Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
no koment

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 02.05.2007 05:45    Post subject: no koment Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto u galeriji vise nitko nista ne komentira - po pola dana niko nista? cini mi se da se prije vise komentiralo, sad.. pustos Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 02.05.2007 15:04    Post subject: Re: no koment Add user to your forum ignore list Reply with quote

fL/.\Sh wrote:
zasto u galeriji vise nitko nista ne komentira - po pola dana niko nista? cini mi se da se prije vise komentiralo, sad.. pustos Sad


Sada ce te 100 % komentirati Very Happy

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 03.05.2007 11:42    Post subject: Re: no koment Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
fL/.\Sh wrote:
zasto u galeriji vise nitko nista ne komentira - po pola dana niko nista? cini mi se da se prije vise komentiralo, sad.. pustos Sad


Sada ce te 100 % komentirati Very Happy


nisam na to mislil Smile nego da jedan komentar stoji na ploci po 3 dana ... zalosno..
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 03.05.2007 13:52    Post subject: Re: no koment Add user to your forum ignore list Reply with quote

fL/.\Sh wrote:
Tommy wrote:
fL/.\Sh wrote:
zasto u galeriji vise nitko nista ne komentira - po pola dana niko nista? cini mi se da se prije vise komentiralo, sad.. pustos Sad


Sada ce te 100 % komentirati Very Happy


nisam na to mislil Smile nego da jedan komentar stoji na ploci po 3 dana ... zalosno..


bolje jedan normalan nego tri retića

(retić - retardhinjo - retarda op.a.)
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.05.2007 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, moj prijatelju, pitaš se zašto nitko ne komentira?
vidiš, to je jedan od razloga zakaj sam i ja prestal slati fotke ovdje...postoji nekoliko mogućih razloga zakaj nitko ne komentira: jedan je da ljudi nemaju vremena, no, taj razlog odmah križam jer vidim da forum naprosto frca od komentara, dakle, ipak ljudi ovdje dosta švrljaju...
drugi razlog bi bio što se, od kada sam ja na ovim stranicama prisutan sa svojim radovima, počelo gomilati bez kriterija svega i svačega tako da se u dosta slučajeva ni nema kaj suvislo komentirati...ako, pak, nekome i napišeš kritiku (i to utemeljenu i smislenu), saspu po tebi drvlje i kamenje..meni se ne da baš svakome pisati "super je, odlično, slatko, guba i slično" jer time, ako je rad loš, samo još dublje "zakopavam" autora..
ja ću napisati ili objektivan komentar ili neću napisati ništa...nedavno mi je jedan klinac, kada sam ga upitao zakaj ruši ocjene uz komentar "very nice", rekao : "kretenčino purgerska!"
točno tim riječima..i kaj da ja sad kažem? da se spuštam na njegov nivo i da mu kažem kaj ga ide? ne pada mi na pamet. jednostavnije je više ne komunicirati sa nikim na ovoj stranici već biti samo cinični promatrač sa strane...
pozdrav, stari... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.05.2007 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je samo privremen trend = nezainteresiranost.. neko vrime je bilo raznovrsnih dobrih radova, onda je neko vrime sve bila sama fotografija, onda je usljedilo neko razdoblje kad su uglavnom bili jako loši radovi, sada mi izgleda kao da lagano opet počinje ovo prvo razdoblje pa valjda će i komentari usljedit.. moje mišljenje bolje kvalitet nego kvantitet

"kretenčino purgerska" Laughing Laughing Laughing

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 03.05.2007 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidiš, dead, mislio sam da su ovakva mjesta imuna na takav način "čašćenja", ali, očito sam se prevario...by the way, jučer sam na Šubićevcu snimao tekmu Šibenik- Hajduk i bilo mi je ugodnije nego što mi je ponekad ovdje Smile
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 04.05.2007 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

problemi i faze koji se mjenjaju i smjenjuju tu na sajtu su normalna stvar,
sjecam se vremena kad je tu svaki rad imao po dvadeset,trideset komentara,
kad se pricalo i kad su ljudi jako puno komunicirali,cak i privatno,al ni tada nije odgovaralo
svima,neki su se bunili da su tu klanovi,neki krugovi koji svjesno jedni drugima pusu u jedra i dizu neke zamisljene rejtinge od kojih se na kraju krajeve ne zivi u stvarnom zivotu,
pocele su svadje,prepucavanja i na kraju je puklo,masa odlicnih autora i jos boljih ljudi je otisla sa sajta,sada je valjda bolje na ovakav nacin,nema klanova i krugova,nema cak ni rejtinga,nema razloga za svadju,al nema ni onoga sto cini sajt,a to je komunikacija,
idemo dalje,sta je bolje nek procita svako kako mu odgovara,ja ne bih odustajao,ja bih i dalje pisao i radio kao i do sada,mislim da tu jos ima ljudi zbog kojih vrijedi doci i pogledati ono sto rade,
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 04.05.2007 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pogledajte moju galeriju i moj rejting ( 9.99 ) pa recite da li je zaslužen... naravno da nije. rejting je dobiven u doba kada se šamaralo 10 i komentarima... s toga, bolje jedan konstruktivan komentar iz kojeg možeš uočiti propuste u radu i načine da poboljšaš svoj kvalitet nego 50 zajebantskih.

sve ovisi po što si došao ovdje... pumpanje ega ili kritiku i znanje

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group