Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Samsung 205BW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 19.06.2007 09:47    Post subject: Samsung 205BW Add user to your forum ignore list Reply with quote

Htio bih kupiti wide screena (imam starog CRTa), a vidjeh ovaj monitor na netu. Zanima me kakvo je vaše mišljenje o njemu i da li tko možda ima kakva iskustva s njim? Mislim ići oko 2000 kn, a radim sa fotošopom, mayom, zbrushem,..

Šta kažete?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 19.06.2007 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

B serija je kod samsunga osnovna serija.. ja sam se u B seriji ima prilike nagledati svakojaikh prikaza... osnovna znacajka istima je da nemju konstantu boje tj., imaju ferlauf, i da im je sharpnes los do bola - il je slika lagano mutna ili je preostra... tak da bi ja osobno B seriju izbjegavao ak ju mislis koritsti za nesto iole ozbiljnije....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 21.06.2007 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U jednom dućkasu raspitujem se za 205BW i tip počne hvaliti ovaj: ACER AL2216Wsd. Cijena mu je negdje oko 2000 kn, a tip reko da ga ima doma i da radi u corelu i da dosta precizan što se boja tiče jer su kao oni radili neke letke pa su boje na monitoru bile dosta vjerne. Istina je da ja još nisam profić i da meni još netreba apple cinema. Na netu ne mogu naći baš NIŠTA o njemu pa me zanima da li ima tko kakvu korisnu informaciju o tom monitoru? Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 21.06.2007 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

VerbNero wrote:
U jednom dućkasu raspitujem se za 205BW i tip počne hvaliti ovaj: ACER AL2216Wsd. Cijena mu je negdje oko 2000 kn, a tip reko da ga ima doma i da radi u corelu i da dosta precizan što se boja tiče jer su kao oni radili neke letke pa su boje na monitoru bile dosta vjerne. Istina je da ja još nisam profić i da meni još netreba apple cinema. Na netu ne mogu naći baš NIŠTA o njemu pa me zanima da li ima tko kakvu korisnu informaciju o tom monitoru? Confused


to ti dodje isto ko da ti ja kezem da ovaj moj samsung 920T ima vrhunske boje... al nema Surprised)
nemoj zaboraviti da svako iz nekog razloga voli hvaliti svoga konja kao najboljeg. to ti je ejdnostavno tako. kod LCD monitora tesko je naci a model koji ce o svim uvjetima dobro raditi. oni su jos dosta osjetljivi na osvjetljelje u kojem ga koristis, recimo.. dalje kod dosta modela bijela nije bijela vec nesto lagano zmazano, a ak je bijela bijela onda je problem kod crne ili kod tonskih prijelaza...

kod LCD-a, a i bome ostalih moitora vrijedi staro dobro pravilo koliko muzike toliko para...
ak se ne mislis napucavati, gledati filmice, vec se, kao kazes rekreatvino, baviti grafikom, i obradom slikica, onda mozes prekrziti monitore s brzim odzivima (2ms) jer nemas koristi o toga.. baci pogled pram philipsima (al pazi oni imaju par modela s reduciranim bojama:16 miliona umjesto 16,7 miliona) ili prema nec monitorima...

dell monitori su (ak se ne varam) bazirani na sony-eovj tehnologiji, pa mozes malo i prema tamo pogledati....

uglavnom, gledati i paiziti kaj se kupuje i radje daj koju kunu vise pa si kupis nasto kaj valja

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 21.06.2007 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala suncek. Budem još razmislio i potražio po forumima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2007 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm.. ne znam jel prekasno ili nije, ali ja ti mogu rec da nemam nikakve rijeci zalbe na njega. super izgleda, boje odlicno izgledaju, sve jako realno (iako, doduse nije to stvar samo monitora, no ja se drzim onog dijela koji se tice monitora). naci imas moje preporuke po pitanju njega, super omjer cijena:kvaliteta, iako moram priznat da sam u pocetku mislio da ce mi 20" bit dosta, sad mi je i to premalo Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.07.2007 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolega tu ima 204B (non-wide screen), kaze da je jedino dobar za surfat. Kakav je 205B ne znam, ali ne bih ocekivao puno, pogotovo ne za ozbiljniji rad.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 10.07.2007 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam doticnog, nemam bas nekih zamjerki, ali ja nisam tip zahtjevnog korisnika.
isprintam tu i tamo koju fotku, dobijem boje koje vidim na monitoru i to mi je dost :)
u svakodnevnom radu mi je isto sve ok (surfanje, programiranje, cad)

suncek spominje probleme sa konstantnom bojom, tj ferlaufom, i losim sharpnesom ali moj primjerak je savrseno u redu sto se toga tice... mozda mi se potrefio dobar komad, ne znam...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group