Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pulin Vina - napravih stranicu... pa da je malo vidite :)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 04.07.2007 09:27    Post subject: Pulin Vina - napravih stranicu... pa da je malo vidite :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Addressa: http://www.pulin-vina.com
Cilj je bio predstaviti proizvođaća vina Pulin i njegovih 5 najpoznatijih vina, vinograde... design stranice je u skladu sa identitetom firme (celostna grafična podoba, ne znam više točno kako se to kaže na hrvatskom...)

Menađer je moj dobar prijatelj Vinko, pa mu uletih sa stranicom...

IE6 ponekad malo sj. slike zbog PNG ali to se da progutati...

Još jedan nedavan moj rad Smile je http://www.harlekin.si a to je zapravo pizzerija blizu Ljubljane u malom mijestu zvanom Medvode podno Šmarne gore i u blizini Zbiljskog jezera... Google maps - ako koga zanima Smile

Pozdrav svima iz Slovenije!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 04.07.2007 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e super sad sam gladna Mad
sajtovi su klasika - pristojno odrađeno
ovaj drugi mi je nekako bolji - ne znam je li to jer sam gladna Very Happy fine su mi boje i sve nakako lijepo paše - samo su anketu mogli i malo skratit

na prvoj bi header mogao biti malo ljepši - ostalo mi je ok

je li plaća bila u picama i kartonima vina ili si više pobornik kešovine?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 04.07.2007 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što se Harlekina tiče Smile bilo je i para i pica, a Pulin sam uletio prijatelju jer ga volim Smile

Inače volim klasične sajtove... zapravo je to ovisno od toga kakvoj su publici namijenjeni a i od samog klijenta koji ponekad nisu pripremljeni na nešto izvan standarda...

Sam sam sa stranicama zadovoljan jer če sigurno dobro odraditi svoj posao... Hvala za komentar! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 04.07.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

jos kad bi mi se otvorile stranice Mad
Back to top
Jay-S
Guest





PostPosted: 04.07.2007 13:57    Post subject: Reply with quote

evo otvara, svida mi se harlekin al mi se ne svidaju na vrhu slike, vec bi trebo tekst stavit da si mogu ljudi kopirati podatke, copy paste...
Back to top
Marvin



Joined: 22 Apr 2004
Posts: 72

PostPosted: 04.07.2007 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ugodan dizajn, služi svrsi - dakle, odlično.
Pulin vina su mi se naročito dopala.

Ono što mi se ne sviđa je:
- kod harlekina:
Izgled vuče na template i malo mi je nespretna ova pozadina.
Slažem se s komentarom oko podataka u headeru - trebali bi biti tekstualni za c/p.
- kod obojeg:
Na većoj rezoluciji sve izgleda jako usko i zbijeno; pulin vina su još ok, ali harlekin je preuzak.
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 04.07.2007 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako lijepi siteovi, svidja mi se izrazita jednostavnost
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 05.07.2007 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala vam za odlične komentare... slažem se sa svima Smile
neke stvari bi mogle biti bolje riješene... popravit čemo to u bližoj budućnosti, odmah poslije mora Smile

bilo je tu ograničenja, nešto vezano na budget a nešto i na pomanjkanje sadržaja pa je trebalo Harlekina napraviti tako "mini"... jednostavnost je bio jedan od primarnih kriterija, a sam grafički dizajn što sličnije grafičkom identitetu tvrtke tj. restorana (boje zgrade izvana, boje restorana iznutra...) pa čini mi se da je to i nekako uspijelo...

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group