Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
upgrade ibook g4

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.04.2007 08:17    Post subject: upgrade ibook g4 Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel netko radio upgrade ibooka 12"?

o modelu me ne pitajte ali mislim da nema prevelike razlike.

zanima me bar 1gb ram upgrade i malo veci disk jer mislim da je 30gb, mozda sutrada i superdrive, ali za sada samo ovo.

naravno nemam ga kod sebe, jos Razz

citao sam malo po netu, ali bi volio cuti nesto od lokalaca.
i dal su sve stvari dobavljive kod nas

inace naisao sam na http://eshop.macsales.com fora

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2007 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e jesi ti uzimao (ili netko drugi) kaj sa tog sitea? i ako da, platio s kraticom ili kako? gledam si upgrade kit 2x1Gb memorije pa pitam zato....

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.04.2007 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2x1gb rama kod nas dodje 1200kn bez pdva, to sam nedavno uzeo za mbpro. pa neznam kolko ti se isplati kupovati tamo, pa prijevoz, carina, da ne pricam o samoj garanciji. ta memorija je uvijek sklona kvarovima, pogotovo ako dodje preko bare.

ne, nisam kupio nista, ali ta stranica se provlaci kroz skoro sve sajtove koje pratim, pa valjda vrijedi nesto.


mislim da je placanje karticom normalno kao i svi drugi siteovi i mislim da ima svoj payment sustav tako da se ne moras brinut.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2007 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja pitao u mac galeriji - 1x1Gb je 1200kn (PDV included). Znači dva komada bi me ispala 2400KN!!! A to mi je puuno previše pogotovo ako to mogu tamo dobiti za 128 dolara, kaj ne?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.04.2007 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

si vidio za koju cijenu sam ja kupio to kod nas?
ne vidim bas smisao narucivanja od tamo za razliku od 100-200kn

sumljam da ovi tamo na tom siteu prodaju apple memoriju, kao sto tebi to nude u appleu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2007 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di si je ti uzeo? powercom?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.04.2007 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupio sam obicnu memoriju po specifikacijama, koja ide u laptope.
uzeo sam je u msanu.
mislim da je blesavo trositi lude pare na "apple" memorjiu kada imaju bolesne cijene.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group