Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Cro-Invest v.5

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 16.02.2007 17:11    Post subject: Cro-Invest v.5 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cro-Invest, ključ Vaše nekretnine

Realigned, redesigned, recoded, rehosted Very Happy

Trenutno se ponuda osvježava.

U ie6 ima bugova, ostali dobro zvacu kod. Imam onaj standalone ie6 koji je katastrofa, pa ako netko primjeti kakvu gresku neka senda screenshot.Tnx

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 16.02.2007 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skroz je fora Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 16.02.2007 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro je, ja bi stavio tamniju pozadinu, sve mi je nekako preblijedunjavo, fali kontrasta.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 16.02.2007 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
dobro je, ja bi stavio tamniju pozadinu, sve mi je nekako preblijedunjavo, fali kontrasta.


Slažem se!
Inače je OK. Možda popravit malo grafike i to je to!

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.02.2007 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se ako si spojio glavnu navigaciju da bude ovako skroz jednostavna (u samo tri kategorije a sve na jednoj stranici).. Grafike mi ipak nisu sjele.. ova pozadina i ova glupa kava su mi totalno preisfurane šablone.. mislim da si mogao nešto bolje smislit.. sviđaju mi se ovi krugići pored headlineova

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 16.02.2007 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
dobro je, ja bi stavio tamniju pozadinu, sve mi je nekako preblijedunjavo, fali kontrasta.

Inace, jako lijepo, svidja mi se to sto je sve glavno prisutno na jednoj stranici.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.02.2007 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda dobro Smile
samo bi se ovi papirici dali tehnicki bolje izvesti... npr u meniju pre pixelizirano.. drop shadowi su mi malo njah... u svakom slucaju bolje od ijedne stranice za nekretnine koju sam ja radila Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 16.02.2007 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tnx na komentarima ekipo.
Inače meni je kontrast ok na mom crt-u, istina malo je bljedunjavo na lcd-u.

Što se tiče šalice i pozadine istina je da su abjuzani ti elementi ali dok sam radio sajt to mi se nekako najbolje uklopilo u cijelu pricu, a osim toga to je nekakav nastavak u odnosu na prethodu verziju sajta (isto je drvo bilo u pozadini).

Teško je zadovoljit 100% u svim pogledima web sajt Wink

Quote:

u svakom slucaju bolje od ijedne stranice za nekretnine koju sam ja radila Smile


Very Happy drago mi je da ti se sviđa nel

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.02.2007 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na cro-invest siteu si potpisan sa R3d_Sc0rpi0n release. gdje link vodi na roverasi.org, a na roverasi.org si potpisan sa R3d_Sc0rpi0n release.gdje link vodi na cro-invest.com?

wierd mi to malo, ne?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 17.02.2007 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A cuj malo backlinkova ne skodi Very Happy Ma nemam vremena da napravim osobni sajt...Čim napravim obećajem da će se linkati taj Wink

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 17.02.2007 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
A cuj malo backlinkova ne skodi Very Happy Ma nemam vremena da napravim osobni sajt...Čim napravim obećajem da će se linkati taj Wink

mislim da je malo bedasto, radije stavi link da pise "Roverasi", ovako covjek misli da se zajebo i fulao link.
vidis da si i djuku uspio zbuniti Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vicevi



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 132

PostPosted: 19.02.2007 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo kao sto rekoh:
IE 6

_________________
Igre i horoskop
FORUM
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 19.02.2007 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@vicevi

a znam za to...riješavam Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group