Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ima li tko ovu knjigu.. ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 08.02.2007 21:22    Post subject: ima li tko ovu knjigu.. ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

neki dan sjetila sam se ove knjige s kul ilustracijama koju sam imala jos dok sam bila mala.. dobro i sad sam mala al bila sam jos manja Laughing Laughing
e pa ono ako ju netko slucajno ima a ne treba ju, stvarno bih ju htjela kupit... mislim nije bas knjiga, vise je za predskolski uzrast kao nekakva slikovnica.. tak nesto

zvala sam antikvarijat ali oni nikad nisu culi za tu knjigu Confused



http://de.wikipedia.org/wiki/Struwwelpeter

i sori ako pitam na krivom mjestu..
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 08.02.2007 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je vrlo vjerovatno najbrutalnija knjiga za predskolski uzrast koju sam ja ikada vidio...

Postoji par kopija na istu foru, ali ova je nenadjebiva.

Inace, ima moja mama istu, ali sumnjam da bi ju prodavala...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 09.10.2007 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hej muljatorica, nije ni tvoj vrag bedast, imaš dobar ukus Smile
ima štruvelpetera i na netu iz antikvarijata za kupit, polako dostiže pravu antikvarnu vrijednost. pogledaj si na www.zvab.de
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jay-S
Guest





PostPosted: 09.10.2007 11:41    Post subject: Reply with quote

lol, knjiga je odlična - uber cool Cool
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group