Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gdje bih mogao naci freebiese za montazu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 20.08.2007 10:15    Post subject: Gdje bih mogao naci freebiese za montazu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima,

trebao bih sloziti jedan VRLO primitivan filmic, gdje se kompici i ja spustamo sa sljemena pa mi treba slijedece

1. intro sa starih kino filmova, "krug koji odbrojava" od 5-0 ili od 10-0 sekundi do samog pocetka

2. zvuk, ajme ovo ce biti tesko objasniti Smile - ton koji se dobije brzim premotavanjem kazete unatrag, to ekipa cesto koristi na pocetku glazbenih trackova. to traje samo sekundu ili malo duze i onda pocinje stvar

Thanx unaprijed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 20.08.2007 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da,

bilo bi jako zgodno da mi netko predlozi free soft za pretvaranje 3gpp filmica s mog SonyEricssona u naki format s kojim Avid radi

thanx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 22.08.2007 08:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... delas montazu u avidu a ne znas napravit odbrojavanje u AFX?... to je ko da ides igrat nogomet a noge nemas Smile
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 22.08.2007 08:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u stvari .. oprosti .. bezobrazno je bilo to gore napisano .... ajmo ovak:

zemi papir i nacrtaj krug (onak lijepo kak je na filmovima) .. poslikaj 5 4 3 2 1 .. nadrobi gore "ULTRA FILM DELUXE GRAIN SCRATCH" efektushu .. i valjda bu nekaj izaslo iz toga... nemoj sad samo pitat "koliko frejmova da bude koji broj?"Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 22.08.2007 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam imo sonyericssona do nekidan i ovaj converter mi je odlicno funkcionirao, full verzija, jako brzo obavlja ....a treba samo 2 gumba stisnut

WinAVI Video Converter ...ja sam skinuop preko bitLorda (torrent) ima samo 3mb.



taj clip sa odbtrojavanjem sa imao negdje ali sam ga izbriso cinimi se, al za takav film sta ti radis mos svasta smisliti...

evo ti par linkova sa solidnim stranicama di bi mogo naći taj zvuk koj traziš

http://www.findsounds.com/ISAPI/search.dll
http://sounddogs.com/ShowMessage.asp?Code=NSC

Arrow Arrow

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group