Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koliko škljocate?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 13.07.2007 07:06    Post subject: koliko škljocate? Add user to your forum ignore list Reply with quote

čitam jedan od ovih zadnjih postova u kojem su bile neke opaske o životnom vijeku shuttera.
pa dal štedite shutter na svom kućištu. recimo kad odete jedan dan na neki foto izlet koliko ćete fotki otprilike ispucati? ili recimo imate super zalazak sunca pred očima - koliko ćete fotki nabaciti?
ja naime volim škljocati jer mi u praksi od nekih 50 slika 5 slika bude stvarno dobrih a ostatak je obično u nekom prosjeku
u ovih pola godine koliko imam 350-icu ispucala sam na njoj sigurno preko 1000 fotografija (bit će možda i 2000) - taj intenzitet se normalno smanjuje... dal se shutter da zamijeniti kad rikne ili se u praksi prelazi na novo kućište?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 13.07.2007 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo se ti jojo opusti i skljocaj,pa zato si kupila masinu,suter se mijenja bez problema,
eto da te utjesim ja sam opalio sigurno nekih 20 000 i nije jos odalamio,
bas neki dan smo pricali o toj temi,kad mi je analogija u rukama onda sa jednog filma povucem i po tridesetak dobrih slika,a kad zgrabim digitaliju pucam rafalno,valjda te razmazi,nije nista lose u tome,ja ispucam na svakom slikanju oko 1,5 gb slika,dok analogijom uradim max dva filma,
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 13.07.2007 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobr onda smo tu negdje Very Happy
upravo sam se vratila izvana s olyjevim mju 725sw za igranje pod morem. valjda će poslužiti svrsi.

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group