Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dva nova

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 16.07.2007 16:37    Post subject: dva nova Add user to your forum ignore list Reply with quote

Članovi studija Virovitica online www.virovitica.info dovršili dva sitea:
1. Službene stranice grada Virovitice (http://www.virovitica.hr)
2. Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica (http://knjiznicavirovitica.hr)

Prokomentirajte, dajte sugestije, samo nemojte baš pljuvat bez argumenata...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 16.07.2007 17:12    Post subject: site Add user to your forum ignore list Reply with quote

I jedna i druga su mi super.
Druga mi je draža malo. Samo sam bacio oko na kod, ali neću to komentirat.
Dizajn mi je OK, simple, pregledno, skladno, Flash (i like) itd.....

Nice...

Želiš komentar na nešto specifično?

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 16.07.2007 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala falco.. kod ne moraš ni komentirat.. rađeno je na brzinu... mojoj greškom...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 16.07.2007 19:12    Post subject: Reply with quote

super su stranice... samo mi se hoveri ne sviđaju od navigacija... ostalo perfecto... Cool
Back to top
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 16.07.2007 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vrlo lijepo, jedino bi izostavio flash navigaciju jer mi se cini nepotrebna u oba slucaja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 16.07.2007 22:04    Post subject: site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:
vrlo lijepo, jedino bi izostavio flash navigaciju jer mi se cini nepotrebna u oba slucaja.


Flash nikad nije nepotreban, jesi čua Exclamation , he he....

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 16.07.2007 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Flash nikad nije nepotreban, jesi čua, he he...

Tema za diskusiju Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 16.07.2007 22:40    Post subject: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shame on you

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 16.07.2007 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam ljubitelj Flasha, ali ovdje u meniju se nista posebno nije dobilo sa njime.
Header to ok, ali meni nema posebnih efekata koji bi ga opravdali (s obzirom da je stranica html)

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 17.07.2007 08:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cisto, jednostavno i pregledno, flash navigacija je nepotrebna u ovom slucaju, ali dobro...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 17.07.2007 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na drugom sajtu je flash nekako višak i navigacija mi je na nezgodnom mjestu

prvi sajt mi je odličan - pravo osvježenje među dosadno složenim gradskim portalima

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.07.2007 02:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fino i uredno...

Na gradskom siteu ne bi škodio umjereniji line-height na naslovima.

Na "knjižnici" nikako ne ide serifni font koji ima wobbl efekt. Također, predivne obrise grada u footeru i tiny little label "virovitica online" unakazio je onaj ružni "potpis" design u nekom kurzivu... bljak. Nakon što se riješite te riječi "design", poravnajte logotip s desne strane da prati liniju layouta iznad sebe... znači nekih 35-40 px ulijevo. jesam već rekao da obrisi grada rulaju?

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2007 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije lose, ali zasto na virovitici.hr nestaju linkovi na hover? Zaboravim kaj sam htio kliknut Very Happy

Code:

http://www.virovitica.hr/1000/5926


Zasto 1000/broj/ stavi naslov clanka u url ovo nema smisla kad si vec isao na rewrite.

Meni je presareno, rijesi se tablica i inline cssa.

Knjiznica mi je ljepsa.

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
matthew



Joined: 14 Feb 2006
Posts: 67
Location: Virovitica

PostPosted: 19.07.2007 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Na "knjižnici" nikako ne ide serifni font koji ima wobbl efekt.


Što je to "wobbl efekt"!? Embarassed

maratz wrote:
Nakon što se riješite te riječi "design", poravnajte logotip s desne strane da prati liniju layouta iznad sebe... znači nekih 35-40 px ulijevo.


done Very Happy

r3dsc0rpi0n wrote:
Meni je presareno...


Radi se o tome da su te četiri boje grada definirane, i morali smo se njih držati... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group