Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MC_Poseidon - krf ti popijem!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2004 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevermajnd...... (malo su mi vec tanki zivci danas...)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 18.06.2004 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Full se slažem sa Jerry Springerom Smile ...slažem se da je čovjek imao čudan nastup, ali se slažem i sa time da je većina nas većdužepostojećih mi3jevaca imalo pomalo bezobrazan i bahat stav.

Predlažem da svi malo olabavimo i da se ne osjećamo uzvišeno zato kaj smo logirani prije nekih koji tek stižu. - ne znam, tak mi se to sve čini, možda nisam u pravu. Ispast će da admini bannaju ljude ne zbog njihova ponašanja kao takvog, već zbog ponašanja koje u tom čovjeku izazovu postojeći članovi. Bilo je već takvih par (barem za koje ja znam), ali ne treba se brojka nužno povećavati. - Stav "jednog od starijih usera".

Sa druge strane, znam ljude kojima se site dopao i koji su ga posjećivali iako se ne bave nužno bilo čim srodnim... Odustali su pak najviše zbog hrpe priglupih komentara koje dajemo mi svi kao takvi. Činjenica, malo je na ovom siteu onih pravih, vhunskih radova (barem ako ga usporedimo sa većinom stranih art comm-ova), ali site je sam po sebi jako dobar i svima nam drag. Nadam se da ga nećemo zagaditi previše - mi koji tu jesmo i oni koji će tek doći...

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 18.06.2004 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Full se slažem sa Jerry Springerom Smile ...slažem se da je čovjek imao čudan nastup, ali se slažem i sa time da je većina nas većdužepostojećih mi3jevaca imalo pomalo bezobrazan i bahat stav.

Predlažem da svi malo olabavimo i da se ne osjećamo uzvišeno zato kaj smo logirani prije nekih koji tek stižu. - ne znam, tak mi se to sve čini, možda nisam u pravu. Ispast će da admini bannaju ljude ne zbog njihova ponašanja kao takvog, već zbog ponašanja koje u tom čovjeku izazovu postojeći članovi. Bilo je već takvih par (barem za koje ja znam), ali ne treba se brojka nužno povećavati. - Stav "jednog od starijih usera".

Sa druge strane, znam ljude kojima se site dopao i koji su ga posjećivali iako se ne bave nužno bilo čim srodnim... Odustali su pak najviše zbog hrpe priglupih komentara koje dajemo mi svi kao takvi. Činjenica, malo je na ovom siteu onih pravih, vhunskih radova (barem ako ga usporedimo sa većinom stranih art comm-ova), ali site je sam po sebi jako dobar i svima nam drag. Nadam se da ga nećemo zagaditi previše - mi koji tu jesmo i oni koji će tek doći...

pogodio si u sridu
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 18.06.2004 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u potpunosti se slažem s vikingom, ali mislim (u mom slučaju znam) da zajebancija nije proizašla iz ičije namjere da ga se uvrijedi. naprotiv. ja sam u početku imao dojam da je čovjek malo čudan i that's it. takve stvarno nije u redu zaebavat. ali u biti počeo je sam sebe zaebavat, i na svaku svoju nesuvislu izjavu nastavljao je još nesuvislijom. fakat je djelovalo više ko da on zaebava nas a ne mi njega. pa nije se valjda bezeze proširila po mitriju sumnja da je sve fejkano?
meni smeta što se sad tu optužuje, drži nekakve moralne lekcije i sl.
admini nemojte se ljutit ali mislim da tu vašu nabrijanost ne opravdava naša zajebancija, jer ona ne traje od jutros. da je stvarno toliko smetalo, i da ste stvarno bili toliko zabrinuti za njega, bili bi i prije lockali thread, jer deveta stranica spomenutog threada se ipak nije odjednom stvorila.
dok je bilo zabavno, bilo je zabavno, ali nemojmo sad to poricat

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2004 02:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je zabavno vama, nama nije (priznajem, prvih 5-6 postova i jest, jer su bili izbezumljujuce blesavi)...a da nismo bas takvi policajci, dokazuje to sto smo dosta dugo pustili da se to produzi, jer je, ocito, vama bilo zabavno (a sto da vam kvarimo zabavu i skacemo odmah na svaki drek....sad svi znamo koliko drek smrdi kad ga ima puno).

drek/ili zabava/ su privedeni kraju kada su prema nasem sudu prevrsili svaku mjeru onoga sto zelimo da se nalazi/desava na mi3-ju.

nema moralnih prodika, ali je barem jasno sto nikako ne zelimo na mi3-ju. pretpostavljam da vecina to isto tako ne zeli. mi3 je prvenstveno zamisljen kao dizajn komjuniti na kojem cemo razmjenjivati odredjena znanja i iskustva.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 18.06.2004 02:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
bilo je zabavno vama, nama nije (priznajem, prvih 5-6 postova i jest, jer su bili izbezumljujuce blesavi)...a da nismo bas takvi policajci, dokazuje to sto smo dosta dugo pustili da se to produzi, jer je, ocito, vama bilo zabavno (a sto da vam kvarimo zabavu i skacemo odmah na svaki drek....sad svi znamo koliko drek smrdi kad ga ima puno).

drek/ili zabava/ su privedeni kraju kada su prema nasem sudu prevrsili svaku mjeru onoga sto zelimo da se nalazi/desava na mi3-ju.

nema moralnih prodika, ali je barem jasno sto nikako ne zelimo na mi3-ju. pretpostavljam da vecina to isto tako ne zeli. mi3 je prvenstveno zamisljen kao dizajn komjuniti na kojem cemo razmjenjivati odredjena znanja i iskustva.

agreed with that Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2004 02:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Predlažem da svi malo olabavimo i da se ne osjećamo uzvišeno zato kaj smo logirani prije nekih koji tek stižu. - ne znam, tak mi se to sve čini, možda nisam u pravu. Ispast će da admini bannaju ljude ne zbog njihova ponašanja kao takvog, već zbog ponašanja koje u tom čovjeku izazovu postojeći članovi. i...


1. nitko se. mislim, ne osjeca uzvisenim jer se rego prije nekog drugog...ali gotovo nitko dosad nije uletio ko mazga u kiosk....(pretpostavljam da se, kad uletis na neki novi forum, i ti prije pomalo upoznas s okolinom....sumnjam da pustis par kila bloga za dobardan)

2. svatko je sam odgovoran za svoje ponasanje...ostalo su sve ikskjuzi

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
g-style



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 89
Location: bG

PostPosted: 18.06.2004 04:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi previshe ste grubi prema mc-ju...
on je pocetnik i kao i svako od nas nije se naucen rodio... ja sam rip-ovao tudje sajtove u 2 navrata i nakon veeelikihhh kritika u kojima je i blackduke ucestvovao sam shvatio da od ripovanja nema leba.
decko se trudi (mozda i previshe za moj ukus) i treba ga podsticati... ne mozete da ocekujete da uradi neshto shto ce vam se svideti kada ste lepo videli da josh nije shvatio da se sa mspaintom ne moze raditi dizajn. kritikujte ga, ali nemojte da decko omrzi dizajn...treba nam konkurencija koja ce nas ciniti boljim dizajnerima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 18.06.2004 06:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a da damo dechku drugu shansu i pustite ga natrag ? eto, da mene ne bi osobno pekla savjest spreman sam mu prepustit svoje so-called "stranice", ma i izbrisat ću svoje samo da ne ispada da je nekaj tu iskopirano...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 18.06.2004 07:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jebesh sve, MC cara za admina! Smile

jes, sad se šalim, al ne za ono prije. mislim, nek lik posta nadobudno svoje radove, ko ne želi ne mora pratit, a i vidi se da uzima kritike u obzir i pokušava popravit stvari (koliko se to da ofkorz).

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 18.06.2004 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
a da damo dechku drugu shansu i pustite ga natrag ? eto, da mene ne bi osobno pekla savjest spreman sam mu prepustit svoje so-called "stranice", ma i izbrisat ću svoje samo da ne ispada da je nekaj tu iskopirano...


nisam ništa komentiro ni ovdje ni na "vaše web stranice" jer imam iskustava s takvim, no...
otpadnik kaj si stvarno maknuo stranicu s neta...? ("The page cannot be displayed" Smile)

a što se tiće MC-a neznam što da kažem, uglavnom umjesto da uči od vas koji imate puno iskustva i talenta on vam sere .... meni je drago što mogu i samo gledat vaše radove i iz toga mogu puno naučit Very Happy.....

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.06.2004 08:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I onda netko kaze da Jerry Springer ne moze rijesiti neku konfuziju. Smile
Puno se stvari reklo i eto ne znam sto bih nadodao. Let's not make fun on his acc any more (barem ne na tom nivou koji je bio).

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 08.01.2007 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto dosadno mi Smile a vidim nitko nije postao u ovi tropic od 06/2004 Very Happy zadnji filc! AD 2004. bar ni nitko nemre reći da sam offtopic.
kopam nešto pa naiđoh na: sljedeće . čo'ek sam sebi daje dozvole,...errrrrm kad bi ja mogo sebi tako za kredit...

o tempora, o mores......
Brick wall


btw: jel se ko oženijo i dobijo djecu in d mintajm Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 09.01.2007 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daje dozvole? A zašto je onda rekao "obaviještavamo Vas da nemožete koristiti naše podatke..."

Haha, nisam znao da je bio dio "design is" wallpaper hype-a
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sonam



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 92
Location: <?php between ?>

PostPosted: 09.01.2007 04:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
sad mi je bed kaj sam zbog takve gluposti otvorio ovaj još gljuplji forum, al jebga, onaj bio zaključan.... može se ovo sve deletat?


Ma zasto, nek se vidi istina...

Sonam

_________________
Q: Should I stay, should I go?
A: Yes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 09.01.2007 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:

btw: jel se ko oženijo i dobijo djecu in d mintajm Laughing


jesam ja! i oženio se i dobio dijete! a sad za 2 tjedna stiže još jedno! wheeee!

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 13.01.2007 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:


jesam ja! i oženio se i dobio dijete! a sad za 2 tjedna stiže još jedno! wheeee!


ajde bar netko... .Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.01.2007 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moje dijete ce jos malo na fax, jel' vrijedi? Laughing

a sto je s tobom klikeru? jesil' se razmnozio?? Very Happy

drushtveni: bravo! cestitke! Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 17.07.2007 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
moje dijete ce jos malo na fax, jel' vrijedi? Laughing

a sto je s tobom klikeru? jesil' se razmnozio?? Very Happy

drushtveni: bravo! cestitke! Cool


fala fala! prvi malac harambaši okolo ko veliki, a i drugi bi mogo uskoro prohodat.
2 mozga -> 2x veće šanse za napravit s*anje. Very Happy

eh.. to su bila vremena.. kad smo flejmali posejdona, a on zauzvrat ripao naše sajtove...

zna neko di je MC_Poseidon? jel još radi sajtove??? Razz

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 17.07.2007 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
keye wrote:
moje dijete ce jos malo na fax, jel' vrijedi? Laughing

a sto je s tobom klikeru? jesil' se razmnozio?? Very Happy

drushtveni: bravo! cestitke! Cool


fala fala! prvi malac harambaši okolo ko veliki, a i drugi bi mogo uskoro prohodat.
2 mozga -> 2x veće šanse za napravit s*anje. Very Happy

eh.. to su bila vremena.. kad smo flejmali posejdona, a on zauzvrat ripao naše sajtove...

zna neko di je MC_Poseidon? jel još radi sajtove??? Razz


Ugnjezdio se na svom sajtiću mcville.net (za koji se priča da nije ripoff Shocked ) i sada zamara ljude za intervjue. Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 17.07.2007 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da je bila furka pljuvati po Posejdonu no vremena su se promijenila. Bio bi red da ipak priznamo napredak ,a ne napamet pljujemo sve što netko napravi bez ikakve valorizacije.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group