca aposlije mislim Medulićeve.... Think )

Do sada dva puta tamo popravljao aparat i objektiv, lik sasvim solidno obavi posao... (doduše za parsto kuna, ovisno o vrsti kvara...)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group