Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
AIR!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mozes



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 62
Location: zagreb , croatia

PostPosted: 19.07.2007 09:38    Post subject: AIR! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako kaže Robert Zadravec Beli, alfa i omega Kormoran toursa, tvrtke zaslužne za dovođenje Groove Armade i Aira u Zagreb: "Poštovani konzumenti masovne kulture,
Obavještavamo vas da je koncert grupe Air u petak, 20. srpnja 2007., zbog tehničkih problema (ma što to značilo) prebačen sa Šalate u veliko dvorište stare tvornice Jedinstvo, Trnjanski nasip bb (pokraj Močvare). Vrata se otvaraju u 20:00. Koncert počinje u 21:30."

_________________
www.respektradiokollektiv.com
respektradioshow_mondays_ 18-19h_radiostudent_100.5mhz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.07.2007 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma, nabijem ja kormoran tours, zagrebačke promotore i logiku.

neću otić, iz principa.
ako su mofo šaban bajramović, nina badrić, vanna i ostali polupizdeki mogli gostovat u lisinskom, zašto ne može air? ne očekuje valjda netko da ljudi đuskaju na tom koncertu? ili air jednostavno ne odgovara zg "kulturnoj" kremi?

na šalatu bih možda i otišao (usprkos standardnoj katastrofi od zvuka na tribinama), no u jedinstvo neću.

uf.

budem si pustio bootleg "live at hollywood bowl" da se malo smirim...
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 19.07.2007 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje i to neg šalata...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 19.07.2007 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

na šalatu bih možda i otišao (usprkos standardnoj katastrofi od zvuka na tribinama), no u jedinstvo neću.


Nemam namjeru komentirat AIR kao AIR vec kvalitetu zvuka na ZG koncertima... Uglavnom ne sjecam se kad sam bio na koncertu da je zvuk bio mrak. Jedino u KSETu na GrandMothers of Invention. Ovo ostalo u zadnje vrijeme katastrofa... Pa ko slaze to ozvucenje... Ko kupuje te zvucnike. Joe Zawinul u Tvornici uzas, Let 3 u jedinstvu jos veci uzas, Mothers i Rambo u Aquariusu uzas... Da ne spominjem jos neke druge prostore. Ne kuzim zakaj to kod nas ne funkcionira. Ono, dam 200 kn za upad a dobijem bananu....
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.07.2007 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
Nemam namjeru komentirat AIR kao AIR vec kvalitetu zvuka na ZG koncertima... Uglavnom ne sjecam se kad sam bio na koncertu da je zvuk bio mrak. Jedino u KSETu na GrandMothers of Invention. Ovo ostalo u zadnje vrijeme katastrofa... Pa ko slaze to ozvucenje... Ko kupuje te zvucnike. Joe Zawinul u Tvornici uzas, Let 3 u jedinstvu jos veci uzas, Mothers i Rambo u Aquariusu uzas... Da ne spominjem jos neke druge prostore. Ne kuzim zakaj to kod nas ne funkcionira. Ono, dam 200 kn za upad a dobijem bananu....

amen.

vjerojatno najveće zlo u zg-u je dom sportova... tamo su čak i ultraiskusnjare dream theater zvučali loše.
šalata i tvornica su banana (premda su i faithless i asian dub foundation zvučali pristojno u tvornici, no na oba koncerta je štekala klimatizacija), pauk ima ozbiljnih problema s rezonancijama (pogotovo na partijima), u aquariusu ne znam jel lošije unutra ili na terasi...

nekako mi kao najbolji zvuk u pamćenju stoji ltj bukem u staroj klaonici.
e, i parti iz ove godine - mr.c u otv-u. jako ugodno iznenađenje...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.07.2007 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tehcnicki problemi = vjerojatno prodan premali broj ulaznica da bi šalata bila isplativa.

Volio bi čuti Air uživo, ali u jedinstvo ne idem.

BTW, bio na KoRn-u na šalati sad kad su bili, zvuk koma Sad
Prodalo se 1200 karata navodno, šalata izgledala kao pustinja.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 19.07.2007 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

BTW, bio na KoRn-u na šalati sad kad su bili, zvuk koma Sad
Prodalo se 1200 karata navodno, šalata izgledala kao pustinja.


Ma koncert je bio bas onakav kakav i treba, a ljudi je bilo sasvim dovoljno, samo su se malo zgurali naprijed pa je izgledalo prazno iza Laughing

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 19.07.2007 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jbga, Air moram vidit jer mi je Moon Safari obilježio period života. Sa ili bez zvučnika....brijem da će mi bit svejedno. Budem si sredio stereo i rezonancu u glavi by myself. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2007 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dise karta moze kupiti?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 20.07.2007 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

crko mi entuzijazam.

idem svejedno. nada (ona kuuurva!) ipak zadnja umire. zatuce je inat negdje pred kraj.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mozes



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 62
Location: zagreb , croatia

PostPosted: 20.07.2007 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Obavijest organizatora glasi: "Danasnji koncert grupe Air u dvoristu tvornice Jedinstvo odgadja se zbog tehnickih problema. Naime, kamion sa opremom koji je putovao iz Atene za Zagreb zapeo je u Rumunjskoj gdje je zabranjen promet sleperima do 20 sati navecer zbog velikih vrucina uslijed kojih se otapa asfalt na cestama. Iz tog razloga se koncert grupe Air ne moze odrzati te se odgadja do prve sljedece prilike kad je band na europskoj turneji - najvjerojatnije vec ove zime".

_________________
www.respektradiokollektiv.com
respektradioshow_mondays_ 18-19h_radiostudent_100.5mhz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.07.2007 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozes wrote:
Obavijest organizatora glasi: "Danasnji koncert grupe Air u dvoristu tvornice Jedinstvo odgadja se zbog tehnickih problema. Naime, kamion sa opremom koji je putovao iz Atene za Zagreb zapeo je u Rumunjskoj gdje je zabranjen promet sleperima do 20 sati navecer zbog velikih vrucina uslijed kojih se otapa asfalt na cestama. Iz tog razloga se koncert grupe Air ne moze odrzati te se odgadja do prve sljedece prilike kad je band na europskoj turneji - najvjerojatnije vec ove zime".

nije mi jasno zasto bi kamion iz atene isao preko rumunjske Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 20.07.2007 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozes wrote:
Iz tog razloga se koncert grupe Air ne moze odrzati te se odgadja do prve sljedece prilike kad je band na europskoj turneji - najvjerojatnije vec ove zime".

he, he... kul.

bolje i tvornica nego šalata ili jedinstvo. a, ionako mi je večeras deadline, pa sam malkoc razjeban...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 20.07.2007 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Obavijest organizatora wrote:
Danasnji koncert grupe Air u dvoristu tvornice Jedinstvo odgadja se zbog tehnickih problema. Naime, nismo prodali dovoljno ulaznica. Mozda na zimu bude vise srece.

Fixed.
Razz

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 20.07.2007 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šta kod nas nema zvučnika i pojačala?
omg, stvarno smo banana država...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 21.07.2007 02:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd, barem su vratili pare... (jadno je koliko me to zacudilo...)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 21.07.2007 10:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dream theater je dobro odradio posao, dom sportova odzvanja abnormalno, nema razglasa koji moze to rijesiti. nije to dvorana za koncerte i bok.
bio sam i na kornu, zvuk je imho bio skroz dobar. zvucali su mi bolje nego sto sam ocekivao, imam par njihovih lajvova, to zvuci grozno.
negoc, kak je groove armada zvucala? koliko je ljudi bilo? to je isto bilo prebaceno u tvornicu?

@kliker
ima zvucnika i pojacala, nema ljudi bas koji znaju radit.

@4thshadow
aj bar je to fer ispalo. se sjecate one metallice na velikogorickom stadionu? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 21.07.2007 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:

negoc, kak je groove armada zvucala? koliko je ljudi bilo? to je isto bilo prebaceno u tvornicu?


nepotrebno ultra prenabrijani basevi... sveukupni dojam: kalo srednjoskolski tulum(cic). Dobro je to sto sam isla bez ikakvih ocekivanja i odbila nista. Fer.


.cdr wrote:
@4thshadow
aj bar je to fer ispalo. se sjecate one metallice na velikogorickom stadionu? :lol:


je, dio zamijenila sam za My bloody Valentine/ Isn't Anything :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group