Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodaja site-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 27.03.2007 10:03    Post subject: Prodaja site-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako mi može netko malo pomoći, naime dobio sam ponudu za jedan sajt, čovjek bi ga htio otkupiti od mene. Stvarno ne znam koju cijenu iizvisit i na temelju kojih parametara je odrediti... Nisam bio još u takvoj situejšn... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 27.03.2007 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako mozes postaj link sajta ili ga barem opisi, sta je .. dal je neka uber dobra domena .. jel to online oglasnik, community ( ako je koliko usera ima ), news site.. whatever da je stavi posjecenost.

i ako uspijes sam doci do neke cifre, zvekni x 2 na to, jer ako netko mora kupiti gotovo a ne moze izraditi sam ili platiti nekoga da napravi to isto , znaci da mu fali ili vremena ili znanja.
u svakom slucaju kapitaliziraj njegov manjak : )
sretno!
Back to top
View user's profile Send private message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 27.03.2007 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HTportal - sajt za igrače Hattricka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 27.03.2007 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napomeni da sam Hattrick. org ima 940 291aktivnih usera Shocked

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 27.03.2007 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam, koliko se ono stylegala bila prodavala. nađi tu sumu pa podijeli nekim brojevima Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 27.03.2007 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u procjeni ti svakako moze pomoci www.dnscoop.com

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 27.03.2007 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Opa, vrijedi više nego što sam milio po ovom dnscoop-u.
Strašno je teško procijenit to sve, ali uzet ću u obzir i status sajta i broj korisnika i posjeta, malo to konobarski zbrojit pa bumo vid'li...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 27.03.2007 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ali po dnscoopu, mi3dot.org vrijedi $132.680,00. A ako tvoj site ima mjesta za širit se, a ti imaš volje i znanja, možeš pobrati puno više...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 27.03.2007 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iako je to samo okvirno gledajuci. jer ne mozes ti odredit kolko tocno vrijedi site samo prema posjetima. recimo, pcekspert kaze da vrijedi $28,194 ali se tu ne uzima u obzir kolko ekipa tam zna.. puno vrijednije od pokazane svote.. tak da ne uzimaj ovo bas zdravo za gotovo Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 27.03.2007 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dnscoop je jedna velika glupost, njegova procijena ništa neznači!
Nego, jel zarađuje išta taj tvoj site?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 28.03.2007 06:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
dnscoop je jedna velika glupost, njegova procijena ništa neznači!
Nego, jel zarađuje išta taj tvoj site?


ma da? is that right? sad si nas prosvijetlio... a ja sam taman mislio nekom uvalit sajt za cifru koju mi je dnscoop izbacio...



onaj segment za koji dnscoop može biti koristan je podatak o samoj prisutnosti tj. popularnosti sajta u drugim internetskim medijima i tražilicama što apsolutno nemora biti nikakav bitan čimbenik u procjeni stvarne vrijednosti nekog sajta. pogotovo kad se radi o specijaliziranim stranicama.

npr. za mojposao.net brojka nikako ne može odgovarati istini tj. stvarnoj vrijednosti što nam i iskustvo govori, dok je recimo za index.hr svakako nešto bliži istini.

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 28.03.2007 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
dnscoop je jedna velika glupost, njegova procijena ništa neznači!
Nego, jel zarađuje išta taj tvoj site?


Nakapa od Google-a nešto.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
indigo_child



Joined: 28 Jan 2007
Posts: 58
Location: Right here, right now!

PostPosted: 28.03.2007 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A uvijek se mozes i postaviti da ti je sajt vrijedan i da ga nisi namjeravao prodati ali ako ti on ponudi cifru koja je zanimljiva da bi razmislio...

_________________
Hello!
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 28.03.2007 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vani se sitoevi obično prodaju za mjesečni profit x 10, a to su obično siteovi koji su stari do godinu dana i zahtijevaju konstantno osvježavanje.

Ako je drugačije i cijena se drugačije formira.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 28.03.2007 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

indigo_child wrote:
A uvijek se mozes i postaviti da ti je sajt vrijedan i da ga nisi namjeravao prodati ali ako ti on ponudi cifru koja je zanimljiva da bi razmislio...


E ako ćeš ovo raditi savjetujem ti da pogledaš "Boiler Room"... Very Happy

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group