Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
::BERNY::check this::BERNYMUSIC

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 07.05.2007 22:37    Post subject: ::BERNY::check this::BERNYMUSIC Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, malo promo for my friend...check it...




Punim imenom i prezimenom Bernard Kumić star samo 17 godina, jedan od najmlađi ako ne i najmlađi priznati hrvatski MC… Već dvije i pol godine vodi hip hop rado show Raprizu na Radio postaji Nova Gradiška, odnedavno je pokrenuta i nova emisija na Radio Daruvaru. Aktivno je u vode Mcja ušao prije godinu dana prvim singlovima: DOBRODOŠLI, SVJETLA MI DAJ, PUTNA; SKANDAL, TRAGOVI itd…. u ljeto 2006. započinje suradnju s Hrvatskom hip hop ikonom Markom Lasićem aka NERED i zajedno se njime nastupa u sklopu NEKI DANIELS TURNEJE u jesen 2006. godine. Iza sebe ima već jedan spot a u pripremi je i drugi za koje redateljsku palicu drži Andrej Smolić i AS PRODUCTION Video Group studija. Osim Neki Daniels 2006 turneje nastupao je i na još hrpu događaja. Suradnju je ostvario s mnogo izvođača od koji su na primjer Playmaker (DBP), Fill & Genotip (ReVolt) te još nekim izvođačima čija imena još ne smijemo otkriti. Za produkcijski dio zaduženi su producenti kako on voli reći «najbolji i najkvalitetniji na zemlji» DJ Rayya (RHS-Koprivnica) te mAc s kojim ujedno i čini grupu R*SQUAD za koju je u pripremi i demo album, FAROOK (Infinite team) te BEAT (Bjelovar). U trenutku dok ovo čiatte priprema se remixano izdanje singla «Nista lakše» na kojemu se uz Kandžiju, Bucu, Dante-a te Generala Woo-a pojavljuje i sam BERNY.Osim što je i sam u vodama MCinga sa svojim hip hop radio showom RAPRIZA glavni je promotorski zastupnik za NEREDa te ANTU CASHa za Slavonsko područje a u planu su još neki izvođači.
Što još reći osim da je Bernard sa svojih 17 godina napravio dosta toga, a što je najvažnije radi kvalitetne uratke koji su jako dobro prihvaćeni od radijske i televizijske slušatelje odnosno gledatelje.





malo tko je u njegovim godinama napravio koliko on
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group