Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi VIP.HR
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:
fun.ky wrote:
Postavi jednu stranicu koja je po tebi dobro dizajnirana, možda imamo različito viđenje dobrog dizajna...


Mora biti drzavna uprava?


Baš me zanima da ocjeniš www.adris.hr


cista trojka


Javiti ću onda u B&Ž da je 9r9a ocjenio njihov dizajn s 3.

Misliš da će se uzrujati što 9r9a ima tako prosječno mišljenje o njihovom dizajnu ili će samo odmahnuti "who the fuck is 9r9a"?

Ajde pošalji link na svoje radove i s nestrpljenjem čekamo tvoj odgovor da pojasniš zašto je vlada.hr za 100.000 kn presukpa i što bi trebalo biti na sajtu da zavrijedi tih dodatnih 100.000 kn.

Mimo toga, baš me zanima za koju plaću bi ti radio obzirom da bi cijeli vlada.hr ponudio za 85.000 kn.

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:
fun.ky wrote:
Postavi jednu stranicu koja je po tebi dobro dizajnirana, možda imamo različito viđenje dobrog dizajna...


Mora biti drzavna uprava?


Baš me zanima da ocjeniš www.adris.hr


cista trojka


Javiti ću onda u B&Ž da je 9r9a ocjenio njihov dizajn s 3.

Misliš da će se uzrujati što 9r9a ima tako prosječno mišljenje o njihovom dizajnu ili će samo odmahnuti "who the fuck is 9r9a"?

Ajde pošalji link na svoje radove i s nestrpljenjem čekamo tvoj odgovor da pojasniš zašto je vlada.hr za 100.000 kn presukpa i što bi trebalo biti na sajtu da zavrijedi tih dodatnih 100.000 kn.

Mimo toga, baš me zanima za koju plaću bi ti radio obzirom da bi cijeli vlada.hr ponudio za 85.000 kn.


Uuuuuuu, B&Ž, to je sam vrh web designa u hrvata, hahaha.
Evo narodu link pa nek se vesele http://www.bruketa-zinic.com/lovator/index_content.html

To je jedan od standardnih uradaka....hehe

Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.

I daj pliiiiz nemoj BŽati vise jer oni s webom veze nemaju. Cak im je i ova trojka outsourcing.
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:


Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.


Trebamo web, već smo par poslova izgubili ali ne stignemo... Što ćeš, tražimo dizajnere stalno... Hoćeš li se ti javiti? Plaća nije velika jer za 85.000 kn sve se potroši...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:


Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.


Trebamo web, već smo par poslova izgubili ali ne stignemo... Što ćeš, tražimo dizajnere stalno... Hoćeš li se ti javiti? Plaća nije velika jer za 85.000 kn sve se potroši...


Evo, konacno malo istine i od tebe. Da trebate, jako ga trebate.

Btw, placa bi mi po vasim cjenama bila mucho dobra, ja i frend natrkeljamo vladu za 2 mjeseca. Ili matematicki (85000 / 2 covjeka) / 2 mjeseca = 21250
Back to top
View user's profile Send private message
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj, zaboravih 100+ dokumentacije. Da u pravu si, na to bi otislo previse novaca.
Kad malo bolje razmislim, necu raditi kod vas, previse ste rasipni.
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:


Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.


Trebamo web, već smo par poslova izgubili ali ne stignemo... Što ćeš, tražimo dizajnere stalno... Hoćeš li se ti javiti? Plaća nije velika jer za 85.000 kn sve se potroši...


Evo, konacno malo istine i od tebe. Da trebate, jako ga trebate.

Btw, placa bi mi po vasim cjenama bila mucho dobra, ja i frend natrkeljamo vladu za 2 mjeseca. Ili matematicki (85000 / 2 covjeka) / 2 mjeseca = 21250


Ajde pokaži jedan link koji si ti i frend natrkeljali za 2 mjeseca?

p.s. Ma znaš što, dobre sam ovolje danas, na moru, pa se tu dopisujem s tobom, ali ti si jedan obični serator, potpuno irelevantan i šteta što takvi kao ti truju ovaj community.

Prvo se nemaš hrabrosti predstaviti, drugo nemaš radove, treće nemaš pojima o kompleksnosti projekta. Još samo reci da za 2 mjeseca ti i frend napišete i CMS bolji od eZ Publisha... I ako treba, linux i posebni HTTPD, toliko da za VRH bude hrvatski OS + HTTPD.
I lucene/nutch ti i frend natrkeljate u dva mjeseca.

Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:


Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.


Trebamo web, već smo par poslova izgubili ali ne stignemo... Što ćeš, tražimo dizajnere stalno... Hoćeš li se ti javiti? Plaća nije velika jer za 85.000 kn sve se potroši...


Evo, konacno malo istine i od tebe. Da trebate, jako ga trebate.

Btw, placa bi mi po vasim cjenama bila mucho dobra, ja i frend natrkeljamo vladu za 2 mjeseca. Ili matematicki (85000 / 2 covjeka) / 2 mjeseca = 21250


Ajde pokaži jedan link koji si ti i frend natrkeljali za 2 mjeseca?

p.s. Ma znaš što, dobre sam ovolje danas, na moru, pa se tu dopisujem s tobom, ali ti si jedan obični serator, potpuno irelevantan i šteta što takvi kao ti truju ovaj community.

Prvo se nemaš hrabrosti predstaviti, drugo nemaš radove, treće nemaš pojima o kompleksnosti projekta. Još samo reci da za 2 mjeseca ti i frend napišete i CMS bolji od eZ Publisha... I ako treba, linux i posebni HTTPD, toliko da za VRH bude hrvatski OS + HTTPD.
I lucene/nutch ti i frend natrkeljate u dva mjeseca.

Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.


Pa kako jedan irelevntan serator moze dici zivac jednom kralju web programiranja?

A kaj kod tebe pada kisa? Zakaj se ne kupas?
Koji sminkerski luzer.

I da, natrkeljamo sve za te novce, vjerovao ti to ili ne.

P.S. spusti se do plaze, mozda se sretnemo
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:
NEOMEDIA wrote:
9r9a wrote:


Ja ti se stvarno cudim.....radis u firmi koja nema niti weba, jer joj web nije niti potreban, tko zna zasto. Ocigledno vam nije vazna trzisna utakmica. Zasto i bi kad se sve da rijesiti u 4 oka.


Trebamo web, već smo par poslova izgubili ali ne stignemo... Što ćeš, tražimo dizajnere stalno... Hoćeš li se ti javiti? Plaća nije velika jer za 85.000 kn sve se potroši...


Evo, konacno malo istine i od tebe. Da trebate, jako ga trebate.

Btw, placa bi mi po vasim cjenama bila mucho dobra, ja i frend natrkeljamo vladu za 2 mjeseca. Ili matematicki (85000 / 2 covjeka) / 2 mjeseca = 21250


Ajde pokaži jedan link koji si ti i frend natrkeljali za 2 mjeseca?

p.s. Ma znaš što, dobre sam ovolje danas, na moru, pa se tu dopisujem s tobom, ali ti si jedan obični serator, potpuno irelevantan i šteta što takvi kao ti truju ovaj community.

Prvo se nemaš hrabrosti predstaviti, drugo nemaš radove, treće nemaš pojima o kompleksnosti projekta. Još samo reci da za 2 mjeseca ti i frend napišete i CMS bolji od eZ Publisha... I ako treba, linux i posebni HTTPD, toliko da za VRH bude hrvatski OS + HTTPD.
I lucene/nutch ti i frend natrkeljate u dva mjeseca.

Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.


Pa kako jedan irelevntan serator moze dici zivac jednom kralju web programiranja?

A kaj kod tebe pada kisa? Zakaj se ne kupas?
Koji sminkerski luzer.

I da, natrkeljamo sve za te novce, vjerovao ti to ili ne.

P.S. spusti se do plaze, mozda se sretnemo


Nažalost ne kupam se jer moram raditi, nisam na moru na odmoru već radno.. Sreća za nas kontinentalce da imamo i ponekog klijenta na moru...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
Nažalost ne kupam se jer moram raditi, nisam na moru na odmoru već radno.. Sreća za nas kontinentalce da imamo i ponekog klijenta na moru...


Bogami, danas si se naradio Wink
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 24.08.2007 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije da vam trebam govoriti, al takve stvari riješavajte preko privatnih poruka Wink

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 24.08.2007 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakat ste zabrijali, a i ja konj koji sam si dao truda sve ovo procitati Confused

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 24.08.2007 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Štovani gospodine 9r9a,

Što se tiče pcchipa, ja sam uvijek otvoren za kritike, no za njih postoji mjesto. A to je tema pcchip pod dijelom foruma web stranice. Drugo, ovo Vaše nije nikakva kritika nego bullshit. Ako imate konkretan prijedlog ili zamjerku molim da odete na navedenu temu i tamo se bez ustručavanja istovarite, samo, molit ću, navedite konkretne stvari koje Vam se ne sviđaju. Ne postoje šanse da te iste izmjene uradim na pcchip webu, ali ću ih uvažiti za idući uradak, ako budu imale smisla. Hvala.

Nadalje, mogu li Vas pitati 2 vrlo jednostavna pitanja:
1. što mislite da ste postigli sa svojih posljednjih 10 komentara?
2. koliko Vam je godina?

P.S. Ovo je forum gdje se skupljaju web developeri, dizajneri, vlasnici firmi i klijenti. U struci je danas često velik problem što je prag isplativosti projekta npr. 20 tisuća kuna, a u najboljem slučaju, uz večeru i udvaranje izvođač dobije 15, i to sa debelim zakašnjenjem. U takvoj situaciji zadnje što nam ikome treba je da se netko umišljen u vlastite sposobnosti koje nema hrabrosti pokazati ili dokazati da postoje nađe pozvan da pljuje po cijenama tuđeg rada.

Web stranica poput vlada.hr zahtjeva team od minimalno 7 ljudi na period od 3 mjeseca, da bi se sve izvelo kako treba, da bi svi podaci bili unešeni kako treba, da bi se educiralo osoblje, da bi se isplaniralo i izvelo sam projekt itd. Ako uzmemo kao vrijedeću pretpostavku da je projekt vrijedan max. 100 000 kn, onda ćemo to fino podijeliti sa 3 i dobiti 33 000 kn. To ćemo onda podijeliti sa 7 i dobiti cifru od cca 5 000 kn bruto plaće. To u ispadne neto 3 000 kn. U to nije uračunata amortizacija za opremu, putni troškovi i ostala davanja državi, poput pdva. Ajde sad da vidim tko će mi reći da web developeri trebaju raditi za takvu plaću?!?!

Molio bih one koji se osjećaju pljuvački raspoloženi da odustanu od komentiranja. Ovaj forum je izgubio previše zlatnih članova zbog takvih "nepozvanih" došljaka.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 24.08.2007 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.

frende, vjerujem da ti je debilcina digo tlak i potpuno te razumijem, ali postoji ona stara narodna "don't feed the trolls". dakle sto se ti vise pjenio, ovo dijete ima vise razloga srat po forumu i ja imam vise stranica govana za skrolati Smile

covjek nema argumente, nema reference, nema ime ni prezime, nema maticni broj firme, nema nijedan web, vjerojatno jedino sto jos ima je - junfer.

zato pusti ga na miru, a on ce pustiti nas na miru. napravili ste super posao, i svi iz struke su to primijetili, nemas se zbog cega braniti. thx.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
NEOMEDIA wrote:
Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.

frende, vjerujem da ti je debilcina digo tlak i potpuno te razumijem, ali postoji ona stara narodna "don't feed the trolls". dakle sto se ti vise pjenio, ovo dijete ima vise razloga srat po forumu i ja imam vise stranica govana za skrolati Smile

covjek nema argumente, nema reference, nema ime ni prezime, nema maticni broj firme, nema nijedan web, vjerojatno jedino sto jos ima je - junfer.

zato pusti ga na miru, a on ce pustiti nas na miru. napravili ste super posao, i svi iz struke su to primijetili, nemas se zbog cega braniti. thx.


Opet iskusan i mudar netko!
I ti si zato odlucio svojom mudroscu i iskustvom starom ratnom drugu pricuvati ledja, misleci da si jako pametan.

To da si pametan, jos uvijek nije iskljuceno (mada je malo vjerojatno).

Struka je prepoznala..sdalskdjlk !? Sto? Koja struka, iskusni? Mozda ti? Daj ti neku referncu kad vec imas gard Pride fightera.

Nikada neces vidjeti niti jednu moju referencu, moje ime niti prezime, niti cu gledati tvoje jer me ne zanimaju poluproizvodi sa periferije.

Eto, nadam se da se neces ljutiti za ovih par iskrenih rijeci.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
To da si pametan, jos uvijek nije iskljuceno (mada je malo vjerojatno).

Struka je prepoznala..sdalskdjlk !? Sto? Koja struka, iskusni? Mozda ti? Daj ti neku referncu kad vec imas gard Pride fightera.

first warning.

Quote:
Nikada neces vidjeti niti jednu moju referencu, moje ime niti prezime, niti cu gledati tvoje jer me ne zanimaju poluproizvodi sa periferije.

second warning.

Quote:
Eto, nadam se da se neces ljutiti za ovih par iskrenih rijeci.

Eto, u jednom postu od hodanja po tankoj granici, do bana.

Nadam se da se neces ljutiti na banu. Mozda privremeni mozda stalni, vrijeme ce pokazati.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 24.08.2007 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislio sam da ga nećete nikad banovati Very Happy

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 24.08.2007 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zytzagoo, stvarno ti hvala muchos. Nisam bio par dana na forumu (zadubio se u neki projekt) i na forumu jedino njegovi postovi, al' dobro da su još nekakvi. Znam da sam i ja imao fazu kad sam tako kenjao, al nek se ekipa ne ljuti, već se sam se ispričao.

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2007 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
NEOMEDIA wrote:
Pozdravljaamo te, Ivo, Vjeran, Robert, Igor, Sonja, Marko, Anita, Petra, Antun, Martina, Mara, Dejan i ja. Sve ti se redom klanjamo (tebi i tvojem frendu) i prijavljujemo na burzu jer gdje nam je budućnost kad ti i tvoj frend natrkeljate sve u dva mjeseca.

frende, vjerujem da ti je debilcina digo tlak i potpuno te razumijem, ali postoji ona stara narodna "don't feed the trolls". dakle sto se ti vise pjenio, ovo dijete ima vise razloga srat po forumu i ja imam vise stranica govana za skrolati Smile

covjek nema argumente, nema reference, nema ime ni prezime, nema maticni broj firme, nema nijedan web, vjerojatno jedino sto jos ima je - junfer.

zato pusti ga na miru, a on ce pustiti nas na miru. napravili ste super posao, i svi iz struke su to primijetili, nemas se zbog cega braniti. thx.


imaš pravo, sorry što sam mu dao povoda...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2007 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislio sam da je onaj bug na slici zbog ie7 ali nije.
Sad mi se je i na firefoxu onako otvorila stranica.
Prvi put se uvjek otvara sporo i onda se otvori onako ali kad stisnem refresh se normalno otvori.
Onda kad probam nakon nekog vremena opet ista stvar.
Neznam dali je vista možda kriva ? N
emam takvih problema sa drugim stranicama.
Nemogu objasnit tu pojavu.( goblini )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2007 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

goblini su valda u javascripti nekoj

line: 341
char:1
object: expected
url: http://vip.hr/sp/index
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group