Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Loadanje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.05.2007 18:52    Post subject: Loadanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radi se o stranici www.id-julius.com/pastuh_pub

Radio sam ove izmjene preko tutorijala:

http://www.kirupa.com/developer/mx2004/transitions.htm

Dakle, sa glavne stranice u containeru na glavnoj stranici otvara apartman di se nalazi galerija slike. Kako napraviti da ja sada kliknem na sliku unutar tog apartman i da mi se otvori eksterni .swf file ali u containeru glavnog dijela.

I još bi me zanimalo kako napraviti da klikom na jedan gumb otvorim eksterni swf file da bude centriran iznad svega i da ga se može zatvoriti klikon na close u njemu.

Nadam se da ste me skužili kaj sam htio reći.

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 29.05.2007 22:05    Post subject: Re: Loadanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:


Dakle, sa glavne stranice u containeru na glavnoj stranici otvara apartman di se nalazi galerija slike. Kako napraviti da ja sada kliknem na sliku unutar tog apartman i da mi se otvori eksterni .swf file ali u containeru glavnog dijela.


Ovo pitanje mi nije baš jasno.

apartman, di se nalazi galerijA slikE ???

Julius wrote:

I još bi me zanimalo kako napraviti da klikom na jedan gumb otvorim eksterni swf file da bude centriran iznad svega i da ga se može zatvoriti klikon na close u njemu.


Button1.onRelease function() :Void {
imeSWFloadera.loadClip("imeSWFfajla", imeSWFHoldera);
this.getNextHighestDepth();
}

CloseButton.onRelease function():Void {
imeSWFloadera.unloadClip("imeSWFfajla", imeSWFHoldera);
}

tako nekako bi ja. morao bi probat da vidim bil radilo ali mi se sada neda, ovo je ono iz glave.

E sada ako ovo ne kužiš niti malo onda neznam šta da ti kažem...

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group