Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
fellix forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fellix



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 19

PostPosted: 18.02.2004 20:07    Post subject: fellix forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo na svojoj stranici sam objavio forum (phpbb), trebam prijedloge
za teme i kako da se reklamiram da skupim nešto više članova!
Zanimaju me forumi i (ili) neki sajtovi gdje se mogu reklamirati.
Naj više me zanima, koje teme da postavim!

e da, a forum je tu: http://fellix.sloweb.net/forum/index.php
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 18.02.2004 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovak: plavo + bjelo = pika u oci. onaj header gdje pise felix forum mi se ne svidja. forum skin ti zudi za vise boje! to ti necu reci kako da napravis i koje boje da stavis jer bi kreativnost nekak morala doc do tebe, a ne da ti drugi vele. garant mozes bolje (ah, svi mogu bolje..).

nadalje, imas gramatickih gresaka tipa:

Quote:
Nemožete priječi neki nivo na igri... Ili vam je neka igra "zaštekala" kod instalacije? Potražite pomoč ovdje.


a to treba izgledati ovako:
Quote:
Ne možete prijeći neki nivo igre Ili vam je neka igra "zaštekala" kod instalacije? Potražite pomoć ovdje.


umjesto tri ili vise tockica radje upotrijebi zareze, npr:
Quote:
Ako trebate kakvu pomoć u vezi s forumom... javite se... pomoći ćemo...


i to neka postane:
Quote:
Ako trebate kakvu pomoć u vezi s forumom - javite se! Pomoći ćemo.


jer to inace izgleda kao "ajd, pomocu ti al mi se ne da".

Quote:
za teme i kako da se reklamiram da skupim nešto više članova!

cuj, to ne ide tak rista..
nemres otvorit forum i nadat se da ce ti dolazit ljudi pricat tamo o svacemu jer prvo: game forum postoji na gameru ( www.gamer.hr ) , web dizajn i web help -> imas mi3dot, webmajstore i sl. sajtove.
nije da te obeshrabrujem, samo kazem da ces proc kroz pun k muke da skupis clanove (ako ih skupis tj) jer ti forum nema odredjenu temu.
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 18.02.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi upotrijebila drugu boju za forum jer je plava već jako "isfurana" pogotovo kod foruma. (barem po mom mišljenju).

Što se tiče tema vidim da si počeo nešto vezano uz tehnologiju, pa razvijaj to dok ti ne sine neka nova ideja (i ako bude potrebna). Uzmi teme za hardver, softver i sl., možeš možda pronaći na netu neke članke o raznim tehnologijama pa voditi raspravu i na kraju ocijeniti tu novu tehnologiju. (npr. novi mob)

Samo prijedlog.... Wink

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.02.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace, ono sto ja uvijek pokusavam objasniti.
ak vec nemas ideje za header,
radje stavi bijelu helveticu na ovo plavo u headeru nego bevelani font sa shadowom razmaka 40pixela. (big no no!)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fellix



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 19

PostPosted: 19.02.2004 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo promjenio sam stil!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 19.02.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde bolje je nego prije :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 19.02.2004 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj forum mi je sad baš super! Smile

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 19.02.2004 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj skin mi, za moj ukus, nije bas nesto..
recimo probaj si staviti Aeolus.. uz malo modifikacije moze kick-ass izgledati..
i malo mi je nepregledan..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.02.2004 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fellixe, moj savjet.. sjedni za komp, u photoshopu slozi nesto mrak, potrudi se makar to trajalo tjedan-dva-tri, iznenadi sam sebe, smisli nesto super. Dizajn za stranicu i forum.. bilo bi super kada bi imao isti forum kao i stranicu. Evo recimo ti referenca moze biti i mi3.. tako da je sve u istim tonovima, da je sve slozeno kako spada jer ovako, stranica ti je drukcija, forum ti je way beyond drukciji i ne pase mi nekako na site jer je pomalo spejsi.. Samo kazem da bi bilo super da nam pokazes nesto sto si slozio sam a ne nesto sto si primjenio kao ovaj skin.. Eto, nadam se da se ne ljutis ali ovo je moje misljenje i savjet. Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.02.2004 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

necem komentirat izgleda jer se radi o skinu...ali mene zanima zasto bi se ja ukjlucio na taj forum? ima malo juzera, a za sve teme koje me zanimaju postoje specijalizirani forumi na kojima cu dobiti odgovor u puno kracem roku, a i od vise ljudi...nikad mi nije bilo jasno to otvaranje foruma radi foruma... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.02.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
...nikad mi nije bilo jasno to otvaranje foruma radi foruma... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


ili kad otvoris private forum only for friends a onda svi polude jer bi htjeli uc unutra a ne mogu pa ti na kraju hackaju forum Laughing
najbolje selekcija na vratima pa da vidis kako se raja skupi Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.02.2004 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko sto Philatz kaze, kreni ..
napraviti template za php nije tako strasno, malo se trebas poigrati..

zasto covjeku govorite sto je otvorio forum..
neka ga je otvorio, nije valjda megaloman, pa da svi moraju ici na njegov forum..
najaci su mi ti mali forumi gdje je neka ekipica, pa se baci svoja spika..
vjerojatno je to jedan od takvih..
mozda sam u krivu..
Rolling Eyes

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group