Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kutija za bombone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ddjuka



Joined: 28 Apr 2007
Posts: 4
Location: Serbia

PostPosted: 29.04.2007 16:47    Post subject: kutija za bombone Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molio bih vas da komentirate prvi rad na ovom linku http://www.portfolios.com/ddjuka

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 29.04.2007 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlično za kondome sa voćnim okusom / a može i ovako ako bomboni imaju seksi okus Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ddjuka



Joined: 28 Apr 2007
Posts: 4
Location: Serbia

PostPosted: 29.04.2007 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jednostavno nisam znao za koji proizvod da napisem da su, a posto su dimenzije prevelike za kondome, onda sam stavio za PUNJENE vocne bombone.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 30.04.2007 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

j***** dobro.

Moglo bi se to preodati nekome, ja bih odmah kupio bobe sa takvom kutiju, a da su kondomi onda bi ih kupio i vise Very Happy

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.04.2007 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
j***** dobro.

Moglo bi se to preodati nekome, ja bih odmah kupio bobe sa takvom kutiju, a da su kondomi onda bi ih kupio i vise Very Happy


a da su bombone umotane u kondome? Smile

inače, super ideja, ambalaža izgleda cool, ali type je... nemaštovit Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2007 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobre boje, dobra ideja, ali los logo. mozes ga puno bolje napravit Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ddjuka



Joined: 28 Apr 2007
Posts: 4
Location: Serbia

PostPosted: 30.04.2007 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala ljudi!



@ lekke

Kada je rec o typo-u to mi mnogi zameraju, ali veruj mi da nijedan drugi od onih koje imam na kompjuteru nije dobro izgledao. Ako vremenom nadjem neki bolji nije ga problem zameniti.


@ `Shadow

Sto se tice logo-a (ako mislis na ovog coveculjka sa reci potentate u obliku...) tu nemam komentar. Nastao je u roku od jedan minut, cisto da bi stajao neki logo neke izmisljene tvrtke.

Btw, ako neko zna nekoga ko bi eventualno kupio malo modifikanije resenje neka mi se javi Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group