Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.otokvis.net - info stranice otoka Visa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 08.05.2007 09:02    Post subject: www.otokvis.net - info stranice otoka Visa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle zanima me vaše mišljenje!


Hvala...

Last edited by vdarlic on 19.06.2008 22:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 08.05.2007 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Katastrofa, sorry presivo, bezživotno previše joomla i ova pozadina gdje piše otok vis ide lagano u trash

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 08.05.2007 17:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes - ne mozes rec da je katastrofa kad nije. Je da bi moglo i bolje ali postoji puno gora rješenja od ovoga. Čovjek vjerovatno još uči a ti ga odmah ubijaš u pojam umjesto da sugeriraš što bi bilo dobro da izmijeni.

Da se mene pita ja bi promijenio fotografiju - boje su skroz otišle u plavo... Onda tekst otokvis.net promijenit. Ustvari najbolje bi bilo smislit drugaciji header.
Malo živosti ne bi škodilo i trebalo bi poraditi na tome - ubacit više kolorističkih kontrasta. Kao što je nomes rekao web je previše joomla. Potpuno se slažem. Web s joomlom će izgledati dobro tek onda kad ne bude izgledao kao web s joomlom Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 08.05.2007 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se izvinjavam ako sam nekoga ubio u pojam, to mi svakako nije bila namjera i nije mi u cilju da ja nekoga odvratim od daljneg rada, ali pitao je za mišljenje a meni je katastrofa

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 08.05.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

bg mi odvraca pozornost... inaće lijepo izgleda...
Back to top
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 08.05.2007 20:12    Post subject: otokvis Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica je namjerno rađena u takvom stilu jer sam htio stavit naglasak na sadržaj.
Što se tiče headera nisam siguran na što točno misliš (LifeCanBeFun) jer je na svakoj stranici drugi.
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 09.05.2007 10:52    Post subject: Re: otokvis Add user to your forum ignore list Reply with quote

vdarlic wrote:
Što se tiče headera nisam siguran na što točno misliš (LifeCanBeFun) jer je na svakoj stranici drugi.


da, sad tek vidim.... cak mi se sve ove druge fotografije vise svidaju nego ova koja je na pocetnoj.
Evo savjet... za pocetnu bi stavio onu koja ti je sada na korisne informacije ali prije bi je malo u ps-u obradio. Cini mi se nakako prekontrastna i smanjio bi crne sjene (shadow).
Još jedna stvar koja me bode u oči. To što si na svakoj stranici drugacije napisao otokvis.hr - mislim da to nije potrebno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vicevi



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 132

PostPosted: 09.05.2007 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
Katastrofa, sorry presivo, bezživotno previše joomla i ova pozadina gdje piše otok vis ide lagano u trash

prvo sam procitao ovaj komentar pa sam onda isao pogledati stranicu, stvarno sam ocekivao nesto lose, ali ovo je daleko od toga, kad netko za ovakvu stanicu kaze da je katastrofa ja ostajem bez komentara, ne kazem ja da je stranica odlicna, niti da je jako dobra ali je daleko od katastrofe.

_________________
Igre i horoskop
FORUM
Back to top
View user's profile Send private message
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 17.05.2007 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zivija kolega darlicu!

vidim da si malo redizajnirao background i bas mi je svidja svjetionik na dnu...

sta se tice konstruktivnih savjeta, ja bi maka ototkvis natpise iz backgrounda (ovako mi djeluje jeftino)...i kao sto je vec napisano gori, nekako mi header ne figura...kao da su dva hedera sa ovim oblacima i sa starim hederom...

eto...pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 17.05.2007 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vicevi wrote:
nomes wrote:
Katastrofa, sorry presivo, bezživotno previše joomla i ova pozadina gdje piše otok vis ide lagano u trash

prvo sam procitao ovaj komentar pa sam onda isao pogledati stranicu, stvarno sam ocekivao nesto lose, ali ovo je daleko od toga, kad netko za ovakvu stanicu kaze da je katastrofa ja ostajem bez komentara, ne kazem ja da je stranica odlicna, niti da je jako dobra ali je daleko od katastrofe.


ali prije nije bilo ovog dobrog backgrounda.. koji je virova ili ne totalno prominija karakter dizajna. prije je bilo samo gradient sivila, izgledalo je kao loši joomla template..

nisam siguran ali čini mi se na mom monitoru ova plava boja neba ne djeluje prirodno - nekako sintetički plava.. i ja mislim da bi treba odjebat ove vodene žigove "otok vis" u pozadini .. i vidim da je nebo, sunce i oblaci u headeru totalno neispeglani.. baš izgledaju kao da ih je netko naknadno ubacio

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 17.05.2007 13:02    Post subject: vis Add user to your forum ignore list Reply with quote

mijenjat header na početnoj definitivno, nešto življe boje i neki žuti logo ili tako nešto da bude malo veselije.

Sve neko mrtvilo Crying or Very sad

Inače sajt OK

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group