Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ulje na platnu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.04.2007 09:12    Post subject: Ulje na platnu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima ko kakav tutorijal ili neki savjet kak dobiti taj efekt kakav je na slici dolje? Moze biti i full expert tutor, nije problem.
Hvala

Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2007 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iako postoji dosta plug-inova u photoshopu za dobiti sličan efekt, najbolje rezultate ćeš dobiti igranjem s layerima: dodge/burn opcija, soft focus, selective colors, blur tool...
Nešto slično sam ja radio sa svojim fotkama. Probaj si malo prolistati literaturu od photoshopa ili pogledati video tutoriale za CS2 (imam ih) gdje je objašnjeno dosta toga za naprednije efekte.
Back to top
View user's profile Send private message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.04.2007 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak se zovu video tutorijali gde bi bili takvi napredni efekti koje spominjes, pokusat cu doci do toga. (vjerovatno nesto od lynde, ak znas kak se zovu javi)
p.s. vidi se da je radil sa blending modovima, ali jos uvjek nisam siguran da je lik uzeo par dana i na high rez fotki isao cm po cm prefarbavati sa brushevima pa onda jos o na blening modove.
pozz
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2007 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

puno je posla oko ovako nečega, pimplav je to posao sa dosta layera...ja sam se nedavno namučio sa nečim sličnim ali nisam ni približno dobio ovakav rezultat...no, naći ću način i riješenje za to Smile
izbjegavam plug-inove jer to izgleda jeftino..bitno je imati savršen snimak (RAW)..
igraj se, ako znaš kaj želiš postići, uspjet ćeš Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2007 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://img85.imageshack.us/my.php?image=panorama004ys5.jpg

evo mojeg pokušaja...još uvijek tražim način za dobiti takav slikarski izgled
Back to top
View user's profile Send private message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.04.2007 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lepa panoramiška Wink al jos uvijek se prejako vidi da je fotka. sorry
vidi ovo npr:



nije moje Sad Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2007 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, da, vidio sam ovu na Deviantu..majstorija...
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 03.04.2007 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa tip je stavio nekakvu teksturu preko Confused baš se vidi.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 03.04.2007 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo nevezano za ulje na platnu, al slična tema.

malo sam se igrao u ps-u, dakle od obične fotke neke tete, ispalo je ovo

[/img]

_________________
pričaj ruci, faca te ne sluša!
Cro RSS
Back to top
View user's profile Send private message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.04.2007 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
pa tip je stavio nekakvu teksturu preko Confused baš se vidi.

da, za ovu se bas vidi tekstura i brushanje. ali ova prva.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2007 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..iako puno toga ima i u filtrima koje iskoristis, samo stvar zivaca i strpljenja kad ces nac pravilnu kombinaciju
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 03.04.2007 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije baš najbolje, ali ono .. . CHALLENGEEEE !!!! Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.04.2007 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
nije baš najbolje, ali ono .. . CHALLENGEEEE !!!! Very Happy Very Happy Very Happy



uuuu!!! zakon!! samo mala primjedba. ne tolko blura na kucice, nego uzmi brush u ruke i napravi ih ko tempere. ZAKON!
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 03.04.2007 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kućice su takve kakve jesu, loša fotka, ja sam kriv, priznajem Smile


evo malo drugačija verzija

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group