Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pekac

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 22:46    Post subject: pekac Add user to your forum ignore list Reply with quote

Swi mi gowore da Teac nije dobar, da Sony nije dobar a ni da Lg nije dobar. Pa koji je onda dobar?
Ja bi nesto da przi cd i da cita dvd i da nije bas skup. Widio sam neki Nec cd/dvd-rw za 890 kn...Jel taj dobar? Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po nekim latest informacijama ja sam čuo da Asus pržilice kickaju ass. Naravno ima i večina koja je za Plextora. Ali moj savjet ti je da se ne povodiš za time što ostali kažu jer je nekome bolji SOny, nekome Teac a nekome i NEC, a pitaj ga zašto. Vjeruj mi, 70-80% ljudi nema pojma zašto nego im je samo u podsvjesti da su to negdje čuli i onda se prave pametni tipa: "joj taj Samsung ti je loš, bolje nemoj to". Ja imam LG pržilicu, Samsung DVD i works fine, bez problema. Jedino što ti mogu savjetovati kod kupnje je još i to da si ne kupiš pržilicu/dvd u jednom nego odvojeno. -Ali zašto? -Zato da recimo možeš pržiti s jednog drivea na drugi. Smile Istina, ali ja sam čuo od servisera iz firme da se ti "combo" uređai više kvare. E sad opet ovisi od servisera do servisera i kome češ vjerovat. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma znam ja to da swi wole ono sto imaju doma...al eto...
Ja imam taj Teac i sprzio sam 50ak cda...sad je u mirowini Razz
Nego jel pod "combo" spada i kad samo cita dvd?
Brijem da cu uzeti obican Plextor za 514 kn i 20 lipa Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, kad kaže COMBO onda se misli na dual uređaj, dakle pržilica i DVD.
Kupi si DVDRW, košta ti oko 900 kuna najeftinija verzija, prži i plus i minus DVD-e, a možeš gledat DVD-e, pržit DVD-e i pržit običen cd-e .. i naravno radi i kao običan CD-ROM. Smile)

Ili kako kažeš, običan Plex za 514,20. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 05.03.2004 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisi spomenuo Pioneer-ce. Nedavno sam uzeo Pioneer DVR - 106D. Prži DVD-R I DVD+R (4x oba). Mislim da ga još uvijek možeš nabaviti, recimo za cca 850 kn. Izašao mu i mlađi brat DVR-107 (8X). Odličan, nema problema sa kompatibilnostima medija (dosta DVD pržilica koje su se pojavile u zadnje vrijeme prave stanovite probleme, pa onda apdejtaj firmware, pa traži medije koji mu pašu...)...
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.03.2004 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ja starog sonya 12-icu. sprzio je na hilje cd-a i jos kicka (ima mana poput bucne ladice kad se otvara ali ne znam kako je kod novih modela)

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 05.03.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ti preporucam da kupis DVD przilicu. Ja imam NEC-a i prezadovoljan sam. Imas sad onaj model 1300nesto za nekih 800-900kn, a przi ti dvde na 4x, dvdrw na 2.4x i cde na 16x.
Ja sam uzeo dvd przilicu i odvojeni dvd rom, ne iz razloga da mogu prziti s drive na drive, jer ako ti dvd-rom nesto krivo procita, przilica ce ti automatski krivo snimiti, nego iz razloga jer ne volim bas jedan drive previse opterecivati. Npr, mislim da je dvd przilica malo preskupa stvar da bi se vrtila dva-tri sata dok ja gledam film.
Eto... Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 05.03.2004 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Taj NEC mi je bio prwa opcija a sad se mislim izmedu toga i obicnog Plexa...
to be cont... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 06.03.2004 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u svakom slucaju dvd pekac (dakle ne dvd/cd-rw, nego dvd-r/rw) i to neki sa 'plus i minus' (sada je to gotovo svaki), jer je to definitivno najisplativija stvar. evo ja imam nekih stotinjak mp3ca i kad bih imao dvd-r spekao bih to na nekih 14-15 dvd-a i voila!
800-900 kuna je jako jeftino za ono sto dobijes (ja platio cd-rw 1200kn svojevremeno)
4,7 gigs kikazz Cool

i ovo sto kaze Domba za jos jedan drive; slazem se Wink, pogotovo danas kad te uredjaje rade od nekih jeftinih materijala pa se lezajevi i stuff spizde po kratkom postupku (long live the mother Russia-je'l zna netko neki ruski stroj a da mu je istekao rok trajanja Rolling Eyes Wink )

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 06.03.2004 02:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za taj nec mi je prijatelj rekao da mu najduze traje i da je sprzio preko 6000 cda Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 06.03.2004 02:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
(long live the mother Russia-je'l zna netko neki ruski stroj a da mu je istekao rok trajanja Rolling Eyes Wink )


Ladu Nivu nemozes ubit nikako Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group