Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Anyone interested?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 23.02.2004 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo kaj sam ja diobio prije par dana:

Dobili ste nagradno putovanje u Prag na 4 dana za 1 osobu: autobus na kat, hotel 3 zvjezdice, muzeji, pišanje u Vltavu i bla bla.. Pozivamo vas i vašeg partnera u restoran XY na besplatnu večeru i da kao još pozovemo 2 para ljudi na tu večeru da nam isperu mozak glupostima..
Sad me muči dal da idem ili ne... Ako odem sigurno ću napravit neko sranje...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 23.02.2004 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godfather wrote:
Evo kaj sam ja diobio prije par dana:

Dobili ste nagradno putovanje u Prag na 4 dana za 1 osobu: autobus na kat, hotel 3 zvjezdice, muzeji, pišanje u Vltavu i bla bla.. Pozivamo vas i vašeg partnera u restoran XY na besplatnu večeru i da kao još pozovemo 2 para ljudi na tu večeru da nam isperu mozak glupostima..
Sad me muči dal da idem ili ne... Ako odem sigurno ću napravit neko sranje...


dobio je to i moj stari, i stara, i 1.susjed, i 2.susjed, i njegov susjed ... uglavnom...SIGURNO JE ISTINA Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jesus, to je sve ona TV prodaja. Ali to nije sve, ako nazovete sad, uz malo srece nabit cemo vam klip kuruze u zitcu.. mislim.. ass.. Laughing
Ali to je nazalost ljudska slabost, ljudi se zele obogatiti na brzinu, nisu dosta informirani i da vidis. Padnu na foru kao Oprah na pecenu sunku. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.02.2004 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Padnu na foru kao Oprah na pecenu sunku. Wink


ova je dobra! Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye: to su ti godine i godine gledanja Simpsona i upijanja fora. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.02.2004 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
edgar wrote:
aaa a mene zvali i pitali tako gdje izlazim, sto radim...

nakon 5 odgovora poklopila mi je slusalicu:)

bio sam jako perverzan:D


a mislim nisam niti sumnjao..

ali kako forca kaze, vjerovatno ce opet zvat.

rekao mi je Domba neki dan jedan dogadjaj sa spamom preko telefona. Kao jednom te zovu na mobitel, prekinu. Sad ako zoves natrag javi se neka firma koja prodaje papir. I sad Domba se javi i kaze kao taj i taj pri telefonu netko me zvao s ovog broja. I lik sa druge strane provjeri i kaze da ga nitko nije zvao. Kaze da je to firma za prodaju papira i pocne mu nabrajati vrste papira itd..
tj. nek Domba dovrsi on zna bolje kako je to islo sve.. Very Happy


Laughing Laughing Laughing da bio je to spam nad spamovima.
tek sam kasnije skuzio da sam u biti pao na preociti spam.
zvoni mi mob, al onako - jednom, ali dovoljno da ga cujes i da se ne uspijes javiti.
sad, vidim nepoznat broj i odlucim nazvati s poslovnog telefona.

JA: "Dobar dan, ovdje Domagoj, netko me malo prije zvao s ovog broja."

LIK: "Ne znam...ja nisam...kako ste rekli ime?"

JA: "__ponavljam mu ime (ko zadnji kreten)__"

LIK: "Ne, ja nisam... (odmice mob od uha i ispituje svoju radnu okolinu da li me netko zvao)... Jel netko zvao xxxx xxxx na mobilni telefon?"

(okolina mu sva zbunjena odgovara da nije i da nemaju pojma o kome govori)

LIK: "Evo, nitko vas nije odavde zvao ali mi vam prodajemo papire, imamo vam papire raznih gramatura, boja, sa uzorkom i bez..."

JA: "Hvala, ne trebam trenutno papire, al koja neobicna koincidencija, znate ja cesto kupujem papire, ha, ha ha (smijem se "slucajnosti")"

LIK: "Da, da, koja slucajnost, ha, ha ,ha (misli si "slucajnost" - my ass)"

Prekidamo razgovor i ja tek nakon 5 minuta shvatim koji sam kreten!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e tu bi za kraj pasao onaj "Tdn tssss..", onako sa bubnjevima za kraj price. Smile

T-D-N TSSSSSSS.. tj. kako se to zove, nekakav tus ili sto vec?
Ima bubnjara na forumu? bubnjar?? is anyone a bubnjar? Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 23.02.2004 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a nije ni nas "svijet knjige" puno bolji, kad se jednom uclanis kod njih kao ono da bi si kupovao svaki 3 mjeseca koju knjizicu....sve lijepo prekrasno dok ti nakon sta se uclani s podignu cijene i krenu sa spikama: da moras kupiti jos jednu knjigu jer knjiga koju ste izabrali kosta samo 100 kn...pa ne ispunjava vase uvijete članstva hmmm... Mad
i onda odlucis da ces se ODčlaniti, no tek nakon jedno par godina sto ti salju knjigu tromjesjecja n adresu i jos pokrivas troskove slanja.... Twisted Evil

e to ti je kume obrazovanje.... Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.02.2004 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oooooohhhh, welcome to the trader's world Cool
tu sam skolu prosla u italiji kad sam pocela mrzit svaku vrstu "prodavaca" i tzv. "marketinga".

aaaah di je ono vrijeme kad si isao u trgovinu, pa cekao redove za secer, kavu ili prasak Cool
jel'se tko sijeca toga? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
aaaah di je ono vrijeme kad si isao u trgovinu, pa cekao redove za secer, kavu ili prasak Cool
jel'se tko sijeca toga? Smile


evo ja sam malo prije stajao u redu u konzumu. Smile
doduse nisam cekao u redu za secer, kavu a ni prasak.

Imam dogadjaj od prije par mjeseci kada smo lik s posla i ja isli kupiti nesto za jest, i odaberem si jednu salatu od Zvijezde, u onom pakiraju sa zlicicom. I uglavnom, primjetim da je datum na njoj stari tj. bio je kraj 12 mjeseca a datum je bio do pocetka ili tako nesto.
I sad bahati frend dodje toj nekoj prodavacici i kaze kao: "joj, ovo vam je staro, ovo-ono, pa ne mozete to drzati tu..", i zena pokupi sve te stare i stavi ih u neku kutiju na pod. Mi odemo na blagajnu, i kasnije vidimo kako to vraca natrag. Dakle, gledajte sto kupujete, uvijek pazite na datum jer ja sam vrlo bojazljiv kada se prica o salmoneli koju, hvala! - ne bih htio. Confused

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group