Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
što?kako?gdje?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: 22.01.2007 18:17    Post subject: što?kako?gdje? Reply with quote

E ovako, kao i masu ljudi na ovom forumu oduvjek se zanimam za područja kao što su grafički dizajn, crtanje, grafiti, svaranje novih stvari, pregledavajući stranice poput mi3dot-a proveo sam pola života. Problem je u tome što sam zapeo vamo u ovm gradiću na istoku države, evo jednog citata gospodina Dubravka Matakovića: "Ovo je, nakon rata, besperspektivna i zaboravljena dolina suza. Mali civilizirani gradić se pretvorio u čaršiju iz čijih mehana dopiru jauci teheranske folk parade. Nema kina, nema kluba u kojem bi svirali bendovi, raj za KUDove, tamburu i harmoniku. Tu normalan čovjek mora biti isfrustriran."

Hoču reći da je teško nepredovati u ovakvoj sredini, prije godinu sam završio tačaj za grafički i web dizajn, nauživo se slušajući predavanja, ubrzo sam se vratio vamo i opet je vrijeme stalo. Pokušavam se nekako adaptirati, ali bez ikakvog napredka.
Inaće vam nebi dosađivao, ali sam si nabavio neki smještaj u Zg-u, pa ako netko ima kakav savjet, gdje volontirat, s kim se posavjetovat, bilo šta, samo da nastavim to radit.

Eto, to je to, hvala na svakom savjetu, pozdrav.

[/i]
Back to top
Vukovar_91
Guest





PostPosted: 23.01.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

Ako te zanima game development i rad na PC igri, mozes mi se javiti na mail:

vukovar_91@net.hr

Pozdrav!
Back to top
Chellex



Joined: 22 Aug 2007
Posts: 4

PostPosted: 24.08.2007 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...a ako znaš raditi ilustracije onda se javi meni na private Smile
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 24.08.2007 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ako znas sve radit i najbolji si u selu .. mozes se meni javit Smile
Back to top
View user's profile Send private message
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj savjet, kad si u Zagrebu obidji sve lokacije gdje se takve stvari rade i ponudi se da radis za djabe (pod uvjetom da to mozes financijski izdrzati), i ako si stvarno vrijedan i zelis malo spavati koju godinu, mislim da mozes uspjeti.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 26.08.2007 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vukovar_91 wrote:
Ako te zanima game development i rad na PC igri, mozes mi se javiti na mail:

vukovar_91@net.hr

Pozdrav!


E vi ste oni koji radite na igri CroArmy, jel to još uvijek živo?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group