Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Slično..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bobz



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 47
Location: ZGB

PostPosted: 13.02.2007 00:15    Post subject: Slično.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Isti problem..
Čekam već 10ak dana i ništa.


Nikak da dođe na google index, a prijavio sam ga uredno i na yahoo i na google i još na par tražilica pomoću jdenog toola, i sve kaj sam zaradio je malo spama.

Last edited by Bobz on 10.03.2007 16:24; edited 1 time in total

_________________
Bobz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2007 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi li procitao sto smo Juliusu napisali? cemu onda otvaranje novog topika, mislis da je za tebe drugacije? Smile

1. 10 dana za novi sajt na koji nitko drugi ne linka je nerealno ocekivanje.
2. kad te google i indeksira, sto ce vidjeti? njega flash nece preusmjeriti na /hr/index.html
a i taj intro nije bas nesto, bolje bi bilo da ga uopce nema.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bobz



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 47
Location: ZGB

PostPosted: 13.02.2007 01:25    Post subject: yap.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da znam da je intro nepotreban, ali viša sila.
Budem se onda snaš'o sam..

_________________
Bobz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bobz



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 47
Location: ZGB

PostPosted: 17.02.2007 15:48    Post subject: beeeelj Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pojavila se evo nakon 9 dana..
i još jednom -> beeeelj

btw, znam da flash neće vidjet, ali svi meta tagovi su uredno napisani, tak da...
Možda još neke sitnica, al otom potom..

_________________
Bobz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 17.02.2007 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow, what an achievement... Laughing
prouci malo sto SEO-potkovani ljudi kazu i vidjet ces da su ti meta tagovi goli k. u usporedbi sa samim sadrzajem.
sretno s visokim rankiranjem, jer u ovom slucaju ti samo to moze pomoc Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bobz



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 47
Location: ZGB

PostPosted: 18.02.2007 13:06    Post subject: **** ** **** Add user to your forum ignore list Reply with quote

A sitemap.xml, urllist.txt, robots.txt jel to pomaže?

"sretno s visokim rankiranjem, jer u ovom slucaju ti samo to moze pomoc"

Kaj bi to trebalo značiti?

ps
Ajme majko moja, na ovom forumu nitko ne smije ništa znat. don't be square Boo hoo!

_________________
Bobz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 18.02.2007 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme majko mila, zar ne mozes procitati odgovore dane nekom drugom i primijenit ih na svom slucaju?

obrati paznju na ovo:
http://www.mi3dot.org/forum/viewforum.php?f=33
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=10595
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=10517
http://www.seo.hr/blog/
...

sitemap ti moze pomoci da google nadje stranice kad dodje na tvoju domenu, no naci ce ih i ovako slijedeci linkove
urllist je isto kao sitemap i opet, nikakve posebne koristi od toga
robots sluzi za zabranu indeksiranja, sto je suprotno od onog sto tebi treba

poanta SEO-a nije da se samo pojavis na trazilici, vec da se pojavis na pocetku rezultata, jer ako si negdje na 20. stranici nitko nece toliko klikati. ako si u prve 3 stranice, to je ok. no glavni cilj je pojaviti se u prvih 10, ako vec ne uspijes biti prvi. i to ne mislim kad upises ime firme, nego npr naziv djelatnosti kojom se ta firma bavi.
ako na stranici nemas tekstualnog sadrzaja koji bi search engine mogao prepoznati, badava ti meta tagovi i sitemape kad su za search engine flash stranice nevidljive. kljucne rijeci se moraju pojaviti u tekstu, naslovu stranice, headinzima, onda imaju nekog smisla meta tagovi.

eto, to je znacilo ono moje da ce ti samo sreca pomoci, jer ocito sam sebi ne pomazes. da si pogledao sto smo preporucili juliusu i primijenio istu stvar, imao bi vece sanse.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bobz



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 47
Location: ZGB

PostPosted: 18.02.2007 17:33    Post subject: reply Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve sam ja to znao i bez da si mi ti rekla.
I site je optimiziran i prolazi validatore i sve flasha što ima je uvodna animacija.
Da i flash je ubačen tako da prolazi validator i radi u ie operi i mozilli, za netscape neznam.
I svi keywordi koji se nalaze u meta tagovima, mogu se naći i u samome tekstu.
Također su i naslovi upisani pod h1 tagom i svaki naslov stranice se može naći u meta tagu.
I pročito sam google webmaster bla bla i prijavio i tamo i na yahoo i na msn i pratim to dosta često i bla bla bla..

_________________
Bobz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group