Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ibook + tiger
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 25.05.2007 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thanx, na owcu sam redovido Razz
macally nisam jos vidio ali proucim, tu svatko tolko dolazi netko iz usa pa nije problem donjet nekaj

thanx
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 25.05.2007 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
thanx, na owcu sam redovido Razz
macally nisam jos vidio ali proucim, tu svatko tolko dolazi netko iz usa pa nije problem donjet nekaj

thanx

mada je razlika (u usa) 10-20$ od originalne do OWC-eve. mozda je i bolje da ti neko dovuce originalnu, 129$ na applestore

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 25.05.2007 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
:cosmos: wrote:
thanx, na owcu sam redovido Razz
macally nisam jos vidio ali proucim, tu svatko tolko dolazi netko iz usa pa nije problem donjet nekaj

thanx

mada je razlika (u usa) 10-20$ od originalne do OWC-eve. mozda je i bolje da ti neko dovuce originalnu, 129$ na applestore


ok,, o tim detaljima cemo kada budem imao komp u rukama,, mozda je i vec nahranjen Smile
thanx
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.05.2007 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, na slici ti je G3 ... G4 piše iBook G4 ako se dobro sićam ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.05.2007 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ... koliko para mi reci, btw, imam neki titanium koji skuplja prašinu ... moram viditi koliko čoek traži ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 25.05.2007 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
flek, jel radis mozda na pantheru? vidio si gore zahtjeve za sto ce se rabit lap,, hoce to biti OK?(da se radi o g3/800)


Ja sam intelas na tigeru, ali koliko sam citao na netu, panther (os 10.3, ako se ne varam) je jos najbolji za iBook-a, jer vec tiger malo stuca tu i tamo. Jedino ak instaliras 10.3, nece vjerojatno raditi malo noviji softver specifican za tigera (npr. Disco ili Skype).

Ako te netko pita, nisam ti ovo rekao, ali da se na netu naci, pogotovo na torrent trackerima, PPC OS X instalacioni diskovi u iso formatu s kojima bi sve trebalo ici glatko - ali to je samo u informativne svrhe, da vidis da li radi. Wink Ako ces ga koristiti full time, kupi cijelu verziju, ako je jos uvijek ima igdje za nabavit Very Happy

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 25.05.2007 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flek wrote:
Ja sam intelas na tigeru, ali koliko sam citao na netu, panther (os 10.3, ako se ne varam) je jos najbolji za iBook-a, jer vec tiger malo stuca tu i tamo. Jedino ak instaliras 10.3, nece vjerojatno raditi malo noviji softver specifican za tigera (npr. Disco ili Skype).


moje iskustvo govori da nova verzija OS-a ustvari poboljsha komp. naravno ako imas dovoljno ram-a i ako ides jednu, max 2 verzije navise. recimo dobio si komp sa jaguarom a stavljas panter ili tigar. mashina onda bolje radi...!? to je naravno nezamislivo u PC svetu, ali eto... u apple-u svaka verzija OS-a donosi optimiziraniji kod, pa kompovi bolje rade.
naravno ako pokusavas staviti tigar na neku G3 krshinu na 400mhz i 64 rama, nece raditi bash-bash Cool (ako i uopshte...)

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 25.05.2007 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e super..
fala,, dobio sam malo sada sliku o cemu se tu ustvari radi Smile)

grzzi,, da nemas mozda 12" Smile ?

ovih dana idem,, nikako da odem vise Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group