Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
GRAY WORLDWIDE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 13:48    Post subject: GRAY WORLDWIDE Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima!
Prijavio sam se za mjesto grafičkog dizajnera i ušao u uži krug, pa me zanima kako je tamo? Ekipa, atmosfera.. Znam da će biti puno posla što mi ne pada loše jer obožavam radit svoj posao.
To bi mi bio prvi put da radim u agenciji.
Uglavnom, bilo kakav komentar je dobrodošao.

Hvala i pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 09.08.2007 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa cuj, nekada su bili najjaca agencija u HR, no danas su jaaako pali.. Izgubili su najjaceg klijenta, VIP, a cuo sam i da je bilo neke muljaze s lovom... Neko je bunario a nije smio... Uglavnom nisu vise sto su bili... al ko zna...
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sam nešto slično tomu čuo, no to mi ne predstavlja neki problem. Bitno mi je da je atmosfera OK - posla će biti ovako i onako.
U sadašnjoj firmi mi je ekipa predobra i jako je ugodno raditi samo što se firma seli daleko..predaleko.

Pa... time to move on..

Možda neki savjeti vezani uz reklamne agencije ako već neznate nešto konkretno o GRAY-u?

thnx
Back to top
View user's profile Send private message
igorbujas



Joined: 25 May 2007
Posts: 11
Location: Zagreb

PostPosted: 09.08.2007 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa, što se tiče greya, frendica je nekad radila tamo kao grafička dizajnerica....kaže da je bilo pun k... posla, ali i da je naučila puno (ali kao što kaže bond, to je bilo nekad)...a što se tiče agencija, to je manje-više svugdje isto -> ok lova, ali od jutra do mraka...s druge strane, iskustvo i rad s velikim klijentima...al će te žena mrzit! Wink

sretno

I.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm da...hvala na odgovoru...
Ustvari vrijeme će mi i biti najveći problem jer ga sada imam premalo - a radim do 16:00 Smile)
Ali sam se spreman žrtvovati, nije u tome problem, samo mi je jako bitno u poslu da je radna atmosfera kolko tolko ugodna - da mi šef ne šeće iza leđa ko gestapo i zabranjuje razgovor, slušanje glazbe i te stvari.. da se ne osjećam ko u zatvoru - jer to jebeno ubija kreativnost/produktivnost.

ah..guess I'll see for my self Wink
Back to top
View user's profile Send private message
igorbujas



Joined: 25 May 2007
Posts: 11
Location: Zagreb

PostPosted: 09.08.2007 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ti odgovaram s posla Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))
agencija ofkors
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked hehehe
znači do pol9 je standard vrijeme? damn...... a jebiga za neke stvari se valjda da potrudit kaj ne?
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E Igor, pretpostavljam da si prije agencije radio kao dizajner vulgaris? Smile
Jel ful bed promjena kak vele? Tj. što ti je predstavljalo najveće probleme u tim trenutcima prelaska/adaptacije? tek tolko da se pripremim... psihički..
Puno bi mi pomogao..
Thnx
Back to top
View user's profile Send private message
igorbujas



Joined: 25 May 2007
Posts: 11
Location: Zagreb

PostPosted: 09.08.2007 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa, meni konkretno, to kaj sam morao na neki način zanemariti privatni život...što je fakat zajeb..jer iako nam je posao koji radimo (barem mi na ovom forumu) i svojevrstan hobi, i ja stvarno volim svoj posao, ali u krajnju ruku, to je ipak samo ono što moraš odraditi da platiš račune i sl.

radiš da živiš, a ne obratno (čast izuzecima)

meni je ovo prva agencija u kojoj radim, ali kolege su regrutirane iz agencija kao unex, bružić, digitel i sl...i kažu da se, manje-više, svugdje puuuno radi.

al s druge strane, činjenica je da ak izdržiš 6mj - godinu dana u greyu, to će ti otvoriti puno vrata...

nemaš kaj izgubit, stavi na vagu i odluči

_________________
I don't have a drinking problem, cept when I can't get a drink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 09.08.2007 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da..toga sam se i bojao - da mi posao totalno ne pojede privatan život.
I upravo zbog tog radnog vremena mi je JAKO bitna radna atmosfera i ljudi.
Ma uostalom nema veze, ne želim cijeli život smrdit po malim firmama kad znam da mogu puno više.

Probat ću u svakom slučaju - samo ne kužim jednu stvar:

Bio sam na razgovoru u Grey-u prošli tjedan i rekli su mi kao sve super, sviđaju nam se radovi, u užem ste krugu - sa još jednim ili dva čovjeka - poslat ćemo Vam zadatak, javite nam se u ponedjeljak.
Javim se ali nisu poslali ništa do danas pa sam ih nazvao - rekli su da su u velikoj gužvi. Mislim OK shvaćam to ali ipak je to sve skupa malo neprofesionalno. Sad sam već tjedan dana na iglama i svaki put vele danas ćemo. To nije u redu.

Jeli to tako sa svim agencijama ili su samo ovi malo neozbiljno shvatili moju prijavu? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group