Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iPhone ROX! (not)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 18.07.2007 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maddoxov review
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=iphone

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 18.07.2007 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj maddox nije bas stabilna osoba, ali prica istinu na svoj vulgaran nacin.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 18.07.2007 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tja, maddox, kao ni većina hard-core protivnika iphonea, nije zamjetio najbitniju stvar - kvantni skok u razvoju UI-a... no, to ionako nitko od njega ni ne očekuje.

živo me zanima kako će svi ovi komentari zvučati za godinu-dvije. možda kao i komentari prvih serija ipoda?
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 18.07.2007 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

žalosno je kad netko toliko štuje mašinu, ma koliko god dobra ona bila..

Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.07.2007 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:
žalosno je kad netko toliko štuje mašinu, ma koliko god dobra ona bila..

Confused


Moram se opet malo ubaciti ... Smile

ovaj sajt je uglavnom kao nastanjen nekakvim dizajnerima, programerima, primjenjenim umjetnicima i sličnim manje-više kreativnim pojedincima ... To je kasta koja bi trebala cijeniti i uživati u takvim stvarima, u dizajnu, izvedbi, ideji, dovršenosti, materijalima, detaljima...

...i sad meni nije jasno kako brdo tih takvih blago maknutih tipova kurca ne kuži što je dobar dizajn, ne cijeni lucidnost i genijalnost apopleovih (u ovom slučaju) dizajnera. Ako vi svi koji pljucate po dobroj izvedbi i dizajnu stvarno tako mislite, totalka ste falili profesiju ... ako pljucate reda radi, onda ajd neka vas vječno nezadovoljnih ...

Ima masa sitnica koja pomalo smetaju (i koja će ne sumnjam biti ispravljena updejtovima i novim verzija ... to je biznis ljudi, netko mora imati razloga kupiti novu verziju) ... al stvar je toliko bolje dizajnirana i napravljena (gui, taktilnost, materijali, ideje) od svega ostalog u žanru da stvarno treba biti malo oduzet ili ograničen pa to ne viditi ...

... ja se ne mogu ne diviti ljudima koji su to odradili, kad vidim toliko drugih osrednjih i nedorečenih proizvoda ...

peace

G.
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 18.07.2007 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@grzzi,
potpisujem!

i dodajem:
- nisu mi jasni motivi momka koji sebe naziva jesus christ. i sto tocno zeli postici...
- early adopters (narocito kod apple-a) su skoro uvek zajebana-ish strana.
- svi mobiteli bi hteli biti iphone kad odrastu. (ne ulazeci u sitnice tipa edge ili ne, mms, video). koncept je "next generation" za ostale, "present" za apple. sa svim negativnostima koje to pionirstvo nosi.
- apple ima viziju i to ne mogu ni J.C. ni maddox opvrgnuti pisuci gluposti. mislim nokia e70; monstrum od neukusnosti!!!!
-necu vise, mada mogu....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
dicky-world



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 51

PostPosted: 18.07.2007 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo mozda da se i ja ukljucim u raspravu.....iPhone je definitivno vrhunac, vrhunaca....jos samo da izmisle teleporter i mogu mirno umrijeti. By the way, evo kako je priča počela....iPhone sam imala u rukama dva dana nakon što je počela prodaja u americi...naravno znali smo da ovdje neće raditi ali ljubav prema jabuci i naravno znatiželja su prevladali te je on lagano doputovao u zagreb.

Naravno lijepo smo ga upalili i ono velika zemaljska kugla na displayu nije nam dala da uđemo dalje u meni....dakle, ne samo da ne možeš telefonirati, vec ne možeš ući ni u meni.....našoj tuzi nije bilo kraja.
Mogli smo se samo diviti kvaliteti displaya i materijalu od kojeg je izrađen....to je stvarno nestvarno...predivno....uzitak do kraja. Čista elegancija i ekstaza..!!!

Naravno od početnog šoka nismo par dana spavali no znatiželja nas je odvela na taj dragi naš svagdašnji google...i krenuli smo u potragu za informacijama.....Naravno saznala sam puno lipih stvari..kako ga se aktivira preko itunes-a, i kako se tek tada otvori i meni i mnogo drugih tehničkih podataka...ali mene je interesiralo samo jedno....kako ga otključati.....pa barem da vidimo nesto od tog famoznog menija.....nakon desetak dana...mojoj sreci nije bilo kraja....frend mi je poslao mail sa linkom...unlock iphone...
Nisam mogla vjerovati da je to moguće nakon samo deset dana....ali bilo je....famozni DVD John, nemam pojma tko je to uspio je probiti itunes-ovu zastitu i covjek je uspio otvoriti meni....ali samo meni...i dalje nije bilo moguce telefonirati jer je sim i dalje zaključan.
Ali moje srce je dobilo satisfakciju..uspjela sam ga otključati...ma bilo je tu raznih sitnica..skini ovaj program, pa neki serveri...pa upisi adresu...pa code...pa sto cuda i nakon otprilike tri sata...on je rekao predajem se....evo udi u meni...e sad ne znam jel je od muke ili sam ga ja stvarno uspjela ga otključati......!!!

E sad dolazi najljepsi dio priče....meni...jednostavno savrsenstvo....dvd John tvrdi da bi trebao raditi Wi_Fi...ali to jos nismo dokučili kako....no sve ostalo...od fotića koji je preko cijelog displaya...preko imenika, videa, fotki....samo da napomenem to su pravih 2megapixla kamere....fotke su jednostavno savrsene...ne mogu se uopće uspoređivati sa drugim 2 megapixla telefonima..jednostavno savrsenstvo.....

I dalje surfamo po googlu nadajuci se da ce probiti i zastitu za sim....no vjerujem da ce to potrajati....svejedno....jos mi imamo puno zganaca za pojesti kako bi iphone dosao u hr...naravno pitanje je i kako ce se fomirati paketi u hr.....u americi svi imaju flat rate internet...a najjeftiniji paket je 60 dolara....to je za nase standarde puno....ne zna se jos ni koji operator ce ga dobiti....u njemačkoj je dobio t-mobile, u engleskoj vodafone....e sad tko ce kod nas uzeti svoj dio kolača to ćemo jos vidjeti.
Ljudi hajde nemojte pljuvati po necemu sto neznate i niste vidjeli...iphone je stvarno zasluzio sve pohvale i svima bih ga preporučila.....

Za kraj jedino mogu reci... iphone je definitno revolucija...nista vise nece biti isto kad on dođe u hr.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.07.2007 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako vam se jebeno da trositi toliko rijeci....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 18.07.2007 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
kako vam se jebeno da trositi toliko rijeci....


heh Wink

to ti je apple; izaziva masu emocija.... posle ljudi ne mogu prestati pisati.....

vidis, cura ima mobitel od 600 dolara koji jos i nije mobitel....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.07.2007 00:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
4thshadow wrote:
kako vam se jebeno da trositi toliko rijeci....


heh Wink

to ti je apple; izaziva masu emocija.... posle ljudi ne mogu prestati pisati.....

vidis, cura ima mobitel od 600 dolara koji jos i nije mobitel....


e, to su pravi entuzijasti Smile

G.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.07.2007 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
4thshadow wrote:
kako vam se jebeno da trositi toliko rijeci....


heh :wink:

to ti je apple; izaziva masu emocija....


bit ce da sam stvarno prokleto hladna kucka - moj apple nije izazvao toliko emocija (a dobro mi radit na njemu)...

btw, idite se kupat ljudi, ili tusirat ako niste na moru/rijeci/jezeru...uglavnom - oladite jaja malo, ....

Last edited by 4thshadow on 19.07.2007 07:26; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 19.07.2007 07:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
bit ce da sam stvarno prokleto hladna kucka



you wish... :wink

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.07.2007 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
koskar wrote:
4thshadow wrote:
kako vam se jebeno da trositi toliko rijeci....


heh Wink

to ti je apple; izaziva masu emocija....


bit ce da sam stvarno prokleto hladna kucka - moj apple nije izazvao toliko emocija (a dobro mi radit na njemu)...

btw, idite se kupat ljudi, ili tusirat ako niste na moru/rijeci/jezeru...uglavnom - oladite jaja malo, ....


evo još ovaj i sljedeći tjedan i ne izlazim iz mora bar 15 dana Cool

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 19.07.2007 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@koskar
- nisu mi jasni motivi momka koji sebe naziva jesus christ. i sto tocno zeli postici...
ktbk Twisted Evil
- svi mobiteli bi hteli biti iphone kad odrastu. (ne ulazeci u sitnice tipa edge ili ne, mms, video).
...biti ili nebiti, zivot i smrt Laughing
- apple ima viziju i to ne mogu ni J.C. ni maddox opvrgnuti pisuci gluposti. mislim nokia e70; monstrum od neukusnosti!!!!
J.C. - LOL, mislim da su inicijali J.F.K. , mozda kad gledas sa meka drugacije pise Laughing
-necu vise, mada mogu....
bolje nemoj, rekla si i previse Cool

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 19.07.2007 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BTW nokijina E serija je business klasa mobitela i nemoze se strpati u istu kategoriju kao igracka poput iPhonea.
ljudi (poput mene) kojima mobitel sluzi kao produzetak racunala na kojem rade imaju mobitel najcesce iz te E serije mobitela.

zivjela nokia Wink

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dicky-world



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 51

PostPosted: 19.07.2007 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IPhone nije moj.....ali voljela bih da je.......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 19.07.2007 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
@koskar
- nisu mi jasni motivi momka koji sebe naziva jesus christ. i sto tocno zeli postici...
ktbk Twisted Evil
- svi mobiteli bi hteli biti iphone kad odrastu. (ne ulazeci u sitnice tipa edge ili ne, mms, video).
...biti ili nebiti, zivot i smrt Laughing
- apple ima viziju i to ne mogu ni J.C. ni maddox opvrgnuti pisuci gluposti. mislim nokia e70; monstrum od neukusnosti!!!!
J.C. - LOL, mislim da su inicijali J.F.K. , mozda kad gledas sa meka drugacije pise Laughing
-necu vise, mada mogu....
bolje nemoj, rekla si i previse Cool


JFK,
de, sjasi majke ti.....
pun mi te je qratz vise....
jos i flood-iras forum...

nisam rekla, vec reka ili reko ili rekao...
p.s. koristio sam JC, jer mi je tako doslo, a i verujem u itnteligenciju publike ovog foruma i znam da su svi skuzili.... a sad, kao sto rekoh, dismount, please

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 19.07.2007 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dicky-world wrote:
IPhone nije moj.....ali voljela bih da je.......


i ja Wink
ipak cu pricekati success story o kompletnom otkljucavanju i/ili Rev.A iPhone Wink

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 19.07.2007 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

*JFK-u je dosta i sjasio je sa kokosar-a

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.07.2007 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
BTW nokijina E serija je business klasa mobitela i nemoze se strpati u istu kategoriju kao igracka poput iPhonea.
ljudi (poput mene) kojima mobitel sluzi kao produzetak racunala na kojem rade imaju mobitel najcesce iz te E serije mobitela.

zivjela nokia Wink


nokia is sooo last year Twisted Evil

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 19.07.2007 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:

moj apple nije izazvao toliko emocija (a dobro mi radit na njemu)...

šta je i normalno..

grzzi wrote:

ovaj sajt je uglavnom kao nastanjen nekakvim dizajnerima, programerima, primjenjenim umjetnicima i sličnim manje-više kreativnim pojedincima ... To je kasta koja bi trebala cijeniti i uživati u takvim stvarima, u dizajnu, izvedbi, ideji, dovršenosti, materijalima, detaljima...

...i sad meni nije jasno kako brdo tih takvih blago maknutih tipova kurca ne kuži što je dobar dizajn, ne cijeni lucidnost i genijalnost apopleovih (u ovom slučaju) dizajnera. Ako vi svi koji pljucate po dobroj izvedbi i dizajnu stvarno tako mislite, totalka ste falili profesiju ... ako pljucate reda radi, onda ajd neka vas vječno nezadovoljnih ...


kasta, a ne gadgetarska sekta..
ne pljucam po dobroj izvedbi i dizajnu. iPhone mi je zakon ( mozda ga i kupim), al mu se sigurno necu klanjat kao zlatnom teletu..

peace
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.07.2007 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:


kasta, a ne gadgetarska sekta..
ne pljucam po dobroj izvedbi i dizajnu. iPhone mi je zakon ( mozda ga i kupim), al mu se sigurno necu klanjat kao zlatnom teletu..

peace


meni je to sve samo alat, al dobar dizajn je vrijedan neke priče na dizajnerskom forumu ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 19.07.2007 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
meni je to sve samo alat, al dobar dizajn je vrijedan neke priče na dizajnerskom forumu ...

slazem se Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 19.07.2007 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to nije alat, to je igracka.

kako ameri kazu, iPod sa sim karticom.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.07.2007 16:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
to nije alat, to je igracka.

tja, kreativnoj osobi i igračka može biti alat...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group